Цигарен дим от съседите

  • 1 983
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Тия членове много витиевати и без конкретика. Smirk
Къде точно пише за тютюневия дим?
И тия два члена следва да ми забранят да пуша на своя територия, така ли да ги тълкувам?

# 16
  • Мнения: 29 386
Таз мома си проси нещо повече от тютюнев дим. Има къде по-лоши миризми, като "забравена" риба на терасата например.... Stop Mr. Green

# 17
  • Мнения: 1 195
Вероятно нищо не е постигнала и с леко заобикаляне търси начин пак да върне темата на дневен ред, така че да получи нечия подкрепа.

# 18
  • София
  • Мнения: 3 709
Иде ми да прегърна съседката с психични отклонения от третия етаж, която просто хвърля капачки от прозореца и нарича ММ тъпанар..

# 19
  • INFJ
  • Мнения: 9 364
Пак ли тази тема? Затваряйте си прозорците вече, студено е. Problem solved.

# 20
  • Мнения: 452
Пушач съм откакто се помня. Пуша и в кенефа и на терасата и под абсорбатора.
Имам две деца. Като започнат да изкарват парите си са свободни да ги харчат както преценят.


Няма сила, която да ме накара да не пуша на терасата.

# 21
  • Мнения: 142
Пушач съм откакто се помня. Пуша и в кенефа и на терасата и под абсорбатора.
Имам две деца. Като започнат да изкарват парите си са свободни да ги харчат както преценят.


Няма сила, която да ме накара да не пуша на терасата.


При неспазване на административен акт и повтаряне на нарушение отиваш при Прокурора..

# 22
  • Мнения: 11 569
A, прокурор. Направо на бесилото. Crossing Arms
Кажи де, кой и кога идва на проверка?

# 23
  • Мнения: 3 735
Catforpet,не ти ли омръзна с тези глупости?Какви прокурори,какви 5 лв.Ставаш вече досадна и смешна.У дома никой не може да ми каже какво да правя и какво не.Няколко пъти те попитаха как го съставиха този акт,как измериха дима на терасата,кой и кога направи проверка?Отговори де-не можеш,нали?И недей цитира като папагал едно и също,защото нищо не доказваш.И да отбележа,че съм непушач и у дома не се пуши ,дори и гости да имаме.Но вече твоите теми са досадни и дразнещи.Комшиите и под мен,и над мен пушат и не ми е замирисало на цигари,но виж комшийката ,като започне да готви манджи-еми вмирисва ми целия апартамент.Аз не готвя и ме дразнят тези миризми-къде да подам жалба ,а?Може би до Арменския поп.
Я качи снимка на направените проверки и съответното решение.Щом си подала жалба,та и си спечелила ,значи имаш съответните документи.Покажи ги!!!

# 24
  • София
  • Мнения: 11 709
.......

Може ли малко по-подробно? Кой член на ЗУЕС нарушава тютюнопушенето на балкона, как беше съставен констативният акт – проверка ли имаше, от кого, по кое време на денонощието и как точно беше измерен димът, също и какъв е размерът на глобата?
Благодаря предварително.
Силно ме интересува точно на това какво ще се отговори , а не да се пропусне, като неудобен зададен въпрос,  както всеки път, или се пускат празни думи в пространството, което ѝ предполагам. Ще следя а отговор!

Общи условия

Активация на акаунт