Приятелят ми е "мамино синче"

  • 15 360
  • 204
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 17 857
Няма никакво значение дали тя се меси или (се опитва да) дирижира, след като той търси контакт с мама. Може да е от втория вид, за който споменах. Пак са мамини синчета, само че отритнати от мама и търсещи вниманието ѝ. 

# 61
  • Мнения: 3 865
Не е нормално да има нужда да говори с майка си толкова време. Наистина е мамино синче и е видно, че майка му е приоритет пред теб. Само това стига да го смениш - няма да се промени. А че секс желание намалява - много ясно - когато се чувстваш номер 2 нормално е да ти секне всичко

# 62
  • Мнения: 8
Далеч от мамини златни...
Преди време имах връзка с мъж, който ме преследваше с години,дори каза ,че аз съм жената ,която вибаги е искал Grinning
След известно време ме запозна с майка си ,след което за мен беше началото на края...и по-добре!
Още на срещата не се харесахме,най-вече тя мен,през цялото време се държеше надменно с мен , като нарече майка ми луда ,защото била учителка,не че я познаваше ,а просто защото учителките били такива,ем...
След като свърши вечерята,тръгвайки си ,разбрах , че след този момент ще си имам проблеми,като реакцията не закъсня.
Още на следващия ден започна да ми звъни къде сме били ходили,не можел синът й да се прибирал късно,той имал сериозна работа,какво щели да кажат хората...сякаш аз нямам сериозна работа,а той оставаше при мен ,тъй като живея сама.
От там аз му казах,че не ми е приятно на 30 години,а той на 35 ,да давам обяснения на непозната за мен жена къде излизам вечер,при положение ,че отдавна на майка си не се обяснявам,това е абсурдно.
Последваха дни на звънене посред нощ,на тормоз защо не си бил вкъщи ...капакът беше,когато той се разрева по телефона ,направо онемях,тогава реших ,че тоя филм няма да го играя,събрах му нещата и си го пратих при мама,блокирах го отвсякъде,тя ми звънеше да ме заплашва,каза ми ,че искал да се самоубива...изобщо голям цирк,но сега се радвам,че съм приключила всякакви отношения,животът е твърде кратък,за да се занимаваме с такива мъже...

# 63
  • INFJ
  • Мнения: 9 450
А той защо се разплака?

# 64
  • Мнения: 3 159
А той защо се разплака?
По всяка вероятност е ударила в болезнено за него чувство, чувство което тя е насаждала с години, за да може когато дойде момента да удари там и синчето да се върне при нея. Тази майка е за психиатрия, горкия син, за съжаление той не е виновен в случая.

# 65
  • INFJ
  • Мнения: 9 450
И аз така си мисля. Няма да се изненадам, ако всъщност тя заплашва със самоубийство и той се чуди какво да я прави. От така разказаната история, реакцията на авторката й, ми се вижда много студена.

# 66
  • Мнения: 78
А той дори е плакал? 🤯🤯🤯 Работата там е била доста дебела. Що за психопатка трябва да си, за да причиняваш това на детето си??? Тя направо го обрича на самота.

# 67
  • София
  • Мнения: 17 857
От така разказаната история, реакцията на авторката й, ми се вижда много студена.
О, не се притеснявай. Мога да ти кажа, че най- големите страдалци, които ще се самоубиват на всичкото отгоре, са най- големите манипулатори и чудовища. Потребителката просто е имала добри граници, браво за което. Не е позволила да я правят на маймуна.

# 68
  • INFJ
  • Мнения: 9 450
А кой реално я прави на маймуна? От този разказ, аз виждам един ненормален човек и това е майката? Нищо не се споменава за неговите реакции, само, че се е разплакал. Защо се е разплакал? Заплашват ли го? Не става ясно.

Както и не се споменава, че той я е заплашвал, че ще се самоубива, това са думи на майката, които, ако е ненормална, може изобщо да не са истина..

# 69
  • София
  • Мнения: 17 857
Виж, поуката е, че когато си в такава близост с подобна майка, няма как да си нормален. Просто няма. Следователно й вярвам.
Момчето ако белв се дистанцирало на 20, примерно, е възможно да стане нормален мъж. Но останал до майка психопагтка и егоистка, най- вероятно е с някое личностно разстройство, от където и манипулативността със самоубийството и т.н.

# 70
  • INFJ
  • Мнения: 9 450
Много е вероятно да е така, но пак казвам, че проблеми, които самият той има, не се споменават. Споменава се само, че има "луда" майка. Която може да е "полудяла" и като е бил на 28... нали.

# 71
  • Мнения: 4 624
Това не е лудост, а е характеропатия. Не се придобива изведнъж.

# 72
  • INFJ
  • Мнения: 9 450
Има хора, които са кажи-речи нормални докато децата са малки, но дойде ли момента да правят собствено семейство (и особено, ако родителят е останал сам, без съпруг/а), направо превъртат, поведението им се променя, започват да се "разболяват", да не искат да живеят и т.н.

Но няма да споря, защото не знам реално каква е ситуацията, просто така написано ми звучи като мъж, който се чуди какво да я прави тази жена. Явно не й е играл по свирката, оставал е при приятелката си вечер, т.е. опитвал се е да има някакъв живот.

# 73
  • София
  • Мнения: 17 857
Да де, ама тия хора преди това не са били най- готините родители, а са били същшо ограничаващи и мачкащи индиректно.

Последна редакция: пн, 15 юли 2019, 15:14 от The Catcher in the Rye

# 74
  • София
  • Мнения: 24 839
Аз да завърна малко темата в руслото.....
В една тема точно "по темата", съфорумките си написаха по колко пъти и по колко време говорят с мама.
И съвсем не бяха малко тези, които го правеха по няколко пъти на ден. Непонятно ми е какво може да си говориш с тая честота, но хора всякакви. Аз разговор от 40 минути не съм провела от години.
Но, да се изкарва ненормален мъжа, че го прави, е смешно.
Още по- смешно е да се правят заключения за незачитане и поставяне на второ място на тази база.
За мен, пак ще го напиша- майката и жената бягат в успоредни коридори и на умните те никога не се пресичат.
На комплексираните им звънят камбани и светят ламБи, че и либидото им се срутва.....

ПП. Признавам, за намалено либидо вследствие разговори на милото с мама, не бях чела. Шедьовър имаме. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт