Натурална* козметика Klorane Bébé с екстракт от Невен. Споделете вашето мнение и спечелете!

  • 4 976
  • 234
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 187
Да е на известна марка и да имам добри отзиви от познати.

# 196
  • Мнения: 300
Най-важно за мен е да не дразни бебешката кожа и да не предизвиква алергии.

# 197
  • Мнения: 25
Най-важното за мен е бебешката козметика да съдържа био съставки,хипоалергична, с лек аромат.

# 198
  • Лясковец
  • Мнения: 764
Хипоалергенен продукт,овлажняващ и успокояващ бебешката кожа.

# 199
  • София
  • Мнения: 13 128
Да е с натурални съставки, да не дразни кожата и да не съдържа парабени.

# 200
  • Elhovo
  • Мнения: 360
Да е без силни аромати , да е хипоалергенна и да овлажнява  добре кожата.

# 201
  • Мнения: 1 932
Избирам козметика с натурални съставки, по възможност без добавени оцветители и аромати, от позната и изпитана марка.

# 202
  • София
  • Мнения: 1 522
Най-важното за мен при избор на козметика са детето ми е тя да бъде натурална. Естествените съставки винаги са за предпочитане. Друго важно нещо за мен е и препоръката от човек, на който имам доверие.

# 203
  • Мнения: 374
Избирам такава, която не предизвиква алергия, не е много парфюмирана и цената да не е космическа  .

# 204
  • Габрово
  • Мнения: 478
Натурални съставки, които овлажняват кожата. Да е с лек аромат

# 205
  • Мнения: 3 018
Да имам доверие на марката, да ми е препоръчано от приятел и съставките да ми допадат. Разбира се и личния опит е много важен, успее ли една марка да ме спечели и да действа добре на детската кожа, няма смисъл да експериментирам и да я сменям с друга.

# 206
  • София
  • Мнения: 20 045
Да е хипоалергенен продукт, да овлажнява и успокоява кожата, да е без аромат и не на последно място да е с натурални съставки.

# 207
  • Мнения: 1 090
Най-важното е да не дразни нежната бебешка кожа, да не предизвиква алергии и да има лек и приятен мирис.

# 208
  • Мнения: 2 515
Винаги гледам да е с възможно най-много натурални съставки и по-малко химия, както и да е с формула "без сълзи", че баткото много мрънка, когато му влезе сапун в очите Simple Smile

# 209
  • Мнения: 72
Натурални съставки, антиалергични продукти и в крайна сметка се доверявам на утвърдени марки.

Общи условия

Активация на акаунт