Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (Козметика от ДМ, Лили и други) - тема 59

  • 58 763
  • 767
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 7 561
Тъй като не съм изпозлвала нищо на Revolution, искам да попитам хубави ли са палитрите сенки с цена 11,99лв.? Харесах едната палитра за подарък.

Не са нещо уау, но за цената си стават. По-добре са от Есенс примерно.

# 571
  • Мнения: 908
Тъй като не съм изпозлвала нищо на Revolution, искам да попитам хубави ли са палитрите сенки с цена 11,99лв.? Харесах едната палитра за подарък.

Не са нещо уау, но за цената си стават. По-добре са от Есенс примерно.

Аз съм доволна от палитрите им, имам няколко.

# 572
  • Мнения: 787
Направих си студено къдрене,че ми писна и нямам време да дърпам с преса и т.н.В резултат на това,очаквано се изсуши мн косата.Моля,препоръчайте ми нкв маска или спрей за къдрици,мус,каквото и да е,за да живне малко.
Купих си оранж.спрей на Балеа за къдрици,но не прави нищо.

# 573
  • Варна
  • Мнения: 10 788
Тази боя Зеро май само веднъж съм я пробвала. Боя като боя. Не е нито уау, нито зле. Grinning

# 574
  • Мнения: 1 852
Някоя от вас взе ли хайлайтъра на MUR?

# 575
  • Мнения: 3 972
Аз се боядисвах с зеро около година,покриваше ми черните корени,боядисвам се руса,щадяща,но е безамонячна и бързо пада особенно ако ползваш често преса за коса ...

# 576
  • Мюнхен
  • Мнения: 812
Аз в началото на септември се направих с L'Oreal Casting Creme Gloss, за мен тая боя е разкошна, единственият й минус е, че цветът избива доста по-тъмен от кутията, затова е хубаво да се вземе няколко нюанса по-светло от желаното.

Впечатленията ми са, че косата не се уврежда, лъскава е и цветът държи много.

# 577
  • Мнения: 22 786
Аз така с тази боя се направих черна и сега не знам как да си върна цвета, не сисм. да я изсветлявам..Преди бях кестен с червеникав отенък

# 578
  • Мнения: X
Моята коса реагира на L'Oreal Casting Creme Gloss все едно е намазана с шампоан... Колкото обикновен шампоан ще повлияе на цвета ми, толкова и тази боя. Не знам защо. Thinking

Последна редакция: вт, 05 ное 2019, 16:04 от Анонимен

# 579
  • Мюнхен
  • Мнения: 812
Аз така с тази боя се направих черна и сега не знам как да си върна цвета, не сисм. да я изсветлявам..Преди бях кестен с червеникав отенък

Аз прибягнах до нея след трикратно боядисване при фризьори с професионална боя. Исках да си покрия едно старо русо и да си върна естествения кестеняв цвят на косата, но боите избиваха безумно светло и се чудих защо не могат да ми докарат тъмен цвят.

С тази боя очевидно може, даже е леко overkill. В началото беше направо синеещо черна, но сега е много приятно тъмнокафяво и си я харесвам. Зависи откога сте боядисана предполагам, но отнема едно поне...3 седмици да стане нормално кафяво.

Моята коса реагира на L'Oreal Casting Creme Gloss все едно е намазана с шампоан... Колкото обикновен шемпоан ще повлияе на цвета ми, толкова и тази боя. Не знам защо. Thinking

Много странно, при мен промяната беше направо втрещяваща, ама е до коса предполагам...

# 580
  • София
  • Мнения: 10 561
Аз се боядисвам с кастинг крийм глос, последно цвят plum. Много ми харесва, макар и тъмен, но това лилаво на зеро ме грабна много. Ще я пробвам. Не ползвам преса изобщо.

Аз открих перфектната комбинация за перфектна коса. Само някакъв лек хидратиращ шампоан и после само финиш. Адски доволна съм от SOS серумчето на Гарние. Сега си купих и шампоана, страхотна комбинация.
 И на шварцкопф златната серия ойл нутритив. Шампоан и спрей балсам.
Единственото неприятно, че трябва да се изсуши със сешоар косата, а аз лятото не ползвам.

# 581
  • Бургас
  • Мнения: 1 258
Някоя от вас взе ли хайлайтъра на MUR?
Аз взех, много съм доволна, взех по-златистия, но не знам дали ще се хареса на тези , които харесват леките и дискретни хайлайтри, този си е пигментиран.

# 582
  • Мнения: 5 081
Препоръчайте ми палитра сенки в лилаво-люляковата гама, на сносна цена и добро качество.

# 583
  • Мнения: 7 561
Makeup revolution violate chocolate или Reloaded Provocative или Reloaded visionary. Но по-скоро са с по няколко лилави цвята, не изцяло лилави.

Essence New York

# 584
  • Варна
  • Мнения: 1 012
В Лили (Варна, входа на морската)
Има щандче на Makeup Revolution, малко бедно, но пак е нещо.

Помадата за вежди я искам, но тя след 1г.  като свърша сегашната си.
Палитрите са непооулярни (според мен), едната е на Carmi ?, но някой е унижтожил тестерите на най-добрите цветове, иначе си харесах една с неутрални нюанси, някои розовеещи и има розово злато и една хубава, блестяща лавандула.

Общи условия

Активация на акаунт