Раздвоена съм

  • 3 247
  • 94
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 11 359
И това разбира се касае само Вас и няма да натовари сестра ви, вижданията с децата и и родителите Ви, които разбира се искат да съберат цялото си семейство?


За мен това е драматизъм с размах:
Ако прочета такова нещо, мисля, че изобщо на никакво съвместно роднинско събитие не бих отишла повече, освен ако въпросния няма да го има там.

# 91
  • Мнения: 6 930
И това разбира се касае само Вас и няма да натовари сестра ви, вижданията с децата и и родителите Ви, които разбира се искат да съберат цялото си семейство?



Много "по принцип" стана дискусията, безсмислено е. Тия отношения са низ от различни случки. Аз вече изказах моето мнение за тук изложените факти и конкретната дилема на авторката, не смятам да се обяснявам повече .

# 92
  • Мнения: 1 925
Много започнаха да се изопачават нещата вече.. написала съм всичко в първоналачния си пост. Най- добре да спрем до тук или темата да се заключи..

# 93
  • Мнения: 166
Здравей Simple Smile Въпреки че искаш темата да се заключи, бих си позволила да ти дам един съвет - НЕ се и опитвай да угодиш на всички - не е възможно !!! Реши коя си, за какво се бориш и си дръж на думата, хората ще трябва да се примирят. Също, може би не е зле да си намериш работа или хоби, понеже явно имаш доста време за размишляваме! Успех Simple Smile

# 94
  • Варна
  • Мнения: 14 545
Мисля, че коректно трябва да уважите РД на мъжа си. В чужда страна, сам на семейни празници - депресивна ситуация. С него решете кога да посетите Б-я. Безработна сте и зависите от него.
Изписването на бебе не е задължително събитие. Аз не присъствах при изписването на племенницата ми от болницата. Майка и не желаеше излишни панаири и цигански сюжети. Баща + двете баби .
И майката и бебето са в деликатна ситуация, има и осезаем риск за здравето   им .
Едва ли няколко месеца закъсняла визита ще е от сериозно значение. Винаги можете да комуникирате онлайн. Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт