Идеалният климат у дома със Samsung Wind-Free™

  • 30 645
  • 1 058
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 939
При избор на климатик за дома за мен е важно той да има: добър външен вид, добри технически параметри, съответстващи на помещението в което ще се инсталира, да е безшумен, икономичен, лесно да се поддържа, да е с приемлива цена, при охлаждане да не се чувства "студената струя", да мога да оставя включен и в часовете, когато спим без да се притеснявам, че някой ще се разболее, да не изшушава въздуха или задържа влагата,  да не впръсква алергени

# 31
  • Мнения: 546
Да затопля добре при големи студове, да е с тих режим на работа и с висок клас енергоспестяващ.

# 32
  • Мнения: 1 517
Важните неща при избор на климатик са :
- да е с нисък разход на енергия
- да е безшумен
- да не духа силна струя въздух
- да се почиства лесно (понеже тази част е доста неприятна и често бива забравяна...)

# 33
  • Мнения: 221
Много важно е да има голям капацитет (имаме преходни стаи). Трябва да е икономичен, да е тих. Имаме два климатика в къщи, но скоро ще трябва да ги сменям, така че започвам да проучвам.

# 34
  • Русе
  • Мнения: 762
Цената, да е безшумен, икономичен и да се предлага поддръжка.

# 35
  • Бургас
  • Мнения: 55
За мен е важен ниският разход на електроенергия и да е безшумен 😊

# 36
  • до морето
  • Мнения: 2 281
Да е икономичен и най-вече тих.

# 37
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
За нас е важно да е икономичен, да не е шумен, да има лесна подръжка и възможност за профилактика.😊

# 38
  • Мнения: 1 260
За нас е важно климатика да е тих ,енергоспестяващ,да не изсушава въздуха.

# 39
  • Мнения: 474
За моето семейство е важно да бъде тих, енергоспестяващ и не на последно място лесен за почистване.

# 40
  • 1st floor
  • Мнения: 9 102
Ние пък с моят мъж водим война за климатик, но аз искам, той не. Спортувам у дома, но ми е изключително трудно през лятото. След осем часа сутрин изобщо нямам желание за каквато и да е било физическа дейност. Всички стаи в апартамента ни са южни, единственото спасение са щорите и вентилаторът, но не са достатъчни за температура над 30 градуса.

За мен климатикът трябва да е икономичен и да не ти бърка осезаемо в джоба. Не само като разход на ток, но и като поддръжка. Трябва да е тих и лесен за почистване. Също така би било добре да не се усеща осезаемо въздушната струя.

# 41
  • Мнения: 353
При избора ни на климатик преди време наблегнахме на:
1.Висок енергиен клас
2.Марка,която е използвана и с добра репутация
3.Достатъчен капацитет на климатика,спрямо размерите на помещението
4. Безшумен и лесен за почистване.

Предстои ни покупка нагодина на още един и имам желание да разбера повече за иновацията на Самсунг,като цяло вкъщи ни е една от любимите марки.

# 42
  • Мнения: 3 794
Да е енергоспестяващ , тих и лесен за почистване

# 43
  • София
  • Мнения: 12 384
Да е икономичен, безшумен и с повече функции.

# 44
  • Мнения: 22 867
Най-вече безшумен, икономичен също е добро предимство, с повече функции. Интересна е тази 'wind free' технология и определено ще осигурява комфорт.

Общи условия

Активация на акаунт