💪"Игри на волята: България" Тема 2 (09/09 - 15/09/19)

  • 35 988
  • 1 019
  •   1
Отговори
# 930
  • Мнения: 9 162
Нищо не са казали за телефони дали не могат да ползват. Възможно е да е разрешено и да си пишат и качват снимки, стига да не са във връзка с формата. Това не означава, че са изгонени според мен.

# 931
  • Мнения: 385
Телефони нямат право да ползват и да имат връзка с близки и познати. Роберта нищо не е качвала във фб, Марешка качва и то отдавна, за останалите изброени не знам.

# 932
  • Мнения: 29
Телефони нямат право да ползват и да имат връзка с близки и познати. Роберта нищо не е качвала във фб, Марешка качва и то отдавна, за останалите изброени не знам.

Аз ти казвам, че е излязла, а пък ти ако искаш вярвай.

# 933
  • Испания
  • Мнения: 37 503


Гарантирам, че навън са гръка, Илиан, Бояна, Марешка, Анита, Роберта и онзи с къдричките, на който не помня името.

Качват във фейса, следователно са вън...

А да ти минава през ума, че друг им поддържа профилите?

# 934
  • Другата България
  • Мнения: 37 837
Телефони нямат право да ползват и да имат връзка с близки и познати. Роберта нищо не е качвала във фб, Марешка качва и то отдавна, за останалите изброени не знам.
Аз ти казвам, че е излязла, а пък ти ако искаш вярвай.
А кой те попита? За да казваш кой е излязъл и кой не? Егати и ...без извинение тъпите хора, ти му казваш да слага скрит текст, то си пляска небивалиците една след друга #Cussing out.

# 935
  • Мнения: 29


Гарантирам, че навън са гръка, Илиан, Бояна, Марешка, Анита, Роберта и онзи с къдричките, на който не помня името.

Качват във фейса, следователно са вън...

А да ти минава през ума, че друг им поддържа профилите?

Защо не поддържат на всички, а само на някои?
А и не мисля, че формата може да си позволи да поддържа профили Grinning

Ще видите с напредване на игрите, че съм права!!!

# 936
  • Испания
  • Мнения: 37 503


Защо не поддържат на всички, а само на някои?
А и не мисля, че формата може да си позволи да поддържа профили Grinning

Ще видите с напредване на игрите, че съм права!!!

А кой ти каза, че става въпрос за формата? Всеки участник избира някого /приятел, член на семейството, колега/, който да поддържа профила, докато е във формата. Световна практика.

# 937
  • Другата България
  • Мнения: 37 837
 hahaha Joy Формата да им поддържа профилите? rotfImao rotfImbo smile3555 Rage
О, свещена простота!
Отказвам се. Окончателно.

Марешка качва и то отдавна, за останалите изброени не знам.
Може ли линк към профила ѝ? Просто да разгледам, не заради горните....дебати. Mr. Green Опитвам се да го намеря, пише, че няма такъв профил. newsm78

# 938
  • Мнения: 645
Добре, права си, ти всичко знаеш. Но другия път пиши в скрит текст.

# 939
  • Мнения: 385
maimunata, аз не съм казала кой е излязъл и кой не, а само, че Роберта не качва във фб, не разбирам защо така злобно се заяждаш.

# 940
  • Мнения: 29
Телефони нямат право да ползват и да имат връзка с близки и познати. Роберта нищо не е качвала във фб, Марешка качва и то отдавна, за останалите изброени не знам.
Аз ти казвам, че е излязла, а пък ти ако искаш вярвай.
А кой те попита? За да казваш кой е излязъл и кой не? Егати и ...без извинение тъпите хора, ти му казваш да слага скрит текст, то си пляска небивалиците една след друга #Cussing out.


Това, което написа говори колко акъл имаш.

Имам право да изразя мнение точно толкова, колкото и ти.
Не знам защо се мислиш за много умен/ умна като нападаш другите?

Като не ти харесва не чети коментарите!!! Това, че веднага нападаш не те прави умен, а напротив!!!

# 941
  • софия
  • Мнения: 2 463
хаха ех дори да тролвате не можете както трябва...съсипаха я тая държава Wink

# 942
  • Мнения: X
Сега гледам анонса за понеделник, Алекс пак казва за храната: "Прабългарите не са яли от дни, но пак повеждат в играта..." Joy

# 943
  • Мнения: 385
Merri_An изпратих ти го на лично.
Maimunata това да напишеш кой е излязъл не е мнение.

# 944
  • Другата България
  • Мнения: 37 837
хаха ех дори да тролвате не можете както трябва...съсипаха я тая държава Wink
Laughing То и за това се иска акъл. Ама права има....той/тя/то, права, то затова се съсипа държавата, защото всеки ....има права, а задължения никакви! Crossing Arms Wink Майтап да става,  ignore2 и те така. Ама понякога съм бързорека...

Понеже Розали@ е забранила получаването на ЛС, да ѝ благодаря тук за профила на Марешка. Поразгледах, утре повече, интересен профил. Аз я търсих Глущук, тя била Бардем. Вече е със сравнително по-къса и черна коса. Както и предположих, рекламата е сработила, интересно е да се разгледа.

Сега гледам анонса за понеделник, Алекс пак казва за храната: "Прабългарите не са яли от дни, но пак повеждат в играта..." Joy
И накрая-
"И победа за племето на...пийййп /първите две букви на племето/" Tired ooooh!. Реклама. Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт