На море в България 2019г! - 3

  • 37 993
  • 741
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 5 885
Гробището в Лозенец си е съвсем реално и съвсем в курорта, чак тръпки ме побиват. Отиваме веднъж на ОИ, в един хотел на Александрия ( Мерлин 4 звезден) там има, известен.... Настаняват ни в една крайна къщичка, много хубав двор, басейн, храната без грешка... абе чудо, Отвъд тухления зид обаче, на има няма 20 метра от нас започва един шубрак, гробище Disappointed
Абе платили сме не малко пари, хотела много хубав и няма какво да кажем срещу него.
Ама лягам вечер, дето има една дума до "тихите съседи"
Тръгнахме първият ден до плажа, хем не е близо, хем най - пряко се минава през гробището.
После намерихме обходен маршрут...де...има и то приличен... ама
Не повторихме хотела...

# 676
  • Мнения: 6 256
Това ми напомня за една почивка в Приморско - ММ все ходеше на едни скали в началото на южния с очилата на детето. Идва по едно време и ми съобщава :"Видях братовчедка ти". Аз почвам да се чудя къде и коя точно от родата ми е видял. Пък то водна 🐍.
Ха-ха-ха, а пък наш приятел казва "сестриците ви".
Сторм, как се чувстваш на Сънито? Направи ли вече една по-дълга разходка към централната част? Как ти си струва курорта като цяло? Оправда ли очакванията ти? Ако имаш време и решиш може да се разходиш към западната част в района на апарткомплекси "Афродитите -1, 2,3 и т.н ще видиш хубава градинка и прелестни хотели. Особено вечерно време, са уникални с цветно осветление. Апартхотел "Афродита роуз" и "Афродита гардън".
Харесва ли ти плажът и морето? Ти уцели и по-спокойно време, без много туристи, което е още по-добре.

# 677
  • русе
  • Мнения: 642
Бялата лагуна предизвика в мен интерес , докато не ми направиха оферта Angry от Сънито  ".......3819  лв. -40 % отстъпка = 2291 лв.
Крайна цена със СПЕЦИАЛНА ОТСТЪПКА от СЪНИ ТУРС за Вас: 2176  лв. " това за 4 възрастни. Не знам вече добре ли е зле ли е, тотално луднах с тия цени, защо тази година е така? Да речем че на мен ми излиза скъпо заради годините на децата, но като гледам други с малки деца също се оплакват от цените, какво се случва....

# 678
  • София
  • Мнения: 5 885
това за колко дни, и аз август ли? апартамент или какво?

# 679
  • Мнения: 2 517
Това ми напомня за една почивка в Приморско - ММ все ходеше на едни скали в началото на южния с очилата на детето. Идва по едно време и ми съобщава :"Видях братовчедка ти". Аз почвам да се чудя къде и коя точно от родата ми е видял. Пък то водна 🐍.
Ха-ха-ха, а пък наш приятел казва "сестриците ви".
Сторм, как се чувстваш на Сънито? Направи ли вече една по-дълга разходка към централната част? Как ти си струва курорта като цяло? Оправда ли очакванията ти? Ако имаш време и решиш може да се разходиш към западната част в района на апарткомплекси "Афродитите -1, 2,3 и т.н ще видиш хубава градинка и прелестни хотели. Особено вечерно време, са уникални с цветно осветление. Апартхотел "Афродита роуз" и "Афродита гардън".
Харесва ли ти плажът и морето? Ти уцели и по-спокойно време, без много туристи, което е още по-добре.

Да, стигнах до Кубан. Сънито е необятно. Аз пияни орди англичани не срещнах. Обслужващия персонал в магазини, кафета е супер любезен, независимо дали са българи или не. Чувствам се като в друга държава , но си говоря български. Селенията и преобладаващия стил битова кръчма като в Приморско я няма.
За плажа: повече от добре. Имаше и днес рибки във водата. Фин пясък, няма един камък да се спънеш. Момчето, което събира парите за чадърите е изключително любезно, даже бих казала с конско търпение. По плажа няма една мутра, силиконка или пиян турист. Повечето сме семейства с деца. А дамите са от моята партия, предпочели цяла година да не ходят на фитнес и 7 дни срам на плажа, на се чувствам сред себеподобни. До Афродитите няма да стигна, и тая вечер пропускаме Несебър, защото ще награждават детето на дискотеката за стрелба с лък, а и то е каталясало вече.
За хотела - на четвърти ден вече, мога да кажа, че е перфектен за мен. Чистота, вежливост, обслужване. Незнам как камериерката ни хвана графика, но незабелязано се изчиства стаята, сменят се бельо и кърпи. На детето хавлиите ги беше подредила във формата на лебед, а нашите на ветрило. Терасата, стаята и банята се чистят всеки ден, чак ми е неудобно да влизам с кърпите от плажа, защото пада пясък.

За Мерлин - била съм там и въобще не ми е направило впечатление, че е до гробищата.

# 680
  • Русе
  • Мнения: 1 760
Отиваме веднъж на ОИ, в един хотел на Александрия ( Мерлин 4 звезден)

Този хотел беше много "модерен" тук във форума, постоянно се споменаваше, а от няколко години не съм чела нищо за него. Сега отворих и букинг - има само 2 отзива. Много странно.

Бялата лагуна ни идва скъпа и на нас, както и хотелите в Албена. Но то къде ли има свястно евтино за 2 + 2 ?
Докато чакам двата дни в Аркутино за 06.09 ми се искаше да направим един уикенд някъде и през август, но по-близо / Кранево или Албена/. Ми то се главозамаях от цени. А уж бил слаб сезон.

# 681
  • Мнения: 1 426
Така си е,харесам си някой хотел,то все се оказват цените ок.300 лв на вечер за всички ни.Вярно че е ОИ,ама...незнам,не е ли много това.Аз не съм ходила в кой знае какви хотели,така че може би ако е качествен хотела си заслужава тази цена...ама пак ме е страх дали ще е наистина всичко на ниво.

# 682
  • русе
  • Мнения: 642
това за колко дни, и аз август ли? апартамент или какво?

Обща пакетна цена за 4 възрастни,  настанени в 1 двуспален апартамент в корпус море  за 5 нощувки през периода
23-08-2019 до 28-08-2019
И най- се дразня че в такива апартаменти има една спалня-легло голяма, а за останалите двама "възрастни" ги слагат на разтегателен диван който е супер неудобен.

# 683
  • София
  • Мнения: 5 885
Това е ужас...
Да Confused
Колко големи деца ?, и нас това ни чака де.. Flushed
Казала съм на мъжа ми, че ако ще плащаме по няколко хиляди лева на лято за море ( то ние ходим по няколко пъти на година) по- добре да купим едно студио в Равда за 18-19 хил евро със спалня и разтегателен диван. За 10 тина години ще ни се "изплати" от почивки на нас, че и  бабата+ дядото ще ги пращаме...
Аман от тези цени... Пък с големи деца нямам думи Confused

# 684
  • Мнения: 2 329
А плажът на Бялата Лагуна става ли изобщо за къпане и ползване? Може да е странен въпросът ми, но тази местност -Иканталъка беше семейният ни плаж като дете, има няма преди 20-25 години Grin Та тогава ползвахме плажовете от другата страна, а там където е комплексът беше някаква тиня и камъни, смътен спомен имам , но не ходехме. Нищо общо няма местността сега с детинските ми спомени, естествено, но се чудех дали са оправили плажа някак си.

# 685
  • Мнения: 2 832
Привет от Приморско и от мен. Аз селянията тук я преглътнах с 2 валеряна.Ама щерката е супер доволна и като се има предвид че сигурно идва с нас за последно.....ще пия валериян!
Голям зор да намерим 8 нощувки без предварителна уговорка. Скокнахме на един хотел Ашрам ,супер любезни собственици. 110лв апартамент - чисто студио си е и тясно отгоре на всичко.ММ ще спи на диван и като го разтегнахме едва се минава.Взех че и всичко бързах и платих.Ако не бях избързала можеше и да намерим нещо по широчко и да е с две стаи поне, ама нейсе.Иначе гледка море супер.И първа линия до входа на северния плаж.Чисто.Плажа натъпкан ама то какво да е.О и се нахранихме на обяд за 12 лв!!! Не съм имала такава сметка в ресторант ама никога!

# 686
  • Мнения: 1 067
А плажът на Бялата Лагуна става ли изобщо за къпане и ползване? Може да е странен въпросът ми, но тази местност -Иканталъка беше семейният ни плаж като дете, има няма преди 20-25 години Grin Та тогава ползвахме плажовете от другата страна, а там където е комплексът беше някаква тиня и камъни, смътен спомен имам , но не ходехме. Нищо общо няма местността сега с детинските ми спомени, естествено, но се чудех дали са оправили плажа някак си.

Баш камъни и тиня, освен ако не са нахвърляли няколко десетки тона пясък.

# 687
  • Мнения: 1 606
Е хайде де , сериозно ли ?  от Кранево  никой ли няма отзиви тази година ?
Писахме напред за Алгара.Аз съм супер доволна.Плаж чист, вода също.В Кранево е пълно с туристи.Тече и нощен живот.

# 688
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 066
Е хайде де , сериозно ли ?  от Кранево  никой ли няма отзиви тази година ?
Писахме напред за Алгара.Аз съм супер доволна.Плаж чист, вода също.В Кранево е пълно с туристи.Тече и нощен живот.

Мерси, но алгара не е по моя вкус.  прекалено е скъпо и няма свободни места  за моите дати.  търся нещо на по народни цени , но и да  не е на другия край на селото и да ходя 20 мин пеша до плажа. Спрях се на семеен хотел Централ, има добри отзиви и добра оценка, но май не е много близо до плажа като гледам на картата...

# 689
  • русе
  • Мнения: 642
Това е ужас...
Да Confused
Колко големи деца ?, и нас това ни чака де.. Flushed
Казала съм на мъжа ми, че ако ще плащаме по няколко хиляди лева на лято за море ( то ние ходим по няколко пъти на година) по- добре да купим едно студио в Равда за 18-19 хил евро със спалня и разтегателен диван. За 10 тина години ще ни се "изплати" от почивки на нас, че и  бабата+ дядото ще ги пращаме...
Аман от тези цени... Пък с големи деца нямам думи Confused

И двете са на 15 г . Както казах в предни постове това ще ни е второ море, ако изобщо намеря нещо и затова ми се иска да е по скромно, та като гледам, може и никъде да не ходим. Не ми се дават такива пари....

Общи условия

Активация на акаунт