Покажете си детските стаи - тема 26

  • 44 720
  • 749
  •   1
Отговори
# 255
  • София
  • Мнения: 8 280
Ето още един вариант за гостенче:
  https://tashev.bg/store/bg/pohodno-leglo-vango-190-cm-733
Удобно, високо и сгънато е колкото един сак.
Използвали ли сте го? Изглежда ми мега паянтово Thinking
Супер е, даже 2 бр. имаме... На повече от 7-9 г. са, стабилни са. Ако не се лъжа тогава, бяха малко под 100лв.
С височината на нормално легло е. Право е, не ти убиват разни железа. На мен ми е удобно и без топ матрак, но свеки слага под чаршафа сгънато одеяло.

Скрит текст:

Едното стои в офиса на мъжо, купихме го когато бяха малки децата и ходеха с него на работа да има къде да прилягат. СЕГА, ако реши да избяга от къщи, има къде да спи Joy
Другото е при свеки, за да могат да спи заедно с децата.

# 256
  • Мнения: 31
Прилагам ви и скица за да ви вдъхновя, благодаря предварително Blush
. Стаята на дъщеря ми е с тези размери. За гостенче сме предвидили изтеглящо се легло.

# 257
  • софия
  • Мнения: 86
Моля, обяснете ми как го събрах те и как разположихте другите мебели. Много искам и аз такова, но ми изглежда мисията невъзможна. [/i]
Прилагам ви и скица за да ви вдъхновя, благодаря предварително Blush
. Стаята на дъщеря ми е с тези размери. За гостенче сме предвидили изтеглящо се легло.

# 258
  • Мнения: 31
ancheto33333, леглото ще е на стената до вратата с размери 120/190 см, а изтеглящото се - 90/190 см. Зад него ще има ракла, над нея шкаф и двукрилен гардероб да тавана с падащ лост за дрехи. Бюрото ще е под прозореца, а в дясно от него висок шкаф  за учебници и др.( до трегера). Снимки ще мога да покажа в края на февруари, когато са готови мебелите.

# 259
  • Sofia
  • Мнения: 193
Прилагам ви и скица за да ви вдъхновя, благодаря предварително Blush
. Стаята на дъщеря ми е с тези размери. За гостенче сме предвидили изтеглящо се легло.

Стаята на дъщеря ми отпреди няколко години в скрития текст-телевизорът отдавна е закачен на стената, кошът за играчки го няма, но мебелите са си същите. Леглото за гости е изтеглящо се, но нямам снимка, на която е изтеглено.
[
Скрит текст:
img]//cdn.bg-mamma.com/Igll/JWKOp.jpg[/img]
Скрит текст:
[/img][/img][/img][/img]
Скрит текст:

# 260
  • софия
  • Мнения: 86
За жалост не виждам снимките, не се отварят, иначе ми е страшно любопитно как изглежда.
Прилагам ви и скица за да ви вдъхновя, благодаря предварително Blush
. Стаята на дъщеря ми е с тези размери. За гостенче сме предвидили изтеглящо се легло.

Стаята на дъщеря ми отпреди няколко години в скрития текст-телевизорът отдавна е закачен на стената, кошът за играчки го няма, но мебелите са си същите. Леглото за гости е изтеглящо се, но нямам снимка, на която е изтеглено.
[
Скрит текст:
img]//cdn.bg-mamma.com/Igll/JWKOp.jpg[/img]
Скрит текст:
[/img][/img][/img][/img]
Скрит текст:

# 261
  • Мнения: 1 104
Здравейте! Имаме желание да сложим стикери за стена в детската стая, но да са по-големи, да заемат една голяма част от  стената. Качвам примерна снимка. Искам да попитам някои от вас има такива - откъде ги закупихте, могат ли да се отлепят лесно ако решим да ги махнем, добра идея ли са като цяло и изобщо впечатления. В България  продават ли такива всъщност или трябва да се поръчат от някъде (алиекспрес или нещо) ? Благодаря предварително!

# 262
  • Мнения: 39 306
Понякога с махането на стикера се маха и цвета на стената.....Така съм запомнила, но аз нямам личен опит.

# 263
  • Пловдив
  • Мнения: 6 635
За мен лично, много по-удачно решение е рисунката - така или иначе и след двете си трябва шпакловка Joy (всъщност, рисунката би могла евентуално да се покрие и с 2-3 ръце латекс, но не съм пробвала - моите зверчета още ѝ се радват).
Виждала съм и със залепени стикери/фототапети с детски мотиви - ами не е моето, но всеки си има вкус Simple Smile
Мога да попитам близки, от къде поръчаха техния

# 264
  • Мнения: 13 929
Има стикери в Мосю Бриколаж, но не знам колко големи и дали стават за стена.

# 265
  • Пловдив
  • Мнения: 714
Здравейте! Имаме желание да сложим стикери за стена в детската стая, но да са по-големи, да заемат една голяма част от  стената. Качвам примерна снимка. Искам да попитам някои от вас има такива - откъде ги закупихте, могат ли да се отлепят лесно ако решим да ги махнем, добра идея ли са като цяло и изобщо впечатления. В България  продават ли такива всъщност или трябва да се поръчат от някъде (алиекспрес или нещо) ? Благодаря предварително!

Ние имахме почти същия - беше на няколко ленти и сам решаваш, къде да се залепят листата, бухалчетата / други животни май нямахме/. Нямаше никакъв проблем със свалянето, ако не броим това, че като свалихме стикерите, се оказа, че латекса около фигурите е поизбелял, а под тях цветът си е първоначалният.

# 266
  • Мнения: 1 104
Здравейте! Имаме желание да сложим стикери за стена в детската стая, но да са по-големи, да заемат една голяма част от  стената. Качвам примерна снимка. Искам да попитам някои от вас има такива - откъде ги закупихте, могат ли да се отлепят лесно ако решим да ги махнем, добра идея ли са като цяло и изобщо впечатления. В България  продават ли такива всъщност или трябва да се поръчат от някъде (алиекспрес или нещо) ? Благодаря предварително!

Ние имахме почти същия - беше на няколко ленти и сам решаваш, къде да се залепят листата, бухалчетата / други животни май нямахме/. Нямаше никакъв проблем със свалянето, ако не броим това, че като свалихме стикерите, се оказа, че латекса около фигурите е поизбелял, а под тях цветът си е първоначалният.

Бихте ли споделили от къде го взехте? Blush

# 267
  • Мнения: 998
Имали сме стикер в детската от Алиекспрес. Не беше толкова грамадански. Всъщност беше една идея по-малък от моите представи и очаквания, но там често дават размер на листа, а не на финалния резултат. Не е имало никакъв проблем, когато го сваляхме.
Направихме ремонт в детската и реших, че не може без нищо. Поръчах този път от сайт - по спомен някаква варненска фирма. Стикерите надминаха очакванията ми, защото хартията е в пъти по-плътна, като страници на луксозно списание. Една седмица трябваше да държа листовете на терасата, защото миришеха на печатарско мастило. Този път обаче стикерите ги лепих по мебелите.
Факт е, че повечето стикери имат опция човек сам да прецени как да ги разположи. За такъв голям стикер предполагам повечето рекламни агенции биха го направили в зависимост от машините им. Въпросът е дали дървото ще е цялостно, или със снадка. За готови варианти - в Елитис, ДМ и Лили дрогерия съм виждала преди време.
Още нещо - нашите стикери ги поръчах на бяла основа. На прозрачна основа образите не ми харесват. Винаги имат кант отстрани, защото не може машината да ги изреже перфектно. Затова пък с търпение и малка ножичка си ги изрязах сама.

# 268
  • Велико Търново
  • Мнения: 162
Здравейте, това е проект на нашата детска стая с размер около 12 кв.м. От едната страна са двете легла на дължина 4 метра, вратата насреща е към терасата. Тъй като ни се иска бюрата да са 2, обмисляме да променим малко този проект. Трябва да се лишим от едното гардеробче и да се удължи бюрото. Също така да затворим по един ред отгоре и отдолу дупките на библиотечката вляво и да станат шкафчета, а по средата полици за книжки. Какво мислите? На вас харесва ли ви така? Бих се радвала на всякакви идеи и съвети. Децата са на 5 и 1 г., момче и момиче.

# 269
  • Мнения: 39 306
Лично на мен етажерката зад вратата не ми харесва. Не бих махала единия гардероб за сметка на още едно бюро. Има още много време, докато се стигне до използване на две бюра едновременно. Давам ти идея да направиш един П- образ, който да е в края на леглото до прозореца. Нека да има и колелца, за да се мести лесно и да се обслужва леглото.  Дали разбра обяснението ми? Едната страна да е зад леглото, плот, който да минава над леглото и следващата страна да е малко преди вратата за терасата. Столът да влиза под плота.

Общи условия

Активация на акаунт