Кралски работи и клюки - септември 2019

  • 115 189
  • 2 987
  •   1
Отговори
# 2 970
  • Мнения: 10 902
Аз се обърках малко. Тези градини имат ли общо с пчелите? Или пчелите тук си ги добавихме, а всъщност основното е и си остава децата да прекарват повече време навън сред природата?

# 2 971
  • Мнения: X
Ули, това са две различни каузи.
Но всъщност са съвместими май.
Мери, мир Flowers Hibiscus. Спирам да се подигравам на Кейт. Уважавам много мнението ти Hug

Роклята на Мегън е бюджетна Banana Republic - 95 паунда. 


https://www.bananarepublic.co.uk/br/double-breasted-trench-dress … 27426&irgwc=1

Последна редакция: вт, 01 окт 2019, 15:25 от Анонимен

# 2 972
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 714
Абе къде къде по-престижно е да изпратиш увяхнали китки на болни деца пред това да проектираш градини за хора с ментални проблеми Simple Smile

# 2 973
  • Мнения: 10 902
Врабчо, да, после ми хрумна и на мен, че може да са различни неща.
Макар че май когато четох за грудките на дивите цветя и там се споменаваше време навън сред природата.

# 2 974
  • Мнения: 4 131
Преди години Хари също е участвал в това  градинско изложение, но защо ли Давиз не го споменава. Joy

# 2 975
  • Мнения: 2 751
Направо новата тема да е със снимка на двете херцогини-героини и под надслов "Кални борби"...Аман от тия двете!

# 2 976
  • София
  • Мнения: 10 342
Т.е. не може да се посочи нещо, което не се харесва от някого у/за Кейт, без да се забие едно "ама М. Е по-лошо"?
По-лоша е, спете спокойно.

# 2 977
  • Мнения: X
Абе къде къде по-престижно е да изпратиш увяхнали китки на болни деца пред това да проектираш градини за хора с ментални проблеми Simple Smile
Да, бе, да проектираш, направо го каза! Със сигурност сама ги е проектирала 😂😂 Ще ме уморите от смях!
Направо новата тема да е със снимка на двете херцогини-героини и под надслов "Кални борби"...Аман от тия двете!
Ето ,това вече е приказка Hands Plus1 И на мен ми писна отдавна да се омаловажава едната, па да се величае другата, дайте друга тема, по възможност не Меган и Кейт.

# 2 978
  • Мнения: X
Направо новата тема да е със снимка на двете херцогини-героини и под надслов "Кални борби"...Аман от тия двете!

То хубаво, ама никой май не прави нова тема, а тази ще ни я заключат.....Cry

# 2 979
  • Мнения: X
То май и на модераторите им писна от целия хейт и да, върви към заключване работата.

# 2 980
  • София
  • Мнения: 12 439
Аз пропускам вече доста постове, защото ми омръзна постоянното плюене по двете гъски. Голяма работа на коя каузата е по-по-най. И без това трябва да се занимават с нещо, да садят луковици, дървета, и други щуротии. Дано новата тема да е по-приемлива и да се уважава мнението на всеки потребител.

# 2 981
  • Мнения: 6 887
За 95 паунда - чудесно.
Аз имам подобен елек в такъв в цвят пт Зара, който струва 50 евро. С херцогинята сме в един ценови диапазон, как да не се радва човек. Joy

# 2 982
  • София
  • Мнения: 9 981
Може ли за мен обувките, имам спешна нужда - и тези на Мегън и тези на Мери JoyJoyJoy

# 2 983
  • Мнения: 4 076
Моя приятелка си купи подобна рокля(на Мегън):

https://verychi.eu/collections/dresses/products/%D1%80%D0%BE%D0% … nt=29387968249974
Аз я харесвам,но смятам,че ще е твърде краткотрайна мода и ще мина без.

# 2 984
  • Мнения: 10 441
Nature Zap Не ми харесва роклята на Мегън..по -точно цвета,
на нея и отиват светли и по-ярки цветове.

Общи условия

Активация на акаунт