Боран Кузум❧Айбюке Пусат - след "Соколовият хълм"❧Навсякъде ти/Her Yerde Sen❧Т.2

  • 55 675
  • 736
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 773
Здравейте!

Джу 🤗 и на мен епизода много ми хареса, а разбирам 1/3 от разговорите им 😂
Руски не вдявам, но когато излезне българския превод ще е удоволствие да го изгледам пак.

Това, което ми допада най-много във връзката на ГГ, а и в целия сериал е, че има разговори. За мен даже доста смислени. Второстепенните герои не са просто пълнеж, а имат чувства и драми в живота си. Не кръжат просто около Демир и Селин.
Например рухването на Мерве в предния епизод и как Демир я изведе от офиса или безданеждното състояние на Ейлюл в снощния. Не знам защо, но някак ми е симпатичен образа на бившата и и съчувствам. Направила е грешка, за която ще съжалява още дълго и сега не знае как да се справи, с това, да ги вижда заедно. Все още не я виждам като враг на СелДем. Напротив. От фрага ми се струва че следващата седмица ще се опита да им помогне.
Не мисля и че Селин ще напусне Демир. По-скоро ще има нужда от малко пространство. Не вярвам, че ще пристъпи думата си и ще се разделят. Може би ще отиде у Айда или в Синоп за няколко дни или ще си вземе отпуска, за не ходи в офиса. Чудно далк Демир ще я остави да се успокои или ще е около нея постоянно 🤔

Въпреки, че е разбита, пак го прегръща:



Ето и рейтинга - продължава да пада, но се надявам ако сериала се продаде добре, да го завършат без претупване на историята:

TOTAL — 3.28% ⬇ (-0.41)
AB — 3.13% ⬇ (-0.10)
+ABC1 — 3.82% ⬇ (-0.02)

# 676
  • Мнения: 13 434
Ева, защо ми  се струва, че Ейлюл е имала по-сериозна причина
да напусне изведнъж Демир? Този задух, който я мъчи, може би е бил
нещо по-сериозно и е трябвало да го лекува, например...
Вероятно  ще разберем това, след като тя се срещне с баща си.
И тогава изведнъж ще се разплетат всички възли - между Демир и Ейлюл,
Селин и Демир и Бурак и Ейлюл.

Въпреки, че не четеш руски, все пак пускам линк за 18 еп. с руски субтитри.

https://turkru.tv/povsyudu-tyvezde-ty-18-seriya.html

И едно весело клипче с двете сладурчета.


https://www.youtube.com/watch?v=l2SHncvSixc

Както  и едно балетно видео с изящната Айбуке!



# 677
  • Мнения: 773
Джу, определено ми е много интересна историята от страна на Ейлюл. Колко точно я е задушавал Демир или се е изплашила, че свободата и кариерата ще умрат. Мисля, че астмата присъства в историята само, за да ни покажат с още нещо, колко си приличат с Демир - даже с алергиите.

Сигурна съм, че никой няма да успее да застане между Селин и Демир и бързо ще се сдобрят. Тези двамата не могат вече да стоят разделени дълго 😍. Обаче що се отнася до Бурак и Демир - ми е страшно интересно да видя кога и как ще заровят томахавката.

Сега гледах пак фрага и ми се струва, че Ейлюл ще се опита да шантажира Йълдъръм бей със снимките с любовницата му. Не е случайно, че попита за тях снощи.

# 678
  • София
  • Мнения: 5 334
Здравейте, пчелички! Animal Bee

Ева, мисля, че "заравянето на томахавката" ще дойде от страна на Бурак, когато осъзнае, че е хлътнал по Ейлюл. То вече тръгват натам нещата, ама, когато тя се врътне и реално тръгне към летището, тогава ще му светне лампата на Бурак.

Честно казано, тази серия не я изтърпях много-много. Дори нормални СелДем моменти нямаше, изгледах всичко по диагонал, и пак, доколкото ви чета, нямаше нищо ново.

На този етап, само заради Айбюке и Фуркан, ще продължа да гледам сериите по диагонал, но нищо повече. Честно казано, предпочитам да гледам Mucize Doktor - там поне засега нещата не са издънени от сценаристите и всеки епизод е безкрайно интересен, без да се залага единствено на химията на двама ГГ.

# 679
  • Мнения: 28 081
Привет!
Още не съм гледала преведената серия, но да се изкажа за пръстена. Ейлюл го подари на Селин като много добре знаеше, че така ще я скара с Демир. И постигна целта си. Добре е преценила неговата реакция, а Селин е проницателна и ще зададе въпрос. Точно по плана на Бурак - Демир сам да падне в капана. За Ейлюл по - лошо от това няма как да стане.

Зад кадър



Благодаря ви за споделеното bouquet Много ми хареса видеото с балерината Айбюке newsm10

# 680
  • Мнения: 5 648
Тинче, и аз гледам Чудото доктор.😊👌 Много ми харесва. За пръв път след "Ти си моята Родина" и Соколови нещо в турската дизи индустрия наистина ме грабна. Дотолкова, че като ми остане време мисля да погледна и американската версия.
Извинете ме за спама🤗

# 681
  • Мнения: 13 434
Ева, Бурак е много коварен и може да излъже Ейлюл, че снимките са се загубили.
Но е много добре, че тя се сети за този момент. Така тя ще покаже на Демир,
че е загрижена за него и фирмата. Но историята с пръстена е също доста коварна,
и със сигурност ще се отрази на отношенията между Селин и Демир.
Думите на Селин в края на трейлъра за 19 еп. бяха недвусмислени -
"Историята на Ейлюл е и твоя и аз нямам място в нея". Disappointed
Фактически тя изоставя Демир въпреки обещанията си... Sob



А Ейлюл е щастлива, че остава в Истанбул. Frowning1

# 682
  • Мнения: 28 081
Привет!

Откога - не е уточнено. Вероятно "Ферхат и Ширин" ще започне през м. ноември.


Цитат на: vk
Официально!
Сериал телеканала Fox "Повсюду ты" отныне будет выходить по субботам. Таким образом, канал освободил пятницу для показа нового сериала "Ферхат и Ширин"

# 683
  • София
  • Мнения: 5 334
Привет!

Откога - не е уточнено. Вероятно "Ферхат и Ширин" ще започне през м. ноември.


Цитат на: vk
Официально!
Сериал телеканала Fox "Повсюду ты" отныне будет выходить по субботам. Таким образом, канал освободил пятницу для показа нового сериала "Ферхат и Ширин"
Здравейте, пчелички! Animal Bee

Както и преди казвах - по-добре е сериалът да спре след 5-6 епизода, да не се проточва повече излишно. Не ми се вярва, че смяната на деня ще вдигне рейтинга кой знае колко. Pensive

# 684
  • Мнения: 28 081
Тине, рейтингът е близо до 3-те %, падне ли още и 5-6 серии са много. Да го приключат достойно, екипът да остане удовлетворен, а зрителите доволни и с хубав спомен от финала.
Ейлюл си изпълни задачата, може да си ходи още в следващия епизод. smile3513



# 685
  • Мнения: 13 434
Жалко за актьорите - не може да има толкова бездарни сценаристи! Hands Minus1
Така или иначе, ще гледаме останалите 2-3 епизода в събота... Rage
Значи всъщност нищо няма да се получи между Ейлюл и Бурак?
Защото на общата промо снимка за 19 еп. Ейлюл я няма.

Вече  ми липсват тези двамата... Sad



Още повече изящната Ай... Sob

# 686
  • Мнения: 155
Жалко за актьорите - не може да има толкова бездарни сценаристи! Hands Minus1
Така или иначе, ще гледаме останалите 2-3 епизода в събота... Rage
Значи всъщност нищо няма да се получи между Ейлюл и Бурак?
Защото на общата промо снимка за 19 еп. Ейлюл я няма.

Вече  ми липсват тези двамата... Sad

]


това е снимка от началото на сериала

# 687
  • Мнения: 8 970
Сладурска орязана сценка на СелДем
Tакова да е на хаир или не ще си покаже...

https://www.foxplay.com.tr/Her-Yerde-Sen/ekstra-videolar/18-bolu … rden-ayrilasi-yok

# 688
  • Мнения: 13 434
И защо  не са я показали???

# 689
  • Мнения: 13 434
Еп. 19, трейлър 2 - направо с рус. субтитри.

https://vk.com/dizimedya?z=video-132999259_456244518%2F0b0ed83a1 … l_wall_-132999259



Селин наистина напуска Демир... Sob Sob А той е като малкия Демир, който гледа
как майка му си отива... Sad

Събота ми се струва толкова далече... Frowning1

Общи условия

Активация на акаунт