Клуб "Полицейска съпруга" - 7 тема

  • 75 572
  • 792
  •   1
Отговори
# 585
  • у нас
  • Мнения: 1 870
В Долна баня дали ще има бежанци ( опуснах какво стана с настаняването им)

# 586
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 752
Здравейте. Някой дали е посещавал базата в Боровец през септември да сподели как е било времето? Ясно е че година с година не си прилича, но се колебаем да кандидатстваме за карта от 9 септември. Целта ни са Седемте рилски езера. Притеснявам се да не е дъждовно.

# 587
  • Мнения: 6
Момичета одобрени сме за базата в Китен. Казаха ни че ще се плаща на място. Интересувам се самата карта за почивка какво представлява и ако е един вид някакъв лист ще ни я дадат ли предварително

# 588
  • Мнения: 4 208
Здравейте. Някой дали е посещавал базата в Боровец през септември да сподели как е било времето? Ясно е че година с година не си прилича, но се колебаем да кандидатстваме за карта от 9 септември. Целта ни са Седемте рилски езера. Притеснявам се да не е дъждовно.
Миналата година в края на август бяхме на Долна баня. Щяхме да катерим Мусала, но времето се развали. Намерих някакви камери он-лайн и се виждаше, че над Боровец вали сняг.

# 589
  • Мнения: 4 024
В Долна Баня има настанени украински граждани. Малко преди изявлението на Калина К ги бяха настанили. Там изолирани от света не знам какво ще правят... Търсеше дето се вика едно колело някой да им даде, че да могат да се предвиждат до някой магазин.
За Велинград, не знам.

# 590
  • Мнения: 4 808
Миналата година бяхме в Долна баня в началото на октомври. Първите дни времето беше топло и слънчево, в последните два дни заваля. След като си тръгнахме, казаха, че станало доста студено.

# 591
  • Мнения: 430
Не знам дали ще съм полезна, но да се включа - съпругът ми беше командирован до оня ден в базата в Китен, от днес вече там няма командировани полицаи, местят ги по хотели в Приморско и района. Цените на храната - нормални, по разказа му, но менюто е било ограничено - скара, малко готвено и без салати. 2.20 пил.пържола, 2 лв кашкавал пане, десерт - до 1 лев. Влизали са в цената от 20 лев на ден за всички хранения, колкото им е било командировъчното.
Имам един въпрос - тъй като командировките заради границата продължават, но при други условия за настаняване и хранене - второто на свободно кой където и както намери, някой има ли инфо да са завишили командировъчните - говореше се за повече от 20 лв, но...май нямяло да стане. Щото с тези пари на ден три хранения за мъж ми се струва мисия невъзможна при цена за салата в обикновена кръчма от 8 лв.

# 592
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 752
В сряда мъжът ми пътува за командировка. Все още не знае къде. Колегата му, който ще се върне е в Царево. Ще пиша в края на седмицата за подробности.

# 593
  • Мнения: 459
По 20 лева дават за командировка, крайно недостатъчно, както всичко останало. А не може ли съпруга Ви да помоли да му отворят партида за храна само в базата? Виждали сме минали години, така да правят, за служители отварят само партида за храна.

# 594
  • Мнения: 18 562
И моя мъж беше в Китен командировка 2 седмици. Яденето каза, че е ок, но няма много избор, няколко неща, не е разнообразно.
Стаите като в останалите бази.
Предимство е, че ена плажа, много близо.

# 595
  • Мнения: 430
Благодаря на отзовалите, това за хранене в базата в Китен е добра идея, той също го мислеше, но не знам дали ще разрешат и от кого зависи на място. Малко тегаво ще стане с това пътуване от Приморско, където ще спят,  до Китен и обратно, но пък ако разрешат - защо не. Поне ще се хранят нормално и на поносими цени. Иначе тези командировки заради границата от 2014-та и сега са голям разход.

# 596
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 752
Стана ясно, че ММ ще бъде в Царево, хотел Замъка. Храненето ще е проблем, защото в стаите няма дори хладилник, а само минибар, иначе има басейн. Не че нещо ни топли това. Хотелът е далече от центъра и магазините. Явно ще кара две седмици на сухоежбина, защото 20 лв доникъде не стигат.

# 597
  • Мнения: 159
ММ в момента е в Елхово, там нямат хранене и се оправят, който както може , повечето случаи ходи на някакъв кулинарен магазин с готвени храни, 20 лв са командировъчните

# 598
  • Мнения: 290
Момичета, може ли да ми напишете телефоните на Почивно дело....благодаря

# 599
  • Мнения: 24
Момичета, взехме карта за Китен тази година, но тъй като имаме бебче на 8 месеца искам и родителите ми да дойдат с нас и да се настанят възможно най-близо до базата. Знаети ли кои бунгала са в непосредствена близост да станцията?

Общи условия

Активация на акаунт