Как Oscar се превърна в любим помощник на майките и защо е предпочитана козметика за бебе?

  • 3 958
  • 171
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 523
Почистващ гел за ръце липсва в нашата козметика.

# 16
  • Мнения: 13 490
Натурален репелент срещу комари и кърлежи, подходящ за деца.

# 17
  • Мнения: 813
 Почистващ гел за ръце Blush

# 18
  • Мнения: 477
Мокри кърпи и сапун.

# 19
  • Мнения: 890
Душ гел, както и за превенция от комари - рол он или спрей с натурални съставки.

# 20
  • Мнения: X
Слънцезащитен крем 50 SPF

# 21
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 1 742
мазило за крусти

# 22
  • Мнения: 381
Мокри кърпички и душ-гел.

# 23
  • Sliven, Bulgaria
  • Мнения: 235
И аз съм на мнение, че мокри кърпички и репелент чудесно ще допълнят серията.

# 24
  • Варна
  • Мнения: 1 149
Душ олио и сапун.

# 25
  • Мнения: 5 241
Биоразградими мокри кърпички.

# 26
  • Мнения: 120
Мокри кърпи,душ гел

# 27
  • Перник
  • Мнения: 2 265
Мисля, че не видях в продуктите които предлагате сапун. И за двете си деца при къпане използвам само сапун за тялото и с радост бих опитала такъв от тази серия.

# 28
  • София
  • Мнения: 2 090
Ползваме козметиката, може би липсва още един вид крем за атопична кожа.

# 29
  • София
  • Мнения: 1 580
Аз, като служител на форума, няма как да участвам за наградата, но се включвам с коментар, защото от известно време съм голям фен на марката и искам да кажа, че много бих се зарадвала на мокри кърпички. Особено, ако са със същия разкошен аромат като останалите продукти.
Също така много, ама много бих се радвала, ако пуснете XXL опаковки от шампоана и крема за тяло, защото съм абсолютно пристрастена към аромата и ги ползвам и за себе си, освен за малката. Имам изключително суха кожа на тялото и тя се чувства страхотно с крема, а шампоанът прави косата много гладка и блестяща и в същото време по-гъвкава и плътна, което за бебешката перушина на дъщеря ми е огромен плюс.


Общи условия

Активация на акаунт