Приятелят ми е "мамино синче"

  • 15 348
  • 204
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: X
Причинно-следствената връзка не е пряка.
Ако всеки Божи ден голяма част от будното общо свободно време на двойката се заема от неща извън двойката, това се отразява зле на отношенията им.
Разбирам важността да не пренебрегваш родителите си заради една фуста/един колец, обаче за целта всяка двойка следва да си изгради разумни и уважителни граници така щото избягване пренебрегването на родителите да не се превърне в пренебрегване на житейския ти избраник. При авторката тези граници са прекрачени. Нормално е когато серийно виси гола в леглото, на сложена маса или с филм на пауза, да й се отще да яде, да прави секс и да гледа филми с половинката. Всъщност не е никак смешно, нито иронично.
'Майката е една' от израз на синовно уважение се превръща в чудесно оправдание за всяка неудовлетворена от живота си бабеса, която серийно тика към провал връзките на детето си. Много ясно, че ще е една, като не позволява да има друго.
Колкото до съфорумките, останах с впечатлението, че са предимно с дългогодишен брак, а не прясно загаджени. Това също има голямо значение. 

# 76
  • София
  • Мнения: 17 857
И как бягат в различни коридори, като четвъртото измерение засега е едно? Като реши да си прекарва времето на телефона с маминка, взима от времето с жена си. Много ясно, че трябва да ѝ светят лампите и няма нищо комплексарско в това. Трябва да си без грам самочувствие, за да го играеш втора цигулка след макя му. Много ясно, че ще ѝ изчезне либидото. И на мен би ми. Такива типажи са ми от най- противните и влачат със сеебе си цяла дузина дефицити.

# 77
  • Мнения: 8
А той защо се разплака?
Разплака се ,защото майка му не разреши да бъде с мен , а тя искаше аз да идвам да живея при нея и при него,като категорично отказах,тъй като и двамата работим ,родителите ни са здрави ,ние сме в един град с тях,ако се наложи нещо,но трябва да сме отделно-това беше моето условие,което той не прие заради нея,тъй като смята,че жената трябвало да идва при мъжа ,а не обратното...и мечтата й беше тя да си опъва краката,а аз да шетам,ем нямахме сделка,но наистина много си го харесвах,грижовен и внимателен,поне такива майки наистина възпитават мъже да бъдат грижовни,но някак си не си представях живота си по този начин.

# 78
  • Варна
  • Мнения: 14 552
" Майка му не  разреши да бъде с мен ... "
На 35 г. мъж ??? Възпитала го е идеално за санитар или обслужващ персонал.
Пълна семейна лудница е това. Предполагам , че няма баща или и той е в поза партер ?

Последна редакция: пн, 15 юли 2019, 16:47 от Viviana91

# 79
  • Мнения: X
поне такива майки наистина възпитават мъже да бъдат грижовни
Няма как от такава майка да излезе такъв син. Изкарват известно време във фаза 'мъж за пример', после характеропатиите им лъсват.
Освен това личното ми мнение за такива жени е, че мястото им с този манталитет е в циганско гето, в краен случай някое малцинствено село, а не да си търсят бели робини за снахи сред образованите градски момичета, но това е друга тема.

# 80
  • INFJ
  • Мнения: 9 449
За да се разплаче, защото "майка му не му разрешава", трябва или да е на 7 години умствено, или тя да го държи и манипулира с нещо. Т.е. да го поставя между чука и наковалнята. Дали го заплашва, че ще се самоубива или буди в него чувство на вина с упреци, не знам, но все нещо прави тази жена.

Ти не го описваш като чалнат, значи остава вторият вариант. Може би е било възможно да останете заедно и нещата да се получат между вас, с повече търпение.

# 81
  • София
  • Мнения: 19 341
Не е едно и също дали говориш с "мама" на 80 или на 50 години. Вторият е активен, работи, излиза, предполага се, че си има наситен живот и събития в него и не виждам какво толкова ще му се отчиташ какво сте яли.
Първият е по-ограничен в контакти, роднини и приятели вече ги няма, а и темите сред наборите не са от най-приятните - болести, пенсии, немотия.

# 82
  • Мнения: 8
За да се разплаче, защото "майка му не му разрешава", трябва или да е на 7 години умствено, или тя да го държи и манипулира с нещо. Т.е. да го поставя между чука и наковалнята. Дали го заплашва, че ще се самоубива или буди в него чувство на вина с упреци, не знам, но все нещо прави тази жена.

Ти не го описваш като чалнат, значи остава вторият вариант. Може би е било възможно да останете заедно и нещата да се получат между вас, с повече търпение.
Отгледала го е сама,но се "похвали".че е проваляла връзките на децата си,каза това с гордост,от това разбрах,че няма да се получи , а и след две седмици под ред среднощен тормоз и условия от негова страна ,говорейки с думите на майка си,просто го пуснах да си е при нея,някои хора не могат да разберат,че обичта към жената и към майката са различни, и че каквото даваш на едната - не може да даваш същото на другата .Просто нямах нерви,а и чак такива чувства ,че да се занимавам с това,явно си имаха някаква зависимост ,най-вече тя от него.
Искам да кажа на авторката , че усилията не си заслужават , а и това отблъсква желанието за интимна близост,понеже все между вас ще е мама и че ако мъжът не постави границата , битката от страна на жената-половинка е загубена,тъй като при такива мъже майката е над всичко и тя контролира живота им.
Но успех ,ситуациите са различни,но щом споделя всичко с майка си , не знам...моята мостра беше същият,даже си мисля,че й е споделял в какви точно пози сме правили секс.

# 83
  • Мнения: 7 427
Foxelina, добре че си се спасила от двамата куковци. Според мен такива взаимоотношения майка- син са извратени.

# 84
  • София
  • Мнения: 17 857
Да, мама е едничка. Инцестно, много инцестно. Гнус ме е.

# 85
  • София
  • Мнения: 19 341
Майката го е оставила при баща му не при чужд това  че на втората и пречи детето му
Не ми преразказвай, знам да чета.
Аз го давам като пример - нали мамата е една? Що не си вземе детето 5 години, като е незаменима и единствена?

# 86
  • INFJ
  • Мнения: 9 449
Добре де, казваш, че си го харесваш, внимателен, грижовен, а сега "разказвал и позите на майка си". Нещо не мога да направя връзката между двете неща.
Ти си знаеш.

# 87
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
А той защо се разплака?
Разплака се ,защото майка му не разреши да бъде с мен , а тя искаше аз да идвам да живея при нея и при него,като категорично отказах,тъй като и двамата работим ,родителите ни са здрави ,ние сме в един град с тях,ако се наложи нещо,но трябва да сме отделно-това беше моето условие,което той не прие заради нея,тъй като смята,че жената трябвало да идва при мъжа ,а не обратното...и мечтата й беше тя да си опъва краката,а аз да шетам,ем нямахме сделка,но наистина много си го харесвах,грижовен и внимателен,поне такива майки наистина възпитават мъже да бъдат грижовни,но някак си не си представях живота си по този начин.
ooooh!  Crazy Мама не му разрешила, на мъж на 35, да бъде с жената, с която смята да гради връзка и семейство?! И той вместо да използва случая да постави границите, се разревал. Rolling Eyes Маминка още живее в 14 век, а със сина добре, че си скъсала - такива майки създават хванати за полите им комплексари, които да командват докато са живи, и тежко и горко на излъгалата се да заживее с такъв с надеждата, че това ще се промени. Такива мъже може да са грижовни, но спрямо мама, защото така са научени, и в повечето случаи семейството им винаги ще е по-маловажно от мама.

# 88
  • Мнения: 8
Добре де, казваш, че си го харесваш, внимателен, грижовен, а сега "разказвал и позите на майка си". Нещо не мога да направя връзката между двете неща.
Ти си знаеш.
Имам предвид ,че преди това да се случи отношението му към мен ми харесваше,връзка между двете неща не съм и правила,но в последствие ,разбирайки ,че й споделя всичко,вероятно е споделил и доста пикантни неща,но това са си мои предположения...

# 89
  • Мнения: 20 074
Казусът с ревящото момченце на маминка по телефона – инцест.
Има подобни жени, майки, не са прецедент, но не са наред с главата. Насаждат в синовете си болно чувство за вина и "длъжност" към тях. Така са възпитани и с промити мозъци от деца тези синове. Повечето мъже не го осъзнават дори, приемат за нормални подобни отношения. Просто не са имали възможност да сравнят.
Но ето, че идва моментът, когато нщкой трябва да замести маминка в сексуален план, за да не е инцестът пълен, появява се сгодна женичка. Тя трябва да е послушна и да изпълнява единствената си роля – да спи със синчето, защото на мама не е позволено и да си трае и слушка за всичко останало.
Иначе маминка смачква, както женицата, така и синчето.
Болно, та болно, чак гнусно.

Общи условия

Активация на акаунт