СПГЕ Джон Атанасов - приети 2019

  • 14 459
  • 110
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 96
Здравейте! Моят син е приет Компютърни мрежи и вече се записахме. Дали има още някой приет в тази специалност?

И моят също. Но тази специалност са два класа.

# 61
  • Мнения: 65
Има ли някой,който участва за трето класиране -Системно програмиране ?

# 62
  • Мнения: 31
Приети Приложно програмиране на трето класиране момче с бал 407,500

# 63
  • СОФИЯ
  • Мнения: 40
Здравейте! Моят син е приет Компютърни мрежи и вече се записахме. Дали има още някой приет в тази специалност?
Ние утре ще се запишем

Последна редакция: вт, 30 юли 2019, 01:12 от sisimisi70

# 64
  • София
  • Мнения: 44 141
Като се записвате виждате ли по списъците  тук-там момичета? Simple Smile
Някой да е срещнал книги за лятото, дадени от училищетоллл аз нещо не намирам, та го подкарах по стандартния списък...

# 65
  • София
  • Мнения: 6 259
От училището, където завърши 7ми клас му бяха дали списък. Т.е. снима някои от последните страници на учебника по литература.

# 66
  • София
  • Мнения: 44 141
Аня♥♥♥ Аз намерих това, надявам се да е актуално:

Скрит текст:
Старогръцка митология.
Митът за Прометей, за Едип.
Троянски мито­логичен цикъл.
Омир - Илиада. Първа, шеста, двадесет и втора и двадесет и четвърта песен.
Сафо - Любов
Софокъл - Ан­тигона
Библия - Библейски сюжети за Исус, Богородица; Библейски сюжети за грехопадението, Каин и Авел, за Мойсей. Откъси от Евангелие от Матей и Евангелие от Йоан.
Пространно житие на Константин – Кирил Константин Преславски
Азбучна мо­литва - Черноризец Храбър           
За буквите - Джовани Бокачо
Декамерон Ден първи, Новела трета – „Притча за трите пръстена“
Мигел де Сервантес - Дон Кихот
Уйлям Шекспир - Хамлет, Сонети
Като аз лично предпочитам да чете целите произведения, не така от тук-оттам по нещо.


aaccee - Благодарности BlushHug

# 67
  • София
  • Мнения: 6 259
Това е, което юнакът си снима.
Скрит текст:

# 68
  • Мнения: 31
Като се записвате виждате ли по списъците  тук-там момичета? Simple Smile
Някой да е срещнал книги за лятото, дадени от училищетоллл аз нещо не намирам, та го подкарах по стандартния списък...
В приложно програмиране има 2 момичета - за цвят

# 69
  • Мнения: 65
Няма ли някой друг родител от Системно програмиране да се включи?🙂
                       Да има  ! Приеха ни на трето класиране  .                                                                                                                                                                                                                 

# 70
  • Мнения: 22
Здравейте. Синът ми го приеха миналата година Системно програмиране. Доволна съм от изминалата учебна годино. Имам доста високи изисквания и към училището и към сина си, така че се старая да не съм много критична. Добро е училището.
Имаме учебници за 8ми клас. Малко употребявани Wink Ако някой се интересува, може да ми пише.

Знаете ли от колко часа ще започва първа смяна през следващата учебна година?
Гледам в разписанието от миналата година, са започвали от 7:30 ч.
Нямам представа! Ако някой разбере, да пише. 🙂
Живи и здрави, ако младежът се класира и стигнем до записване, ще питам.

По принцип първият час започва от 7.30ч, но е възможно по програма даден клас да започва от втория час. Така отделните паралелки свършват по различно време, независимо, че имат по равен брой часове за деня.

Последна редакция: пт, 02 авг 2019, 13:45 от AnMary

# 71
  • Мнения: 65
Здравейте. Синът ми го приеха миналата година Системно програмиране. Доволна съм от изминалата учебна годино. Имам доста високи изисквания и към училището и към сина си, така че се старая да не съм много критична. Добро е училището.
Имаме учебници за 8ми клас. Малко употребявани Wink Ако някой се интересува, може да ми пише.
                                  До колкото знам -ще бъдем по новата програма.Трябва да разберем първо,дали ще в лезнат в  употреба.

# 72
  • Мнения: 22
Още по-нова?! Не вярвам.
Мисля, че "новата програма" е от тези, които на есен ще са 10ти клас. Т.е. вашите деца ще са 3ти випуск от "новата програма".

# 73
  • Мнения: 65
Здравейте. Синът ми го приеха миналата година Системно програмиране. Доволна съм от изминалата учебна годино. Имам доста високи изисквания и към училището и към сина си, така че се старая да не съм много критична. Добро е училището.
Имаме учебници за 8ми клас. Малко употребявани Wink Ако някой се интересува, може да ми пише.
                                  До колкото знам -ще бъдем по новата програма.Трябва да разберем първо,дали ще в лезнат в  употреба.
   Бихте ли дали мнение за учителите в Джон Атанасов ! Има ли нужда от допълнителни курсове по програмиране,освен учебната програма ?

# 74
  • Мнения: 22
 "  Бихте ли дали мнение за учителите в Джон Атанасов ! Има ли нужда от допълнителни курсове по програмиране,освен учебната програма ?"

 Програмиране не учат в 8ми клас. По "новата програма" имат инф.технологии или нещо такова и то 2ч седмично само първия срок!!! Втория срок учат рисуване и музика!!! Rage Нямам думи! Мислех си, че е в техническо у-ще! Но това е спуснато от МОН. Не е измишльотина на директорите в у-щето.

Общи условия

Активация на акаунт