💪"Игри на волята: България" Тема 2 (09/09 - 15/09/19)

  • 35 871
  • 1 019
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 120
Търсих линк в предишната тема , но не намирам.
Къде мога да гледам от чужбина 🍀
Аз гледам на запис на - gledaiseriali.net

# 16
  • София
  • Мнения: 27 166
Чудесна работа си свършила, 𝐒𝐦𝐢𝐥𝐞𝐲𝐬! Simple Smile
Ето така трябва да изглежда една начална тема, така ги разбирам аз нещата, браво!

Глас за прабългарите от мен.

# 17
  • Испания
  • Мнения: 37 503

Благодаря сърдечно на тези, които написаха добри думи за темата.

Боже, чак сега разбирам, че близначките играят всяка за себе си, а аз си мислех че са един играч. Grin

В петък Алекс каза, че са един играч, което ми се струва некоректно. Даже тогава писах, че в такъв случай са 23, а не 24 участниците.

Гласувах за славяните.

Сега прегледах епизода от петък, за да съм абсолютно точна. При изпращането на близначките в отбора на траките, Алекс каза:

"Искам да знаете, че Елена и Стефания не носят само едно и също ДНК. Те ще участват в "Игри на волята" като един играч. Те не могат да бъдат разделяни".

Последна редакция: пн, 09 сеп 2019, 07:32 от 𝐒𝐦𝐢𝐥𝐞𝐲𝐬

# 18
  • Мнения: 9 124
Страницата е супер направена. Най-после ще мога да свърза визия и име на участник
За тази вечер давам гласа си за
1. Славяни
2. Траки
3. Прабългари (стори ми се от промото, че са последни и затова, иначе на второ място бих ги сложила)

Като участници сега след направената страница мога да кажа, че харесвам и залагам на Томас за финала (още е рано, но..) Харесва ми, като визия за мъж, има излъчване, хъс, характер и мисля е съобразителен, инициативен, организиран. Другите също по нещо ми харесват, но Томас е фаворитът ми и за мъж в предаването.
ПРеди харесах Кавалджията и не ме разочарова, спечели първото състезание, но...не ми харесва визуално, но е добре подготвен, ще стигне напред, но за финал е Томас за мен.

Юлиан е мой човек-лъвче. Харесва ми, като човек (спасил е хора и т.н.), подготвен, сериозен, но не го виждам на финала.Ще стигне напред, но за финал виждам Томас и Радостина.

Мерт или Март, хубаво момче, лъчезарно, физически подготвено, има нещо в главата, но е Риби и няма как да ми е фаворит (не мога да приема, лично е). Пък е малко ...нещо детско, наивно виждам в него.
 
От жените харесвам определено Радостина. Импонира ми, пряма е, директна, откровена. Най-възрастна е май, че и жена, но главата я слуша и ми се вижда, че ще стигне най-напред от жените.

Ана-Мария визуално и като човек най-много ми харесва. Много надарено момиче и разностранно развито. Пее, свири, танцува, обича адреналина, добре сложена и все пак нежна. Но няма да стигне финала, прекалено възпитана и деликатна я виждам.

За разлика от повечето тук, във всеки виждам по нещо хубаво и нещо минус. Все пак..това е като начално виждане, може и да се разочаровам. За мен е важно дали съм уцелила с предположението си и преценила донякъде вярно. И други участници ми харесват, но тези ми изпъкват поне за мен в моите очи.

Сега така направена страницата ми се поизясниха нещата и впечатленията. Смятам, че славяните са по-добре сформирани, като отбор. Мое виждане.

# 19
  • Мнения: 385
Благодаря за новата тема, много добре е направена, доста труд е положен 🙂 Аз гласувам за прабългарите. За близначките и аз се озадачих, във фб пише, че ще са отделни участници, в предаването се каза, че играят като един. Честно казано с тях нещо ми намирисва, някакси имам чувството, че ще ги бутат напред, че ги лансират, но да видим.

# 20
  • Мнения: X
Търсих линк в предишната тема , но не намирам.
Къде мога да гледам от чужбина 🍀
https://www.bg-mamma.com/?topic=1116144.540
#544

PURE, сигурно аз не съм разбрала. ☺️

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Страхотно оформена тема,довечера ще ги гледам.Kissing Heart

# 22
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 789
Благодаря за добре оформената тема! Ще гледам повторението на първи епизод, защото не го проследих както трябва.

Ще заложа на славяните за сега. От една боя сме Simple Smile

# 23
  • Мнения: 11 668
Не можах да изгледам коментарното студио в петък. Дразнещо и ненужно е.
Но за сметка на това, тук в темата беше супер Grinning

Айде, до довечера Sunglasses

# 24
  • Мнения: 31 168
Наистина темата е оформена повече от отлично. Благодаря! bouquet
Запознах се с всики играчи,за да ги запомня.

# 25
  • Мнения: 1 941
И трите жени, които смятам, че бързо ще приключат с играта, са зодия рак.

# 26
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
И защо им разрешиха на близначките да не скачат и без никакво никазание?!

Всяка петък вечер - 22.00 до 23.00 часа ще гонят участник.

Във Фермата от 14 септември всяка събота 20.00 часа до 22.00 часа битките.

То битките за изгонване реално са най-интересните в двете шоу състезания.

# 27
  • София
  • Мнения: 20 070
Благодаря за новата тема!  bouquet

Случайно гледах рекламата на днешния епизод и съм озадачена от решението на продукцията да покажат съвсем недвусмислено кой отбор ще спечели териториалната битка. Освен ако не е момент от някоя предстояща в по-далечно бъдеще такава.  Rolling Eyes

# 28
  • Другата България
  • Мнения: 37 263
Всяка петък вечер - 22.00 до 23.00 часа ще гонят участник.
Не. Тогава е коментарното студио. Гоненето е преди това.

# 29
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
ОК. Мери ан  -
 не издържах рекламите през три минути дори с превъртане и на видео не видях Гичка - само във визитката снимката с вързаната коса.   Не ми хареса много.

Както писа в предната тема - за кой бих се "избил"  -  Бояна с две ръце!

Общи условия

Активация на акаунт