Ако нашите майки влизаха в бг-мамма...

  • 3 532
  • 62
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 978
Майка във форум? ДА-ДА Naughty Mr. Green

Ако все пак би решила, да влиза, щеше да се изпокара с всички...Много обича да дава съвети, без да приема такива Twisted Evil

Тя е от хората, които не се свъртат на едно място и дори когато си пие кафето, пак прави нещо-чисти, оправя, готви.. ooooh! Tired

# 16
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Щеше да пуска теми за "трудните деца"- да търси съвети и най-вече да се оплаква (от мен ).

# 17
  • София
  • Мнения: 5 289
Мама щеше да влиза в красива мама,дом и семейство-особено цветарките,в клюкалника чат пат и готварския. Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 7 914
Здравословни проблеми, здравна каса, здравеопазване - много, много често, повече от желаното
Здравен справочник -
Майки (бъдещи и настоящи) -  за настоящи
Готварски рецепти
Красива мама -  да чете за разни кремчета
Клюкарник -  да е информирана
Нашите деца -  особено като бях в пуберитета
На път, море, почивка, екскурзия - много обича морето  Mr. Green
Дом и семейство
На пазар -  може би...

Ама татко ми хич не го виждам в Татковци  Joy

Аз вече веднъж и показах форума... ще я питам дали съм познала! Crazy Mr. Green

# 19
  • София
  • Мнения: 4 867
не я виждам де седне на едно място, било то и пред компютъра...

евентуално можеше да има съобщения от вида: "заминаваме на екскурзия. ще ви липсвам през следващите много дни", "с кой ще се засечем на морето - през следващите три месеца..."

може би щеше да наднича при самотните родители или да споделя колко се гордее с децата си (нещо, в което винаги ме карала да се чувствам уверена, макар че не ми го е казвала с думи)

и щеше непременно да даде съвет за справяне с летните гоещини: много сладолед и веселба с пръскачката на двора....

# 20
  • Мнения: 5 539
Ох, не искам и да си го помислям... ooooh!

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Майка ми много чете тук. Хванах я преди няколко месеца, когато от нейния комп. исках да влезна във форума и точно да напиша моя ник видях, че тя се е регистрирала. Чете в готварския форум, красива мама и клюкарника точно в тези , в които влизам и аз. Сега чете в биберон и розали. Много и било интересно  Grinning
Тук влиза и на баба ми  приятелка. Било и много забавно във форума

# 22
  • Мнения: 4 473
Не знам със сигурност това ли би бил правилния ред, но ще кажа какво мисля аз:

1. Красива мама
2. Самотни родители
3. Клюкарник
4. Готварския

 Thinking

п.п. Със сигурност щеше да бъде редовен потребител, също като дъщеря си Mr. Green

# 23
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Щеше да ме кърми и досега  Mr. Green Mr. Green
Допускам, че щеше да е първа писта в Красива мама, където аз не съм и в На пазар, където тоже не съм. Мисля, че не би си споделяла проблемите и не би давала съвети, пак за разлика от мен. Щеше да проверява в Здрания справочник, което и сега прави покрай Филиповите болести.
Дали щяхме да се засичаме в някоя тема.  Thinking Всъщност няма значение, оценявам факта, че с годините се разбираме малко повече или просто сме се приели каквито сме

# 24
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Майка във форум? ДА-ДА Naughty Mr. Green

Ако все пак би решила, да влиза, щеше да се изпокара с всички...Много обича да дава съвети, без да приема такива Twisted Evil

Тя е от хората, които не се свъртат на едно място и дори когато си пие кафето, пак прави нещо-чисти, оправя, готви.. ooooh! Tired


Това е и моят отговор, наблягам обаче на първата част. 

# 25
  • Мнения: 3 091
Мамуля щеше да виси от сутрин до вечер в красива мама и в нашите деца... да се чуди и мае от къде този бесноч й се е паднал за дете...

# 26
  • Мнения: 811
Кой ваш проблем би споделяла?

За нощното напикаване  Embarassed

и аз така Embarassed
и в готварския

# 27
  • Мнения: 1 462
Моята майка едва ли щеше да отдели време да чете и пише във форум.  Беше стюардеса и не смогваше да свърши всичко.  Спомням си веднъж се върна от работа и още с униформата се лепна за печката да ни притопли нещо за мен и сестра ми, че са кацнали късно и ние (заплеси) седим и не се сещаме да ядем, а вече мръкнало...  Сега тя е пенсионер и продава самолетни билети (т.е. работи на бюро), та може и да влезе във форума, а може и да напише нещо...  Определено и тя е просто човек, със своите тревоги, мечти и болки.  Най-много да се оплаче от мен за нещо. Laughing

# 28
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Щеше да инициира подфорум "купони" и да е модератор там:)

# 29
  • Мнения: 1 800
В здравния форум със сигурност - аз много съм боледувала.

Общи условия

Активация на акаунт