AVON само за представители 2019 & 2020

  • 25 324
  • 520
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 13 805
Когато сте на последна стъпка,  финализиране на поръчка при опцията, и имате данизбирате вид на плащане, има банер където я има тази информация.

# 286
  • София
  • Мнения: 2 132
Цитат
Когато сте на последна стъпка,  финализиране на поръчка при опцията, и имате данизбирате вид на плащане, има банер където я има тази информация.
Много благодаря !

# 287
  • Мнения: 190
Здравейте, искам да попитам винаги ли има някакви подаръци при изпълнение условия за поръчка, както сега червило на Лукс и лак за нокти? И какви са условията?

# 288
  • Мнения: 205
Здравейте, искам да попитам винаги ли има някакви подаръци при изпълнение условия за поръчка, както сега червило на Лукс и лак за нокти? И какви са условията?

Здравейте,не знам дали е винаги,но трябва да се плати при получаване на поръчката,за да се възползвате от подаръците.

# 289
  • Мнения: 13 805
Велислава
Поредица от постове точно над вашия обсъжда точно тези подаръци . преди да питате нещо  прочетете поне предните два страници , иначе дъвчем едни и същи неща.

# 290
  • София
  • Мнения: 4 177
Велислава
Поредица от постове точно над вашия обсъжда точно тези подаръци . преди да питате нещо  прочетете поне предните два страници , иначе дъвчем едни и същи неща.

Освен това, всичко се публикува на сайта на представителя, както и се праща на мейл.

# 291
  • София
  • Мнения: 74
Здравейте! Има ли някъде качен К10(снимки), защото търсих, но не успях да намеря. Искам да видя конкретен фон дьо тен за себе си на каква цена е там. А и ако някой има мнение, нека сподели дали е хубав. Става дума за Power Stay 24. Как стои, има ли ефект маска?! Благодаря! Бъдете здрави!

# 292
  • Мнения: 4 428
Здравейте! Има ли някъде качен К10(снимки), защото търсих, но не успях да намеря. Искам да видя конкретен фон дьо тен за себе си на каква цена е там. А и ако някой има мнение, нека сподели дали е хубав. Става дума за Power Stay 24. Как стои, има ли ефект маска?! Благодаря! Бъдете здрави!

Аз си го поръчах към К8. Чаках го доста, защото точно тогава се скапа системата.
Но много ми харесва. Бях си взела преди това две мостри, за да тествам цвета.
Мострите са изключително малко количество, но що-годе може да се прецени дали пасва.
Но за истински грим, трудно.
ФДТ е много хубав - издръжлив, със средно покритие, стои много добре на моята кожа.
За по-сухи може, може да се нуждае от хидратираща основа, но за нормална и мазна е чудесен и така.
Цапа минимално.

# 293
  • Мнения: 2 523
Аз пък съм с мазна и мострата хич ни ми допадна, за товне го взехя

# 294
  • София
  • Мнения: 74
Благодаря! Днес пуснах поръчка и си поръчах 2-3 нюанса от мострите на същия фон дьо тен. И аз съм с комбинирана кожа, дано да пасне.
Бъдете здрави!!!

# 295
  • Мнения: 39
Момичета, понеже винаги плащам при доставка, искам да попитам следното - нали миналия месец заради този прословут срив бяха занулили цената за доставка, вчера получих смс, че са ми върнати въпросните пари. Обаче сега как мога да ги ползвам? Заредила съм поръчка, но не ми ги приспада. Трябва да платя с карта ли? Умишлено не желая да плащам по този начин

# 296
  • Бургас
  • Мнения: 5 680
При фактурирането би трябвало да ти се приспаднат и да имаш по-малка сума за плащане. Няма как да ти се приспаднат отнякъде преди да финализираш поръчката си.

# 297
  • Мнения: 190
Здравейте, при поръчка от нетната оферта, важи ли някакви намаление? Или това с 15% ,по новите условия? Или дори да имам някаква достигната дума, цената на продукта от там си остава ненамален?

# 298
  • София
  • Мнения: 4 177
Здравейте, при поръчка от нетната оферта, важи ли някакви намаление? Или това с 15% ,по новите условия? Или дори да имам някаква достигната дума, цената на продукта от там си остава ненамален?

В нетната цените са нетни. Няма намаление. Всичко си пише там.

# 299
  • Мнения: 71
Здравейте, някой може ли да качи снимки на листовка за К10, ако има. В моето кашонче нямах този път.

Общи условия

Активация на акаунт