С какво ви дразнят свекървите? – 115

  • 39 126
  • 750
  •   1
Отговори
# 600
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 341
Пригответе си гнили домати, яйца и чакъл за да ги хвърляте по мен. Признавам си, миналото лято наехме вила на Тасос с коварния план родителите ми да ни помагат с малкия, докато ние подишаме въздух. А преди това, почти седмица монстъра беше при свекърите, докато ние правихме проходи в Алпите. Лоша, лоша майка! *самобичуващо се емотиконче*
Аууу не те е срам!!
Платила си е жената, от какво да я е срам? Някои за 2 часа гледачка се стискат.

# 601
  • France
  • Мнения: 12 956
Рева от неудобство

# 602
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 341
Пригответе си гнили домати, яйца и чакъл за да ги хвърляте по мен. Признавам си, миналото лято наехме вила на Тасос с коварния план родителите ми да ни помагат с малкия, докато ние подишаме въздух. А преди това, почти седмица монстъра беше при свекърите, докато ние правихме проходи в Алпите. Лоша, лоша майка! *самобичуващо се емотиконче*
НИ тЪй срам, да се търкаляш по плажа, докато горките ти родители биват изтормозени и принудени да се оправят със собственото си внуче Laughing Може ли да им причиниш такива мъки, че и на свекърите? Не лоша, ами направо си зла тормозителка и мъжа ти и той Satisfied
Наистина нямаш срам. Водиш родителите си на Тасос, а свекърите не. Поне два-три дни на СПА да им беше подарила.

Вай резил за вашите. Младите им плащат морето. Аз не бих се съгласила, честно.

# 603
  • Мнения: 2 220
Вяра, каква гледачка те гони, детето ми е на 1.6г.и съм си вкъщи да го гледам. Ако ми се наложи, няма да се стисна, само дето не се пуска така лесно непознат вкъщи да ти гледа детето. Нещо май те стиска чепика рано сутрин 🤨

# 604
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 341
Вяра, каква гледачка те гони, детето ми е на 1.6г.и съм си вкъщи да го гледам. Ако ми се наложи, няма да се стисна, само дето не се пуска така лесно непознат вкъщи да ти гледа детето. Нещо май те стиска чепика рано сутрин 🤨
Чудесна си! Още малко и ще тръгне на градина.

# 605
  • Мнения: 2 220
Отказвам се..

# 606
  • София
  • Мнения: 28 760
...
Наистина нямаш срам. Водиш родителите си на Тасос, а свекърите не. Поне два-три дни на СПА да им беше подарила.
...
Не е нейна работа да води свекърите където и да било, това е работа на мъжа ѝ.

# 607
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 341
Вяра - проумей, че не всички свекърви изпитват шок, ужас и отвращение да погледат внучето за някой час, че и за някой ден. Не го възприенат за великата снахова инквизиция. Има баби и дядовци, които си обичат внуците и си ги гледат с кеф, някои баби и дядовци даже сами искат да вземат внучето, не за отменят младите, а за да си общуват и да изградят връзка с малкото. Щом всички в картинка са ок, не виждам за какво намилаш. Теб никой не те кара да си "тормозиш" свекърите и да им оставяш детето.
Научи се, че има и различни от твоята гледни точки!
Афродита, мнението си по определени казуси мога да изкажа както си искам. Още не съм се изказала фундаментално по въпроса, така че интерпретациите ти са много дървени.

# 608
  • София
  • Мнения: 12 006
Аз ли грешно разбрах или? ... До колкото разбрах тя е била с мъжа си на Тасос, а родителите са гледали детето в България?

# 609
  • France
  • Мнения: 12 956
Смятам да изкарам деня на пост и молитва, белким ми се поизчисти кармата.

Редакция - не, всички бяхме там. Затова и го избрахме като място. Беше ни много лесно, ние през Солун със самолет, те с кола. Много хубаво ни беше

Последна редакция: сб, 09 ное 2019, 09:31 от Philomena

# 610
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 341
...
Наистина нямаш срам. Водиш родителите си на Тасос, а свекърите не. Поне два-три дни на СПА да им беше подарила.
...
Не е нейна работа да води свекърите където и да било, това е работа на мъжа ѝ.
Чакай сега. Първо наследникът е при родителите на мъжа. Те не са на почивка с него през това време или ако искат да са, ще трябва да си я осигурят сами. После младото семейство осигурява на родителите на жената почивка с внуче на Тасос.

В очакване съм на още редакции.

# 611
  • София
  • Мнения: 28 760
Ами синът на свекърите да им е платил почивка.

# 612
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 341
Ами синът на свекърите да им е платил почивка.
Тъй де. Като ще води тъщата на Тасос, нек се бръкне и за майка си.

# 613
  • Варна
  • Мнения: 36 724
Абе, хора, нямате ли по-хубави неща да правите в събота сутрин отколкото да се драчите? Не схванахте ли, че всеки си прави нещата както му е кеф и колкото и да набивате канчета тук, никой няма да се промени за чуждия кеф? Даже не е тъпо или дразнещо, смешно е.

# 614
  • София
  • Мнения: 24 839

Не е нейна работа да води свекърите където и да било, това е работа на мъжа ѝ.
Все си мисля, че когато са семейство, воденето насам-натам, е общо решение. Както тичането подир детето.
Щото, ако само той ще води родителите си някъде, а не вземат детето- мама ще е мината.
Ако го вземат- тате ще се мине.
Мъка.... Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт