Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (Козметика от ДМ, Лили и други) - тема 59

  • 58 817
  • 767
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 22 935

Момичета, този гел ли хвалихте за пробл.кожа?
Да, това е гелът за проблемна кожа.(акне)

# 616
  • Мнения: 1 679
Някой има ли отзив за този гел? Взех го от Лили с 15% отстъпка, иначе цената е 2,99. На първо ползване ми допадна, ще видим занапред.

# 617
  • Мнения: 15 317
Този нямам, имам другите им два - с охлювите и черния Детокс с активен въглен, на мен много ми харесват. Имай предвид, че има оплаквания(вкл. и при мен) , че се захващат по мъхчето на лицето и тогава трудно се отмиват, но аз им хванах цаката - с измивната пяна на марката всичко се почиства идеално. Grinning

# 618
  • Мнения: 410
Много искам да пробвам лимитирания пилинг за тяло на балеа които са двойка. Пуснали са ги и в бг, но аз не намерих в нашия дм и календари няма и се чудя дали изобщо ще ги заредят 🙄 
Някой да ги е виждал в Пловдив случайно ? 

# 619
  • Мнения: 22 935
Някой има ли отзив за този гел? Взех го от Лили с 15% отстъпка, иначе цената е 2,99. На първо ползване ми допадна, ще видим занапред.


Аз, не ми харесва, нищо не отави за моята кожа и едва го чистя после от лицето(мъха , както е написала Джаста)

# 620
  • Мнения: 1 679
Аз си го измих без проблем, остави ми добро усещане на кожата, нооо дали ще има полза от него вече е друг въпрос.  Sweat Smile Sweat Smile Sweat Smile

# 621
  • Пловдив
  • Мнения: 4 705
Аз си го измих без проблем, остави ми добро усещане на кожата, нооо дали ще има полза от него вече е друг въпрос.  Sweat Smile Sweat Smile Sweat Smile

Щом си доволна от резултата, значи полза има. През последните години се убедих, че има чудесни продукти на много ниски цени и че качественото не е задължително да е скъпо. Например Марион, Биотен, Ревюел - имат страхотни неща на ниски цени.

# 622
  • София
  • Мнения: 5 289
Измивният гел на Хималая с боровинката много ми харесва. Изразходих го почти, по погрешка съм взела за мазна кожа, но изобщо не е агресивен, кожата след него не се усеща опъната или суха. Също така измива чудесно, включително и грим, с нежен аромат, абе разкош. Сега се чудя кой да взема, не обичам силният аромат на ягоди в козметика, може би прасковата ще пробвам. Но определено от мен имат едно палче.

# 623
  • Мнения: 6 622
Прасковата мирише доста силно. Като цяло не е лош продукт, но малко изсушава.

# 624
  • Мнения: 20 172
Мацки, къде в Лили по центъра са заредили продукти на Революшън? Аз зная само, че гласяха до Пирогов.
Харесах си една палитра, но искам да я видя на живо:
https://shop.lillydrogerie.bg/revolution-re-loaded-palitra-senki … amental-15x1-1-gr

# 625
  • софия
  • Мнения: 25 477
Мацки, къде в Лили по центъра са заредили продукти на Революшън? Аз зная само, че гласяха до Пирогов.
Харесах си една палитра, но искам да я видя на живо:
https://shop.lillydrogerie.bg/revolution-re-loaded-palitra-senki … amental-15x1-1-gr
В този на Веслец има регал.

# 626
  • Мнения: 8 937
Дами вчера видях адвент календари на DM. Някоя от Вас има ли впечатления?

# 627
  • Мнения: 7 569
Мацки, къде в Лили по центъра са заредили продукти на Революшън? Аз зная само, че гласяха до Пирогов.
Харесах си една палитра, но искам да я видя на живо:
https://shop.lillydrogerie.bg/revolution-re-loaded-palitra-senki … amental-15x1-1-gr

В Сердика мол и Парадайс мол има.

# 628
  • Мнения: 2 255
И на Георги Софийски срещу ВМА има.

# 629
  • Мнения: 8 937
Има и в магазина на ъгъла на Черковна и Мадрид.

Общи условия

Активация на акаунт