Мнения за неелитни училища след седми клас в София- Тема 2

  • 64 055
  • 799
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 2 701
момичета хелп
дъщерята изкара 85,500 по бел
но по мат е с 30 точки
така че всички наши планове рухват
дайте идеи за неелитно Читаво училище, където се взема предвид предимно Бел, иначе нямаме шанс никакъв
ориентирана е към езици и химия и биология
видно е математика, зле
съвсем се ошашавихме

138-мо китайската паралелка.

# 601
  • Мнения: 4 915
1 СУ взимат БЕЛ*3 и имат профил Природни науки -  Биология и Химия. Английски интензивно.
119то - пак БЕЛ*3 с профили Чужди езици и Хуманитарен.

П.П. Пуснете си филтър на ДПП с БЕЛ*3 и си набележете училища. После погледнете и баловете.

# 602
  • София
  • Мнения: 8 280
119 имаше минали години и профил Биология

# 603
  • Мнения: 4 915
И сега има - Биология и Химия, но взима БЕЛ*1, МАТ*3.

# 604
  • София
  • Мнения: 1 433
благодаря на всички за идеите

# 605
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 912
12-о май също взема бел х 3 за езиковите паралелки.

# 606
  • София
  • Мнения: 1 570
134. също.

# 607
  • София
  • Мнения: 62 595
Минаха ли всички изпити за училищата с отделен прием? НГДЕК също ли минаха вече?

# 608
  • София
  • Мнения: 1 391
За 127 мо. Дъщеря ми го завърши преди две години, синът ми тази година завърши 10 клас. ИС едно изключение. Една госпожа по математика.....
За втори път засичам коментар за учителката по математика в 127-мо. Може ли на ЛС малко повече информация по въпроса?
mona77 доколкото си спомням тази година са обявени две нови паралелки, едната с профил математически, другата природни науки. Останалите две или три са си езикови. Не съм засякла информация, че АЕ - НЕ към която съм се насочила има отделно профил предприемачески. Довечера ще поровя още малко.
Някой дали може да сравни в кое училище се учи повече между 127-мо и ПГ по дизайн "Елисавета Вазова".
Бланк за 127-мо математическата паралелка ме притеснява по-скоро програмирането, не толкова математиката.
Предприемаческата е с първи испански и втори немски. Тази година 2019-2020 е първи випуск.

# 609
  • София
  • Мнения: 1 433
Минаха ли всички изпити за училищата с отделен прием? НГДЕК също ли минаха вече?
НГДЕК са на 5.07

# 610
  • София
  • Мнения: 62 595
Значи, ако все още приемат документи, имат шанс да се явят на изпита. Винаги има шанс. Така ще се замаже ниският резултат от математиката.

# 611
  • Мнения: 2 182
Значи, ако все още приемат документи, имат шанс да се явят на изпита. Винаги има шанс. Така ще се замаже ниският резултат от математиката.
Не приемат документи
https://ngdek.com/bg/articles/priem/podavane-na-zayavlenie-za-pr … ay-do-8-yuni-2020

# 612
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 987
Минаха ли всички изпити за училищата с отделен прием? НГДЕК също ли минаха вече?
Днес минаха изпитите на НПМГ. Резултати - утре.

# 613
  • Мнения: 21 455
НПМГ не е с отделен прием. Част е от ДПП.

# 614
  • София
  • Мнения: 38 489
127 са с нова госпожа по математика /9 клас поне/. Мърмори си на носа по ДО, отличниците казват "разбрахме", а практически нищо не прави.

Общи условия

Активация на акаунт