Антисоциални, интровертни, темерутковци - 2

  • 53 232
  • 747
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 031
Явно си млада, Джуд, щом с такава енергия се ровиш в себе си и търсиш отговори.
Като поодъртееш, нещата се оправят или поне могат да се оправят - осъзнаваш, че няма смисъл от чак толкова много отговори - за к'ъв бяс са ти нужни, след като така или иначе няма голяма вероятност да се промениш.
Ще стигнеш до момента, в който ще усетиш, че приемаш себе си, ще настъпи мир и много рамки ще се строшат сами.
Ще започнеш да цениш мига и това, което си, което те заобикаля.
Поне това се случи на мен и съм благодарна на съдбата, че получих мъдростта да не си задавам излишни въпроси и да не се терзая за много неща.
Сега съм просто carpe diem Grinning


Браво! Много се радвам, че така се чувстваш. И аз се надявам на това. Времето върши магически неща, аз не вярвам, че човек постига всичко напълно сам, времето и взаимодействието с живота и хората променят постепенно и това е нещо велико според мен.

# 31
  • Мнения: 47 898
От фейса

# 32
  • Мнения: 54 061
Супер! Само за нас! Simple Smile

В тази връзка, да се оплача, че от 2 месеца съм в още по-пренаселен отдел и едва издържам. Rolling Eyes
Двойно повече хора от предния, шум, постоянно движение, все някой за нещо те пита, ужас! Twisted Evil
Вчера бях на косъм да подам предизвестие.
Не знам как ще се примиря. Crazy

# 33
  • София
  • Мнения: 11 408
На етажа сме около 35-40 човека, отворено пространство, но изобщо нито ги чувам, нито ги виждам. Пълен игнор. По имена познавам само съседните 3 бюра - 6 човека. В почивките си пия кафето сама, другите са по групички. Ама 'ич не ми е зор. Дано не ме помислят за някоя луда Grinning Игнорирай ги, Дева.

# 34
  • Мнения: 47 898
Аз съм осъвършенствала един поглед Joy и ги разгонвам бързо бързо Kissing Heart

# 35
  • Мнения: X
Джуд, мисля, че причината да се ровиш не е интровертността, а това, че нещо търсиш/ти липсва. С две думи понеже не си в хармония със себе си, не се приемаш такава каквато си, продължаваш да размишляваш. Интровертността не е нещо лошо, поне аз не разглеждам моята като такава, но се чувствам добре в кожата си - харесвам работата си като дейност/сфера/тип, имам приятелки малко, но са ми достатъчни, съпругът ми е екстроверт, но ме допълва и разбира. По площадки ходя с детето, но си играя/гледам с него, не плямпам с майки и съм ок с това. Хобитата/заниманията ми също в по-голямата си част са интровертни. Но дотук нищо от това, което имам не ме кара да се чувствам зле, понеже се харесвам така, не мечтая за шумни компании и партита, нито за повишаващи адреналина преживявания в свободното си време. Според мен ти търсиш точно обратното на това, което си, като си мислиш, че това ще ти направи коренно различен и по-добър живота - не, няма, защото не ти идват присърце тези неща.

# 36
  • Мнения: 54 061
Аз съм осъвършенствала един поглед Joy и ги разгонвам бързо бързо Kissing Heart

Ох, Хепи, представих си как лошо гледаш. Laughing

Игнор-ът и аз го владея, но тук ми трябва още малко време. Ще стане де. Wink

Последна редакция: чт, 29 авг 2019, 19:29 от DeVa®

# 37
  • Мнения: 2 749
Интересна тема!
Аз май съм интроверт. Като имам свободно време, предпочитам да си ровя в телефона, отколкото да се събирам на групичка с колегите.  Винаги последна научавам клюките. Grinning Е, ако ми влезе някой в стаята, разговарям нормално. Ходя с колеги на обяд, някой път след работа на по питие, на тийм-билдинги. Но с близки приятелки говоря. И обичам да излизам в компания, но мразя да съм център на внимание.

# 38
  • София
  • Мнения: 17 711
На мен ми звучи като кошмар оупън офис с 40 човека. Не бих могла да игнорирам лесно.

Пробвала съм в моменти, в които ми е трябвала концентрация, да слушам нещо, но не ми се получава. Тъй като дори да не мога да изпея 2 тона, много обичам да слушам музика. И да я преживявам, няма как да ми е като фон просто. И този вариант отпада.

# 39
  • София
  • Мнения: 11 408
В този случай слушалките не са ли вариант? На мен дори и музика за фон не ми трябва. Ама като не ги чувам околните ми е добре. Имам таланта да се самоизолирам до такава степен, че все едно съм си сама в халето.

# 40
  • Мнения: 2 749
Хич не обичам слушалки. За късмет за момента поне съм сама в стая и това ме устройва идеално.

# 41
  • Мнения: 2 156
Постоянно слушам музика - на обществени места, на път и в офиса. Помага ми и срещу офисното жужене. Веднъж си бях забравила слушалките - ден не се мина, и още на обяд си купих.

# 42
  • Мнения: X
На мен ми звучи като кошмар оупън офис с 40 човека. Не бих могла да игнорирам лесно.

Пробвала съм в моменти, в които ми е трябвала концентрация, да слушам нещо, но не ми се получава. Тъй като дори да не мога да изпея 2 тона, много обичам да слушам музика. И да я преживявам, няма как да ми е като фон просто. И този вариант отпада.
И аз така.

# 43
  • Мнения: 7 848
Как се отнасят вашите мъже към нуждата ви от усамотение? Разбират ли ви или смятат, че правите фасони?
Сега съм късметлийка с моя мъж, че макар да не разбира защо искам да се затворя понякога сама в спалнята, не мърмори и поема грижата за децата и дома, обаче бившият ми мъж смяташе, че просто се правя на интересна.

# 44
  • Мнения: 47 898
Не само че ми свикна, ами се научи и той Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт