Клуб "Полицейска съпруга" - 7 тема

  • 75 091
  • 792
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 8
Момичета моля ако някой е почивал в почивна та база в Несебър, бл. 1 ап 3. Разбрах че е на третият етаж. Може ли малко информация за апартаментите там. И също така разбрах цените на настаняването, а храненето как ви излезе  и вкусна ли е храната. За първи път ще почивам на такова място, а сме с дете на 5 год и храната ми е много важна. Благодаря предварително

# 571
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 747
Вероника, едва ли повече от 30 лв ще ви излезе един пълен храноден. На нас миналата година ни беше около 30 лв, а сме с две деца. Сега вероятно цените ще са по - високи заради тока и хранителните продукти.

# 572
  • София
  • Мнения: 19 221
Момичета моля ако някой е почивал в почивна та база в Несебър, бл. 1 ап 3. Разбрах че е на третият етаж. Може ли малко информация за апартаментите там. И също така разбрах цените на настаняването, а храненето как ви излезе  и вкусна ли е храната. За първи път ще почивам на такова място, а сме с дете на 5 год и храната ми е много важна. Благодаря предварително
Моят опит от такива места - не го насилвайте непременно със супи или манджи, ако не ги харесва, за да релаксирате, а не да се храни по 1 час и да се изнервяте. Нека яде каквото иска, дори да не е много здравословно, за няколко дни не е проблем.
Когато синът ми беше малък, се родих с панираното пилешко.

# 573
  • Мнения: 4 017
Украински граждани вече са настанени в СЕКВОЯ.

Последна редакция: ср, 25 май 2022, 21:03 от blueeyes

# 574
  • Г. О.
  • Мнения: 1 713
Имам неофициална информация, че и базата във Варна ще бъде отдадена на украински бежанци. Само се чака да излезе решението.

# 575
  • малкия йеросалим
  • Мнения: 849
А дали е вярно,че и картите на военните са ги спрели?Дочух,че са раздали картите за активния сезон,платили са си ги и после са започнали да връщат пари.И в тяхните бази щели да настаняват украинци.
За нашите бази,чух слухове,че през активния сезон щели да работят,но нямало да има неактивен сезон и тогава освен в базите във Велинград и Долна баня щели да настаняват и в базите по морето.
Ние не се класирахме за активния сезон и се надявах да ни огрее за неактивния...

# 576
  • Мнения: 4 017
Мо си дадоха морските бази, да.
Дано след активния сезон, да се върнат по домовете си. Не изглеждали като хора, на които им се остава тук дългосрочно.

# 577
  • София
  • Мнения: 221
Момичета не е така, ще има карти за военните, само в Сарафово базата, май ще им дадат на украинските принцеси

# 578
  • София
  • Мнения: 19 221
А дали е вярно,че и картите на военните са ги спрели?Дочух,че са раздали картите за активния сезон,платили са си ги и после са започнали да връщат пари.И в тяхните бази щели да настаняват украинци.
В петък са разпратили картите за базите на МО и ще се плащат до 9 юни. Няма как да са връщани пари, защото картите ги е нямало. Бежанци има в Сарафово и Рибарица

# 579
  • Мнения: 83
Здравейте. Има ли вече яснота дали ще можем да се възползваме от картите за морските бази?
Притеснявам се, че ще ни отсвирят в последния момент, а нямам подготвена алтернатива..

# 580
  • Г. О.
  • Мнения: 1 713
Аз разбрах, че няма да отдават другите бази на МВР на бежанците. Тази информация ми е от синдиката. Дано!

# 581
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 747
Здравейте. Има ли вече яснота дали ще можем да се възползваме от картите за морските бази?
Притеснявам се, че ще ни отсвирят в последния момент, а нямам подготвена алтернатива..
Да, ще се ползват. В петък ни звъняха, че за Созопол може да ползваме карта, която по - рано ни бяха отказали. Местата са 2+ диван, но отказахме. Ще ни е тясно на четиримата, а и трябва едно всекидневно разкарване с колата до плажа, връщане за обяд (не можем да изкараме цял ден на плажа без почивка), търсене на паркинг край плажа и.т.н. Това най - вече ни отказа, а не малката стая. Паркирането до плажа беше проблемн преди 2г, дори и на платени паркинги. В базата също имаше много коли, ползвахме горния паркинг и макар че тогава бяхме с малка кола едва се паркираше. Случваше се и да се била запушена колата.

# 582
  • Мнения: 83
Благодаря за отговорите, момичета!
Една идея по-спокойна се чувствам Simple Smile
Желая прекрасни морски почивки, независимо къде са!

# 583
  • Мнения: 1 598
Здравейте,

а дали може да се попита в почивно дело и да разберем наистина може или не може да си вземем картите?

# 584
  • Мнения: 10
Здравейте!
Моя мъж звъня миналата седмица на почивно дело.Бяха много любезни и казаха,че сезон ще има 🥳..разпратили са писма до дирекцийте.Чакаме включване на месно ниво вече.За плащането обясниха,че ще бъде направо в базите!
Поздрави 😊

Общи условия

Активация на акаунт