Есенното слънце вече грее, а порасналото ЮНче гука в количка и на глас се смее - Тема 4

  • 16 550
  • 798
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 412
Аз обличам цял гащеризон с дълги ръкави и крачоли. Завивам с памучно одеяло. Моя през нощта спи  и не се отвива. Сега ми напомнихте, че имам и аз летен чувал. Ще го извадя да пробвам довечера.
Аз по се притеснявам за навън как да го обличам. Вчера облякох боди потник и гащеризон. Излизаме по обяд, следобяд вече.

# 16
  • Мнения: 314
Здравейтр,за спането и ние от няколко дни спим с боди дълго ръкавче,ританки и рънка пелена,но той спи при мен и постоянно е завран отгоре ми.
На Искрен генетичните изследвания излязоха онзи ден,колкото и да се надявах,че всичко ще е наред се оказа че има отклонения в резултатите,нарушения в бякаква хромозома.Ходихме вчера при генетик казаха на този етап не е нещо фрапиращо да си се радваме на детето и да не го мислим,бо ще се проследява като расте.Той изглежда видимо добре,активен си е и много усмихнато бебе така че и ние решихме да си приемем детето за здраво и да не мислим повече.хубав и слънчев ден майчета.

# 17
  • Мнения: 25
Искам да попитам как да обличам бебчо навън през есента ако имате схеми картинки ще съм благодарна

# 18
  • София
  • Мнения: 3 098
Ивчо спи с ромпър/пижамка с дълъг ръкав и надолу е като ританки. Завивам го с олекотена завивка от няколко седмици вече, нощите са много студени. Няколко дни вече пускаме и духалка, иначе сме на парно на дърва, но за него си е рано. Тази сутрин беше отвит и ръцете му бяха ледени. Имам чувал, който още не съм ползвала, но май ще го включа в действие. Само се чудя под чувала по голи крачета ли да е или пак с целия ромпър? Каква е разликата между зимен и летен чувал, плътността ли? Аз моя го купих от Лидл още преди да се роди, но голям размер и не знам какъв се води.

# 19
  • Мнения: 284
Да се включа и аз в новата тема. И нашия юнак хич не обича да е завит, до вчера спеше само по боди и като усети да му завивам крачетата и се събужда и рита докато го махне, от снощи сме с дълъг ромпър и няма проблеми

# 20
  • София
  • Мнения: 888
За навън мисля да слагам боди потник+блузка с дълъг ръкав+ суитчър +долнище или по-плътен клин/вариант 2- боди с дълъг ръкав+ суитчър. Идеята е ако се окаже топло да мога да свалям пласт. За по- студено време ще търся ескимос, но се надявам да има циганско лято.

# 21
  • WonderLand
  • Мнения: 3 895
Аз обличам бебо както обличам себе си и смятам да продължа така. Ще купя по-късно ескимос.

# 22
  • Мнения: 232
Всяка сутрин е така , без един чорап и отвита. Чакам сега да пристигнат чувалчетата 🤦🏻♀ Иначе при нас е топло още и само по боди с дъшъг ръкав Simple Smile)

# 23
  • София
  • Мнения: 616
Благодаря за новата тема!
И при нас си захладня доста, особено нощем и сутрин. Аз го обличам с ромпърче с дълъг ръкав или боди с дълъг ръкав и ританки. Завивам с тънко поларено одеялце, но той спи при мен през повечето време.
Навън го обличам с боди и жилетчица, а надолу ританки.
Na na, много е сладък Искрен и е направил бузки! Не го мислете, щом си е добре детето. Това отклонение може и да не се прояви изобщо!

# 24
  • Мнения: 3 231
И нашата мома не й харесва да е завита, до снощи обличах ромпър с дълъг ръкав, от днес като ви чета сложих боди потник + блузка, панталон и чорапи. Ние спим на затворено и на 25-26 градуса до преди 2 дни не виждах смисъл да я навличам. От вчера у нас е 23-24 градуса. За навън слагам и дебело одеало, за зимата са ми купили ескимос и ще ползвам него. Шапка не слагам, че имаме много коса, но гледам масово мамите навън бебетата са с шапки.

# 25
  • София
  • Мнения: 1 296
Как поръчват от джорч?

# 26
  • Мнения: 1 694
Na na, вие по повод на какви точно съмнения пуснахте генетични? И не се притеснявай, казвали са ми, че почти всички хора имат някакви дефекти тук-там из хромозомите, ако всеки се разчепка ще намери. След като видимо не се отразява на развитието и поведението изобщо няма какво да го мислиш. Например може цвета на ноктите да е по-жълт, да не усвоява добре кофеин и т.н. Тоест не значи нищо. Те казаха ли ви с какво е свързано?

# 27
  • Мнения: 939
Момичета, от вчера акото мирише много силно и е много светло жълто. Даже на разтройство ми бие, изцапахме 5-6 бодита пропуснаха всички памперси. Много се притесних, личната не вдига телефона. Само на кърма е. Иначе е весела и жизнена. Дали е нещо от което аз съм яла и е временно или е признак за някоя инфекция де да знам.. шашнах се нещо

# 28
  • Мнения: 140
Как поръчват от джорч?

Правиш си първо регистрация в някоя българска фирма за доставки от Англия(Gubco,ggbg,dostavki ot angliq).Там ти дават ID номер и ползваш адреса и телефона на тяхната фирма при регистрация в сайта на George.Описано е добре във всяка фирма доставчик.След като си направиш регистрацията в George,харесваш си неща и можеш да платиш директно с номера и данни на картата или чрез paypal.Не е сложно пробвай.Аз днес си пуснах поръчка,дрешките са им хубави и цените изгодни.

# 29
  • Мнения: 3 231
Аз поръчвам от Джордж без да се регистрирам в сайта им, като хост, но ти трябва регистрация при посредник.

Общи условия

Активация на акаунт