Мнения за неелитни училища след седми клас в София- Тема 2

  • 64 224
  • 799
  •   2
Отговори
# 615
  • у дома...
  • Мнения: 3 086
За 127 мо. Дъщеря ми го завърши преди две години, синът ми тази година завърши 10 клас. ИС едно изключение. Една госпожа по математика.....
За втори път засичам коментар за учителката по математика в 127-мо. Може ли на ЛС малко повече информация по въпроса?
mona77 доколкото си спомням тази година са обявени две нови паралелки, едната с профил математически, другата природни науки. Останалите две или три са си езикови. Не съм засякла информация, че АЕ - НЕ към която съм се насочила има отделно профил предприемачески. Довечера ще поровя още малко.
Някой дали може да сравни в кое училище се учи повече между 127-мо и ПГ по дизайн "Елисавета Вазова".
Бланк за 127-мо математическата паралелка ме притеснява по-скоро програмирането, не толкова математиката.
Предприемаческата е с първи испански и втори немски. Тази година 2019-2020 е първи випуск.
Според инфо на сайта на 127-мо, а и от ДПП предприемаческата паралелка е испански с английски като втори език.

# 616
  • Мнения: 92
Здравейте,къде мога да се видя миналогодишният бал за гимназии в София-ако може линк.Благодаря.

# 617
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 341
Здравейте,къде мога да се видя миналогодишният бал за гимназии в София-ако може линк.Благодаря.

https://dideva.alle.bg

# 618
  • София
  • Мнения: 992
Здравейте, съфорумци,
Чинно си изчетох темата и си набелязах варианти, благодаря на споделилите мнение отвътре Simple Smile
Аз искам да питам за мнение за 14 СУ Проф. Асен Златаров - синът ми иска да учи екология и само там има такава паралелка, освен ако не съм довидяла .. Neutral Face

# 619
  • София
  • Мнения: 12 079
За пръв път чувам за профил "екология". Дали не става дума за "Обществени науки"?

# 620
  • Мнения: 21 455
Или за Професионална гимназия по екология и биотехнологии"Проф. д-р Асен Златаров"

# 621
  • Мнения: 1
Здравейте,къде мога да се видя миналогодишният бал за гимназии в София-ако може линк.Благодаря.
http://alekdimitrov.com/uchilishte/rezultati-NVO.asp

# 622
  • София
  • Мнения: 992
Или за Професионална гимназия по екология и биотехнологии"Проф. д-р Асен Златаров"
Да, тази е. Четох някакво мнение от 2009, ама оттогава много време е изтекло ...

# 623
  • София
  • Мнения: 38 614
Пишете паралелката с екология в списъка, но имайте предвид, че е възможно да не се сформира. Така че си сложете и други варианти.

# 624
  • Sofia
  • Мнения: 503
Синът ми сега завършва 8 клас в 7 соу в паралелка с английски и немски език. Аз съм доволна от училището. Много се държи на дисциплината и се учи сериозно. Обучението по английски език е доста добро , поне в неговата паралелка. Падна му се много строга и взискателна учителка, от което той никак не е доволен, за разлика от мен 😊

# 625
  • София
  • Мнения: 992
Пишете паралелката с екология в списъка, но имайте предвид, че е възможно да не се сформира. Така че си сложете и други варианти.
Оле, аз за това не се бях сетила ... В случая е първо желание на сина, това иска, а и като гледам миналогодишните балове има шанс - за жалост не постигна много висок бал и търсим варианти. Другото ще е ПГ по телекомуникации, в което завърши големият син - доволен е от училището и част от преподавателите ...

# 626
  • София
  • Мнения: 38 614
Ние бяхме писали паралелка с козметика преди 2 г, беше надолу в списъка, но я следях като вариант. Та тя не се сформира.
По бал се бяхме класирали в паралелка с журналистика в 93. И тя не стана.
Била съм на практика в СУ София, там едва бяха събрали 18 деца.
В София паралелките в 8 клас май са повече от децата. В топ 20 се получава претрупване, а надолу - недостиг.

# 627
  • София
  • Мнения: 992
Сериозно ли!? Май ще трябва да преразгледаме приоритетите и да пишем малко по-така училища в списъка, че заради баловете ги поотписах - 31во, 7мо ... /понеже са ни в района, освен, че са добри като цяло/
Ама като си знам, че детето е сиилно енергоспестяващо / тази дума страшно ми хареса / съм в чуденка ...

# 628
  • София
  • Мнения: 38 614
Пиши, пиши.
Моята е мързелива, ама е амбициозна. Като види, че другите имат по-хубави оценки и тя се напъва да ги стигне.

Последна редакция: вт, 30 юни 2020, 10:36 от Rockstar

# 629
  • София
  • Мнения: 3 464
Търся мнение за паралелката в 7су ае+испански.Търсим варианти с присъстващ испански език и гледам 7,127, НТБГ....Много съм объркана и се чудя как да ги подредя.Поради логистични причини 30 и 32 ще отпаднат вероятно...

Общи условия

Активация на акаунт