Приятелят ми е "мамино синче"

  • 15 359
  • 204
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 1 267
Хайде сега струни и клавиши...Още 18 колеги има да разнищваш от тоя измъчен колектив!

# 151
  • Мнения: 14 148
Дишай спокойно. Другите са читави.

# 152
  • Мнения: 12 866
Понякога хората си нямат проблеми и какво да правят - създават си ги.

# 153
  • Мнения: 1 728
За мен не е нормално и колежката, която има дъщеря на 14 да я изпраща до училището, което е точно срещу тях. Да й трепери, че дъщеря й стояла сама до тъмно (6-7 вечерта). Че детенцето й било гладно и не можело да си стопли манджичка. Събужда я всяка сутрин, постоянно й звъни.

# 154
  • Мнения: 3
Здравейте,моята свекърва денонощно звън и и го нарича с бебешки имена,докато бяхме гаджета с мъжа ми като отивахме на гости го пляскаше по дупето а и един път му бръкна под късия панталон да го гали !!Всеки път когато му се обаждат  и е на работа го питат дали му е студено дали е завит !!Свекърва ми се държи все едно му е жена ,а не майка!Все аз съм виновна за това че се кара с родителите си,неиска да отреже пъпната с Майка си!!!

# 155
  • Мнения: 7 503
Здравейте,моята свекърва денонощно звън и и го нарича с бебешки имена,докато бяхме гаджета с мъжа ми като отивахме на гости го пляскаше по дупето а и един път му бръкна под късия панталон да го гали !!Всеки път когато му се обаждат  и е на работа го питат дали му е студено дали е завит !!Свекърва ми се държи все едно му е жена ,а не майка!Все аз съм виновна за това че се кара с родителите си,неиска да отреже пъпната с Майка си!!!

Интересно ми стана от колко години сте заедно и как го търпиш това?

# 156
  • Мнения: 3
11 години и той го смята за нормално ,а аз се чувствам нещастна с него.Гоня го от дома си ,но той не си тръгва заради Детето .Незнам как да постъпя без детето да пострада психически?

# 157
  • София
  • Мнения: 24 839
11 години и той го смята за нормално ,а аз се чувствам нещастна с него.Гоня го от дома си ,но той не си тръгва заради Детето .Незнам как да постъпя без детето да пострада психически?

Защо си търсиш оправдания?
Живеете отделно, нищо не ти пречи да ограничиш до минимум вижданията със свекървата и толкова.
А, ако ти е писнало от него и искаш да се разведеш- правиш го по правилата и пак толкова.

# 158
  • Мнения: 3 640
Здравейте,моята свекърва денонощно звън и и го нарича с бебешки имена,докато бяхме гаджета с мъжа ми като отивахме на гости го пляскаше по дупето а и един път му бръкна под късия панталон да го гали !!Всеки път когато му се обаждат  и е на работа го питат дали му е студено дали е завит !!Свекърва ми се държи все едно му е жена ,а не майка!Все аз съм виновна за това че се кара с родителите си,неиска да отреже пъпната с Майка си!!!
Леле...🤮😱

Явно не го гониш достатъчно ясно щом той остава. Ако не искаш да си с него - развой и кой от къде е.

# 159
  • Мнения: 3
Свекървата ми звъни да ми вдига скандали за това че съм отделила сина й т нея!И че тя му била Майка и се притеснявала че когато ходи на работа е било много студено и той не бил облечен!На нея децата и били целия живот!Аз звъннах на свекър ми и се скарахме и той звъннал на сина му да ме клюкари че аз съм забранявала да му звънят !После се скарахме с мъжа ми и той ги защити!!

Последна редакция: чт, 04 фев 2021, 21:41 от Marina Vlahova 687780

# 160
  • INFJ
  • Мнения: 9 449
Не й вдигай.

# 161
  • Мнения: 3 640
Винаги ли в било така? Ако да, защо роди дете на детето на свекърва ти?

# 162
  • Мнения: 7 503
Леле 11 години? Това не бих го търпяла и 1.
Как не успя за толкова години да преодолееш тоя проблем? Това са много загубени нерви и изтощение

# 163
  • Мнения: 1 267
Здравейте,моята свекърва денонощно звън и и го нарича с бебешки имена,докато бяхме гаджета с мъжа ми като отивахме на гости го пляскаше по дупето а и един път му бръкна под късия панталон да го гали !!Всеки път когато му се обаждат  и е на работа го питат дали му е студено дали е завит !!Свекърва ми се държи все едно му е жена ,а не майка!Все аз съм виновна за това че се кара с родителите си,неиска да отреже пъпната с Майка си!!!


Това е извратено! Не, ама наистина е болно и извратено!

# 164
  • София
  • Мнения: 4 359
Ама хора, ама наистина ли вярвате на тази история?
???
Аз още вчера като я прочетох реших да не коментирам, ама не се стърпях.
Коя жена ще види, че майката бърка в гащите на сина си и го гали (то дори това звучи неадекватно)  и ще е с този 11 години

Последна редакция: пт, 05 фев 2021, 17:48 от Светулчица

Общи условия

Активация на акаунт