Instant Pot - тема 2 - мнения, рецепти и съвети

  • 80 789
  • 879
  •   2
Отговори
# 180
  • Мнения: 16 871
Щях да поръчвам и аз до България,  обаче 30€ за доставка за 60€ пот, ми дойде много. Дано няма проблеми с уреда.

Мими, Те всичко ще ти напишат, ти само чети внимателно.

# 181
  • here and now
  • Мнения: 4 166
До BG  пуснах аз. 10 евро е доставката, обезмисля се превозвача, защото ползвам и Еконт.
mimi.7299, това е темата за превозвачите, избираш един и действаш.
https://www.bg-mamma.com/?topic=1084590
Разгледай кой има офис близо до теб за да можеш да си вземеш пратката и да не плащаш допълнително за куриер.
В сайтовете им е обяснено как да си полълниш адреса, обикновено ти дават ID номер и по него разбират, че пратката е за теб.

# 182
  • Мнения: 28 371
До BG  пуснах аз. 10 евро е доставката, обезмисля се превозвача, защото ползвам и Еконт.
mimi.7299, това е темата за превозвачите, избираш един и действаш.
https://www.bg-mamma.com/?topic=1084590
Разгледай кой има офис близо до теб за да можеш да си вземеш пратката и да не плащаш допълнително за куриер.
В сайтовете им е обяснено как да си полълниш адреса, обикновено ти дават ID номер и по него разбират, че пратката е за теб.
Пробвах се, да видим дали сме успели да го поръчаме! Написах адреса и ID номера в Амазона, сега пише, че като осъществим плащането ще получим трекинг номер на имейла си, който трябва да регистрираме на сайта на превозвача! Дано съм разбрала правилно!
ПП  Момичета, а знае ли някой този трекинг код за колко време идва, вероятно като Амазон достави пратката в офиса на превозвача?

Последна редакция: чт, 28 ное 2019, 23:24 от mimi.7299

# 183
  • Мнения: 874
    Е,хайде и аз във вашия отбор Grinning, току що поръчах инстант пот за 59,99 паунда до адрес на превозвач.
 Надявам се,че ще пристигне здрав при мен и най-вече са надявам да свикна с него и да го използвам добре.

# 184
  • Казанлък
  • Мнения: 903
Получих капака и през почивните дни ще го пробвам. Който още го чака...да се обажда на куриер на интерлогостика във града ви. Не изписват целия телефонен номер на кутията и няма как да се свържат с вас.

Някакви особености има ли за ползване на този капак? 🙋😊

# 185
  • Мнения: 28 371


Някакви особености има ли за ползване на този капак? 🙋😊
Няма, нагласява се температура и време, при вдигната дръжка капака спира да работи, при пусната продължава....

# 186
  • here and now
  • Мнения: 4 166
Аз получих смс и после обаждане. Надявам се идните дни да успея да го пробвам.

# 187
  • Мнения: 28 371
Аз вече имам тракинг номер, в сряда ще е на адреса на превозвача! Урааа

# 188
  • Казанлък
  • Мнения: 903
Пробвах новата придобивка днес Simple Smile
На соте запържих малко лук, добавих нарязани на едро картофи и  подправки. Отгоре сложих бутчета, замаринувани предварително. 16 минути и QR. После сложих отгоре капака за 10 минути на 200°. Обикалях наоколо малко стресирана от тази ярка светлина Grinning
Скрит текст:
Друг път ще пусна на повече градуси Simple Smile

Последна редакция: сб, 30 ное 2019, 13:32 от valpan

# 189
  • Мнения: 28 371
Valpan, не ползвай капака направо на уреда, разваля се електрониката, вади тенджерата и тогава слагай капака!

# 190
  • Казанлък
  • Мнения: 903
Valpan, не ползвай капака направо на уреда, разваля се електрониката, вади тенджерата и тогава слагай капака!
Благодаря! Важно допълнение 👍

# 191
  • Мнения: 16 871
Това не фо зняех, благодаря Мими. Т.е. самата купа вадим, нали?
Аз понеже нито Ип е при мет, а капакът още не сме го поръчали.

# 192
  • Мнения: 2 842
Мими, ползвам си капака от 2 години направо както е съда върху кукъра ,и върху Оллата го слагам и дори на Филипса а сега и на Инстант пота.Нищо им няма!Отговорно го заявявам ,изпробвано! Нито нещо се е стопило нито им има нещо на електрониката. Само като свърша печенето с капака го махам веднага от кукъра.Иначе от изпаренията на яденето се поврежда капака.

# 193
  • Мнения: 28 371
Невена така препоръча и аз го спазвам! Не знам, но дано е вярно, че не се разваля!

# 194
  • Мнения: 189
Здравейте. Извинявайте за глупавия въпрос, но за първи път ще правя пилешка супа в Instant Pot-a. В каква последователност слагате продуктите? Или високо наведнъж? Препенвате ли?

Общи условия

Активация на акаунт