💪"Игри на волята: България" - Тема 6 /06.10. - 13.10. 2019/

  • 30 047
  • 1 036
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 804
Гласувах прабългарите да са на плажа, не че ми пука кой ще е, но ми е интересно как ще го възприемат след трите седмици лукс. Неприятното е, че ако попаднат тази седмица на плажа, на Георги ще му поникнат криле, че заради него са печелили битките досега, което отчасти е така, но не знам как ще бъде пречупено през просташкия му мозък.

# 31
  • София
  • Мнения: 1 902
Записвам се и аз при вас,довечера ще е интересно Simple Smile

# 32
  • Мнения: X
Ако някой от славяните иска да напуска доброволно, прав му път. Даже, ако може да вземе със себе си и още няколко, още по-добре.

Нещо ми се изчерпаха славяните, скучни са ми. В другите племена има динамика, стратегии се вихрят. Тук тона е добър, само малко женски драми, но някак нищо не се случва, даже една любовна история не можаха да завъртят поне за пред камерите.
Точно за това ми харесват славяните, с изключение на жените им. Няма селски изцепки, ненужни стратегии (те са за слабаци), клюки и драми. Не искам да гледам интриги, мъки и страдания (как някаква се била омъжила насила, и заради това започнала да се снима гола в плейбой, горката..... много ми пука) еле пък любовни истории - не им е мястото в такъв формат.
............. ако Георгиус пречупи егото и се примири, че ще е вице ще имаме Мускетарска игра.
В какво се прояви егото на Георгиус? Аз не съм забелязала нещо неприятно свързано с него, но и не гледам много внимателно.

# 33
  • Мнения: 11 545
Ами доста си пропуснала

# 34
  • Мнения: X
Обърках двамата Георги сори Simple Smile

# 35
  • Мнения: 11 545
Да, разбрах. Simple Smile

# 36
  • Мнения: 1 888
Аз гласувах за Славяните да са на плажа отново. Не го харесвам това племе и това си е. Няма един с изявен харектер, като изключвам отчасти Амелия. Всички там ми приличат на мекотели - за мъжете, и кифли - за жените.

# 37
  • Мнения: 11 545
Е, чак пък мекотели.

# 38
  • София
  • Мнения: 20 079
Гласувах прабългарите да са на плажа, не че ми пука кой ще е, но ми е интересно как ще го възприемат след трите седмици лукс. Неприятното е, че ако попаднат тази седмица на плажа, на Георги ще му поникнат криле, че заради него са печелили битките досега, което отчасти е така, но не знам как ще бъде пречупено през просташкия му мозък.
Георги нали си тръгна. Каквото и да си мисли, ако изобщо му се удава подобна дейност, ще го прави у дома.  Laughing

Благодаря за новата тема!  bouquet

# 39
  • Мнения: 7 106
Като гледам снимките на участниците в началото - май най-много са отслабнали близначките.
На мъжете с много мускули не се ли отразява кофти това гладуване за релефа на тялото? Ако не им разрешават да си ползват добавките - ще изглеждат по много различен начин.

# 40
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Струва ли ми се че ще претупат - доста окастрят снимането и още средата на ноември ще излъчат финала?

# 41
  • Мнения: 1 804
Гласувах прабългарите да са на плажа, не че ми пука кой ще е, но ми е интересно как ще го възприемат след трите седмици лукс. Неприятното е, че ако попаднат тази седмица на плажа, на Георги ще му поникнат криле, че заради него са печелили битките досега, което отчасти е така, но не знам как ще бъде пречупено през просташкия му мозък.
Георги нали си тръгна. Каквото и да си мисли, ако изобщо му се удава подобна дейност, ще го прави у дома.  Laughing

Благодаря за новата тема!  bouquet
Така е, но ще си въобрази, че е бил прав във всичките си простотии и че трябва да продължава да бъде такъв "истински", а не "мишка" като останалите.

# 42
  • София
  • Мнения: 27 175
Благодаря за новата тема.
Искам славяните да си останат на плажа, защото са най-слабия отбор с най-слабите и безлични мъже. Това да са в пълен състав е комбинация от късмет, Амелия-Мира и екипа на реалитото.
Обаче искам и траките най-накрая в резиденцията, макар и само заради трима човека. Прабългарите нека се потрудят малко в рибарската колиба, мисля че ще се сплотят повече и ще им е от полза.

За евентуалното претопяване на прабългарите, много зависи от тази седмица. Ако пак загубят човек и останат четирима почти сигурно ще стане, ако ли не, не се знае вече. Този нов етап от играта може да обхваща самия месец октомври, това да е визирала Алекс в студиото, а не конкретната седмица. Ако Йоана се откаже както иска, то прабългарите ще са -3, а траки и славяни -1, т.е. не е голяма/тежка разлика, че да бързат да обричат едното племе с това да го разделят и пратят като агне на заколение в другите две.

# 43
  • София
  • Мнения: 20 079
Така е, но ще си въобрази, че е бил прав във всичките си простотии и че трябва да продължава да бъде такъв "истински", а не "мишка" като останалите.
А, то спасение за него така или иначе няма. Такива тъпаци никога не се вслушват в мнението на останалите и не си вадят поуки от нищо, защото по презумпция се намират за неотразими, умни, красиви, успели и най-важното - винаги прави.  Confused

# 44
  • Другата България
  • Мнения: 37 295
Аз вече написах, че Йоана изобщо не е алкохоличка, наркоманка или каквато там я изкараха. И да, колкото и невероятно да им се струва на някои наистина напуска заради ръката си. Всичко останало са спекулации, разбира се хората коментират това, което им се втълпява и което се натрапва от ТВ екран. Ето затова не гледам никакви студиа или пародия на такива, както разбрах някакви гимнастички и водещи са похвалили Гошката и са го потупали по рамото за доброто представяне Shocked doh. Ами браво, евала, машшала, ашколсум, аферим, тъй се прави, така се дава пример на младото поколение, така се възпитават ценности и уважение към Жената, било тя съпруга, приятелка, майка или дори колежка. Жалка история. Stop
Близначките са отслабнали видимо, да. И Амелия като че ли се е вталила, но при тях е най-осезаемо. Продължавам да "викам" за тях и за Пламен и...Юлиян Embarassed. Все ми е едно кой къде ще е тази седмица, то и без друго никой не е там, където го показват hahaha, така че това не е от голямо значение. Но славяните са най-сплотени като че ли когато са на плажа, та защо да не си останат там и още една седмица...
Играта обаче за пореден път ще е брутална и ще е чудо ако няма ранени и пострадали.
Що се отнася до Наско-защо да съжалява човека за участието си? Над месец безплатно море, тен, дават го по тивито, хранят го, поят го, не знаем още какви клаузи има в договорите им, защо да се морѝ и да се напъва? С Гошката беше на късмет, следващия път също може на късмет да спечели, ама накрая все ще му дойде редът.

И накрая- newsm51 smile3525 smile3501 на Смайли за новата тема!

Общи условия

Активация на акаунт