Хайде, ЯНУАРЧЕ покажи колко силно риташ ти

  • 30 125
  • 721
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 702
Моите две кученца - кокери също нямат разлика в поведението - лягат си върху корема ми, лигавят си се, искат си цялото внимание да е към тях , както обикновено. Заедно сме си 16 и 14 години и ги познавам толкова добре , наистина няма никаква разлика според мен.

# 106
  • Мнения: 4 660
Полвината бременност мина Hug

# 107
  • Мнения: 11
Здравейте бъдещи мами. И аз се включвам с термин на 23 януари. Вече на 100% потвърдено чакаме малък мъж Blue Heart. Това е първа бременност, градът е Пловдив.

# 108
  • Мнения: 34
Здравейте,

След дълго следене на темата се включвам и аз - на 32г от София, първа бременност, с термин 13.01.2020 - момченце Blue Heart

Вървя с една седмичка напред, така че може и да се измести. Лека бременност на всички Simple Smile

# 109
  • Мнения: 18
Здравейте,вчера бях на ФМ в 19 седмица и 6 дни.За сега вдичко е наред.Ще правите ли трета ФМ?

# 110
  • Мнения: 499
Здравейте,вчера бях на ФМ в 19 седмица и 6 дни.За сега вдичко е наред.Ще правите ли трета ФМ?

Здравей,при мен казаха,че няма показатели,но за всеки случай мисля да отида и на 3та към 28-30 седмица Simple Smile

# 111
  • София
  • Мнения: 702
ArcEnCiel , polly_y добре дошли, още две момченца в отбор януарчета. Blue Heart Пожелавам ви лека бременност и здрави бебчта.Two Hearts
Neli Raleva 623565 аз ще ходя на ФМ началото на септември, тогава ще съм 21 седмица.
Момичета в събота бях на кино и за първи път усетих бебчо. Предполагам от силната музика, знам ли... не му хареса май.  Беше много вълнуващо.
Да ви попитам има ли някоя от вас с нисък хемоглобин и ако да  изписаха ли ви нещо? При последните ми изследвания беше 115 g/l и ми назначиха два пъти на ден по 1 таблетка.

# 112
  • Мнения: 4 660
Аз съм с нисък хемоглобин последно беше 96 пия Ферофолгама 2*1 и Prenatal .

# 113
  • Мнения: 14
Здравейте мами!Доста отдавна не съм влизала тук,но ето че отново се включвам.На 36год. съм и това ми е третата бременност с термин 25 януари.Имаме двама батковци на 8 и 6 год. И след почти 4 години на опити,сега очакваме с голямо щастие и една малка госпожица.

# 114
  • Мнения: 40
Здравейте, искам да попитам ако някоя мама е попадала на Румен Христов ( полимед) за мнение Simple Smile предстои ми преглед и да се местя при него на Ж.К.. Simple Smile Благодаря ❤

# 115
  • Мнения: 34
ArcEnCiel , polly_y добре дошли, още две момченца в отбор януарчета. Blue Heart Пожелавам ви лека бременност и здрави бебчта.Two Hearts
Да ви попитам има ли някоя от вас с нисък хемоглобин и ако да  изписаха ли ви нещо? При последните ми изследвания беше 115 g/l и ми назначиха два пъти на ден по 1 таблетка.
Благодаря ❤❤❤
 Аз по принцип съм с нисък хемоглобин - под 120, сега ми падна до 99. При мен не е желязо-дефицитна анемия, а по-скоро витамин Б недостатъчност. В момента пия Метилкобаламин по 1таблетка. Друга възможна причина би могло да е някакъв вид вроден генетичен дефект - таласемия. Предстои ми вторична консултация с хематолог

# 116
  • Мнения: 20
Здравейте мами! Имам кучета и се чудя кога и дали ще усетят, че имаме бебе в корема. Тези от вас с домашни любимци забелязвате ли разлика в поведението им?
И ние си имаме лабрадор. И забелязах, че е някак по-внимателен покрай мен. Имах някъде една снимчица как се глези. Много му харесва като седна и да си ляга в мен

# 117
  • Мнения: X
Здравейте! Аз също искам да се включа! Първо бебче с термин 21 януари 2020!! Вълнувам се много! Revolving Hearts

# 118
  • Мнения: 6 964
А сега ново 20 ...😀13г.с.+3 ми казаха момче, а днес 16+3 ми казаха момиче ...сега трябва да мислим име за момиче при вас случвало ли се е разминаване в пола.
Имам едно въпросче към тези които вече ползват болничен купих си лична амбулаторна карта трябва ли да се минава и през личен лекар за нея

Последна редакция: ср, 21 авг 2019, 13:59 от Mimi9999

# 119
  • Мнения: 34
А сега ново 20 ...😀13г.с.+3 ми казаха момче, а днес 16+3 ми казаха момиче ...сега трябва да мислим име за момиче при вас случвало ли се е разминаване в пола.
Имам едно въпросче към тези които вече ползват болничен купих си лична амбулаторна карта трябва ли да се минава и през личен лекар за нея

Същият сценарий при нас, ама наобратно - в 13 седмица: "Без съмнение, момиче ще е." В 19 седмица, при редовния преглед моят гинеколог казва: "Момче, нали?" и аз: Ама, как така? и тя ми показа обстойно атрибутчетата му.
Чакам втората ФМ другата седмица и се чудя може ли да има отново изненади или едва ли?


Общи условия

Активация на акаунт