По малко секс

  • 7 084
  • 56
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: X
А той имал ли е нужда от повече секс?

# 31
  • Мнения: 10 610
А той имал ли е нужда от повече секс?
Много уместен въпрос за трагедията, сполетяла жената...

# 32
  • Мнения: X
Да, тъпо от моя страна, извинявам се.
Моите съболезнования.

# 33
  • Мнения: 983
Ооо последните постове към мен ли били?Не съм усещала да му трябва повече секс даже напротив.Много често аз бях тази която започва...но имаше и случаи които той нямаше търпение децата да заспят...

theopenminded-Няма проблем мина време и вече гледам по спокойно на нещата,но да липсва ми той не секса с него.Бяхме съвместими с характерите обичахме се и подкрепяхме това ми беше достатъчно мисля,че и за него бе така.
Сега имам друг човек до себе си секса е повече от добре....но по дяволите ние сме като куче и котка.Постоянно сме в някакъв конфликт.

# 34
  • Мнения: 2 888
А мъжът ви на колко години си отиде ?

# 35
  • Мнения: 983
А мъжът ви на колко години си отиде ?
Почина на 42г руптура на аневризма (инсулт-мозъчен удар).

# 36
  • Пловдив
  • Мнения: 23 674
За този въпросния починал, дали правилно навръзвам нещата - ти си била на 16 когато си заживяла с него, и си родила преди 18, а той е бил на колко?? 30???
Сега като каза 42 и навързах.

# 37
  • Мнения: 983
За този въпросния починал, дали правилно навръзвам нещата - ти си била на 16 когато си заживяла с него, и си родила преди 18, а той е бил на колко?? 30???
Сега като каза 42 и навързах.
Близо си 27г беше,разликата 11г и 6 месеца.Въпреки това само смърта успя да ни раздели...

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 23 674
Имам крайно негативно мнение, ама много крайно. Ако се изкажа каквото си мисля ще ми дадат бан.

# 39
  • Мнения: 983
Имам крайно негативно мнение, ама много крайно. Ако се изкажа каквото си мисля ще ми дадат бан.
Да ти кажа първо-българка съм.И честно с разбиранията които съм днес едвали щях да направя това.Най вече след като имам дъщеря на 15г...Но истината е,че с този човек щях да съм си докрая ама то края дойде преждивременно.Не е нужно от крайни мнения нищо,че аз съм в ситуацията си мисля,че почти имаме еднакво мнение по въпроса.🤗

# 40
  • Пловдив
  • Мнения: 23 674
Ама той си е взел ученичка за да си я дресира по негов вкус. И явно го е постигнал.

# 41
  • В планината / На морето
  • Мнения: 1 011
Ама той си е взел ученичка за да си я дресира по негов вкус. И явно го е постигнал.
Взел си е любовта на живота си , а и на 26 не е бил старец , те мъжете бавно узряват , повечето - никога.

# 42
  • София
  • Мнения: 2 217
Има едно нахалство в днешните млади жени, една претенция за постоянно чифтосване и някаква мания за секс, която се доближава до внушението за абсолютната необходимост на добавките и фитнеса....например...
Всеки си е различен, но сексът е откъснат от цялостната картина на нещата и е добил някаква самостоятелна важност, която, както се разбира, загива в изолиран вид твърде лесно (защото той не е просто полезен за здравето и самочувствието маратон) и оставя куп тъпи въпроси след себе си, на които се дават тонови тъпи отговори... Макар, че всеки от тези отговори носи частица истина в себе си.
С други думи: сексът е нещо, което търпи и развитие. Но ако една връзка се крепи основно на него, нищо няма да е в състояние да я направи дълбока и смислена. Сексът не се поддържа с бельо, вечен стрес дали към секси, добавки, фитнес и упреци за отсъстващо желание. Трябва да прониквате и в душите си, освен в...  Ако това липсва - сексът е до време и изцяло запълващ връзката, а после стигаме до тъпотата...
Замислете се дали пък този мъж не е лишен от своите афродизиаци, които не са онова, което системно получава като “ стимул”....
Аз например обожавам да слушам как мисли мъжът - ако може да мисли, да наблюдавам всяка мимика, докато се изказва и т.н. Ако ми отнемат това и ми затанцуват с еротични движения и роза в устата, най много да извадя козия крак..  

# 43
  • Мизия
  • Мнения: 295
Аз се учудвам, че за две години заедно чак сега го е "хванала".
Не се учудвайте. Аз за осем години още не съм хванала, че съпругът ми се самозадоволява. Знам, че е така, защото той ми подрече, но все още не съм го "хванала", а и не искам

# 44
  • Мизия
  • Мнения: 295
За 8 години интересът не ни се е изгубил, напротив.
Сега...Нормално е понякога да има по-слаби, така да се каже, периоди, но бързо преминаващи. Когато има любов, не би трябвало и страстта да намалява.
Извинявам се за личният въпрос, но колко често правите секс със съпругът Ви? Питам, защото и ние сме заедно от 8 години, но напоследък е 2 пъти месечно.

Общи условия

Активация на акаунт