Пубертетът при момичетата - как да подготвим децата? - 5

  • 45 977
  • 739
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 23 093
Тонка, много хубави изглеждат пижамите. Оставям ги за догодина. Вече поръчах на Афект. Напиши моля те колко струват.
Цените са различни. Аз взех долнище, горнище и халатче за общо 26 лв, но беше на черния петък. Иначе цената е 32 лв за трите части. Лятото също има страхотни пижами. Аз като харесам някоя и пиша на лични, и ми казват цената.

# 721
  • софия
  • Мнения: 25 457
Аз поръчах току-що за 45 лв. Халатът е нещо като плюш.
Скрит текст:

# 722
  • Пловдив
  • Мнения: 5 935
Споделете кой е този сайт за пазаруване онлайн на Sea Stars.

# 723
  • София
  • Мнения: 39 759
Аз лично не намирам връзка м/у ръста и цикълът поне при моята девойка. Продължава по малко да расте, но няма да е висока. Взела е моят ген за съжаление.

# 724
  • Мнения: 8 939
Писах им.
Скрит текст:
Тези са по 45 лв
Скрит текст:
Тези по 30 лв

# 725
  • софия
  • Мнения: 25 457
Споделете кой е този сайт за пазаруване онлайн на Sea Stars.
Поръчах от тук - https://novasvetlina.com/4_sea-stars-ban. За всеки 10 лв. дават 1 т., което " може да бъде конвертирано във ваучер" за следваща поръчка.

# 726
  • София
  • Мнения: 39 759
Аз и щерката харесваме зимните пижами на Виенета. Аз ги ползвам за дом. облекло.

# 727
  • Мнения: 19 296
Тази материя не запарва ли много?
Все едно да си легна с полара.

# 728
  • София
  • Мнения: 39 759
Тази материя не запарва ли много?
Все едно да си легна с полара.
Аз не мога да спя с нея, но за дом. облекло ми е супер. Без парно сме и ми е ок.
Щерката обаче е супер зиморничава и спи с тази пижама.

# 729
  • Мнения: 19 296
Между другото, забелязвам, че дъщеря ми също е станала супер зиморничава.
Миналата година беше обратното. Постоянно й беше топло. Не можеше да спи от жега зимата, а изобщо не пускахме парното в стаята й. Сега нощем е ок, но денем малко да застудее и измръзва. Крака, ръце също са постоянно студени.

# 730
  • Мнения: 21 275
Аз забелязвам само,че леко е понапълнила бутчетата , а преди беше като щека.
Ще слагаме скоби след 2 седмици ,притеснява ме да не й се подиграват,че тя е доста чувствителна.

# 731
  • Мнения: 18 442
Лисичке, когато на щерката ѝ предстоеше да слага шини, я предупредих, че може да ѝ се подиграват. Но също така ѝ казах, че за кривите зъби пак може да ѝ се подиграват. И като така и така може да отнася подигравки, по-добре да си оправи зъбите. В крайна сметка никой не ѝ се е подигравал. Тя беше първата от нейния клас, която сложи шини и общо взето повлече крак.

# 732
  • Мнения: 21 275
wild poppy ,благодаря Hug

# 733
  • София
  • Мнения: 2 845
Аз забелязвам само,че леко е понапълнила бутчетата , а преди беше като щека.
Ще слагаме скоби след 2 седмици ,притеснява ме да не й се подиграват,че тя е доста чувствителна.

Не се притеснявай. Децата масово носят шини и брекети. Свикнали са. Голямата е с шини, малката - с брекети, не са имали никакви проблеми в училище.

# 734
  • Мнения: 21 275
Дано да е така Hug

Общи условия

Активация на акаунт