На море в България 2019г! - 3

  • 38 043
  • 741
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 522
За запазените чадъри - първо се отива при спасителя, ако той не реагира - отивам на рецепция и искам да подам ПИСМЕННО оплакване. Само като чуят ПИСМЕНО се задействат, защото светва лампичката, че в последствие мога да искам компенсация.
А ако в близките 15-30 мин излеза от водата и се окаже, че сте ми изместили хавлиите?
Обещавам Ви, че ще Ви направя да си говорите сами, без да нарушавам добрия тон.

Мисълта ми е, че трябва да сте напълно сигурни, че са метнати и от собствениците им няма и помен, което ще рече до 30-40мин.
Аз обикновено съм търпелива, така че изчаквам подобаващо време като пия кафе, сок или нещо друго в пространството наоколо за да се уверя, че въпросните шезлонги са просто запазени. Обикновено на втория/ третия ден даже установявам кои лица предпочитат да запазват шезлонги , наблюдавайки ги рано сутрин от балкона или кафето на хотела като асоциирам кърпите със собствениците им (ставам неприлично рано и посрещам изгрева пиейки кафе, без да преча на никого).
 А и мен трудно, още повече в хотел, могат да ме направят да си говоря сама, професионално изкриквяване.

# 61
  • Мнения: 3 439
И ние пътуваме петък за Каваци. Пожелала съм си хубаво време, ще празнуваме Champagne

# 62
  • София
  • Мнения: 2 934



Дали има хора.....

# 63
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 092
За този хотел някакви отзиви ? Магнифик:
https://www.booking.com/hotel/bg/magnific.bg.html?aid=356980;lab … =1&#hotelTmpl

към края на август се очертава да сме там, но е нов и още няма много отзиви. иначе стаите са супер като гледам, много добре обзаведени, всичко е ново и цените не са прекалено надути както на повечето места.

# 64
  • Мнения: 9 776
Сигурно това са кърпите на някоя организирана група.

# 65
  • София
  • Мнения: 2 934
На никаква група не са, няма спасение.

# 66
  • Мнения: 9 776
На никаква група не са, няма спасение.

Ясно е, че не са. Опитах да се пошегувам. Ама наистина гледката е супер дразнеща.

# 67
  • Мнения: 870
Здравейте, включвам се при вас с едно минало море в Саут бийч - Царево и предстоящо края на месеца в Блу Ориндж.
За Саут бийч тръгнах с не толкова големи очаквания, като се има предвид цената 120 лева на ден 2ма с дете на 7. Останахме доволни с оглед цена качество. Били сме в Дюни и Сол Несебър - няма как да се сравнява с тях, но пък за цената смятам че си заслужава. Плажа е на една крачка, хубав, чист и с включени чедър и шезлонги. Стаята голяма и чиста с отлично работещ климатик. Храната нормална, вкусна и прясна. Нямаше огромно разнообразие, но имаше за всеки от нас с различните си предпочитания, да се нахрани. Анимация ние не ползваме така че нищо не мога да кажа. Направи ми впечатление че последните два дни 29 и 30 юни, когато влезе в сила цената за среден сезон храната се подобри. В смисъл на закуски включиха мекички , вечерта свински каренца и така.. Имах проблем при настаняване със стаята-миришеше ми много на мухал, веднага реагира ха и ни преместиха. Моя отзив е изцяло положителен за това място.
Искам да ви попитам за Блу Ориндж. Как стои въпроса с паркирането. Плаща ли се, защото никъде не видях и информация? И още един въпрос, кои стаи са с по добро местоположение. Имам предвид, да имат що годе гледка, за да седне да си пиеш кафе или напитка вечер, а и да са с лесен достъп до Плажа и басейна. Има ли стаи които да са над кухня или ресторант и да мирише или да се вдига шум от тях. Не че съм кой знае колко претенциозна, но съм бременна  и предполагам че доста от времето ще прекарвам в стаята.

# 68
  • Сф
  • Мнения: 10 640
Не се плаща паркинга, но е фул,.защото е с бг туристи пълен Блуто тази година.Продължете напред и зад хотела бива, сега е утъпкано, но все пак внимавайте да не заседнете в пясъка , оттам почват Дюните.Плажа е на 1 крачка отвсякъде.
За шума.Блок А и блок Б са един до друг.В б ще е по шумно заради басейна и ресторанта.А е може би по - добрия избор, но САМО ако не сте до пътя, защото се чува.Аз живея на булевард и няма нужда и там..Вижте първо стаята и преценете на място , ако може/трябва да се смени.(една година беше пълно). Управителката на рецепция е любезна и съдейства.
П.п.Аз обичам блок б , че да хвърлям по едно око на детето в басейна.Глъчта на деца не ми пречи Simple Smile Приятна почивка и дано ви хареса.Плажа е супер!

# 69
  • Мнения: 430
Благодаря за темата. Малко инфо от плажа на Ривиера - 30 лева вход за два шезлонга и чадър, и минаваш през бариерата. Миналата беше 50 лв. Ако искаш свободна зона - трябва да минеш 1-2 километра през северния вход на Златните или през северния плаж под базата на външно министерство. Като цяло нямаше много хора в края на юни, басейните хладни пред Лотос, комплекса си остава зелен оазис, но през последните 5 години почивами в района и не виждам нито една нова инвестиция - като изключа пълната реновация на х.Нимфа. Ако някой иска да пита за плажа нещо - насреща съм.

# 70
  • София
  • Мнения: 1 214
Благодаря за темата. Малко инфо от плажа на Ривиера - 30 лева вход за два шезлонга и чадър, и минаваш през бариерата. Миналата беше 50 лв. Ако искаш свободна зона - трябва да минеш 1-2 километра през северния вход на Златните или през северния плаж под базата на външно министерство. Като цяло нямаше много хора в края на юни, басейните хладни пред Лотос, комплекса си остава зелен оазис, но през последните 5 години почивами в района и не виждам нито една нова инвестиция - като изключа пълната реновация на х.Нимфа. Ако някой иска да пита за плажа нещо - насреща съм.

Миналата година на 01/08 беше 65 лв да се мине през бариерата на Ривиера .

# 71
  • Мнения: 2 522
Благодаря за темата. Малко инфо от плажа на Ривиера - 30 лева вход за два шезлонга и чадър, и минаваш през бариерата. Миналата беше 50 лв. Ако искаш свободна зона - трябва да минеш 1-2 километра през северния вход на Златните или през северния плаж под базата на външно министерство. Като цяло нямаше много хора в края на юни, басейните хладни пред Лотос, комплекса си остава зелен оазис, но през последните 5 години почивами в района и не виждам нито една нова инвестиция - като изключа пълната реновация на х.Нимфа. Ако някой иска да пита за плажа нещо - насреща съм.

Миналата година на 01/08 беше 65 лв да се мине през бариерата на Ривиера .
Това с уговорката, че можеш да си поспиш през ноща на плажа ли?
Баси!

# 72
  • София
  • Мнения: 1 214
Благодаря за темата. Малко инфо от плажа на Ривиера - 30 лева вход за два шезлонга и чадър, и минаваш през бариерата. Миналата беше 50 лв. Ако искаш свободна зона - трябва да минеш 1-2 километра през северния вход на Златните или през северния плаж под базата на външно министерство. Като цяло нямаше много хора в края на юни, басейните хладни пред Лотос, комплекса си остава зелен оазис, но през последните 5 години почивами в района и не виждам нито една нова инвестиция - като изключа пълната реновация на х.Нимфа. Ако някой иска да пита за плажа нещо - насреща съм.

Миналата година на 01/08 беше 65 лв да се мине през бариерата на Ривиера .
Това с уговорката, че можеш да си поспиш през ноща на плажа ли?
Баси!

65 лв беше за 2-ма възрастни с консумация в определени заведения и ползуване на басейните на Лотос.

# 73
  • Мнения: 448
Момичета търся хотел за края на август. Точно видях оферта за мидея гранд резорт- Ахелой. Някой да има наблюдения?

# 74
  • Мнения: 351
За този хотел някакви отзиви ? Магнифик:
https://www.booking.com/hotel/bg/magnific.bg.html?aid=356980;lab … =1&#hotelTmpl

към края на август се очертава да сме там, но е нов и още няма много отзиви. иначе стаите са супер като гледам, много добре обзаведени, всичко е ново и цените не са прекалено надути както на повечето места.
Миналата седмица бяхме в Кранево и минах покрай хотела. Близо е до плажа, много спокойно място. Отвън изглежда добре нов, нямаше сякаш много коли пред него, вътре не знам как е. Но не ми хареса, ме няма тераси. Аз винаги се оглеждам за тераса, където ходим, защото трябва да съхнат бански, хавлии. А може би имат някакво решение  в този хотел за това.


Общи условия

Активация на акаунт