💪"Игри на волята: България" - Тема 6 /06.10. - 13.10. 2019/

  • 30 045
  • 1 036
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 108


Абе славяните за толкова време на плажа очаквах да се оплакват повече. Все ми се струва, че ги хранят с нещо малко.

И аз смятам,че ги хранят;

# 46
  • София
  • Мнения: 1 902
Естествено,че ги хранят.Та те от кога са на плажа...до сега да са се споминали Simple Smile

# 47
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 263
Като гледам снимките на участниците в началото - май най-много са отслабнали близначките.
На мъжете с много мускули не се ли отразява кофти това гладуване за релефа на тялото? Ако не им разрешават да си ползват добавките - ще изглеждат по много различен начин.
От гладуване релефа изпъква защото се стопяват мазнините дори жените нямат необходимите хормони за да имат мускулен релеф дори и на тях проличаха мускулите Simple Smile

# 48
  • Испания
  • Мнения: 37 503




Игри на волята: България

След голямата си лична победа Атанас стъпва все по-тежко в рибарската колиба. 🎣 Настъпва всеки, който се изпречи на пътя му..⚡️

Колко тежко ще е земетресението в племето този път? Благодарни ли са Траки на Наско за победата?🥇



# 49
  • Мнения: 10 257
Rosita, от добавки релеф и мускули не се правят.

А иначе дори и да ги хранят, явно е нещо минимално. Някои от тях са доста отслабнали. Веско ми се вижда със сменена физиономия, Амелия-Мира, близначките, дори и Роберта въпреки яденето в което в обвини оня глупендър н

# 50
  • Другата България
  • Мнения: 37 280
Е, очакваше се Наско сега да се надуе като паун и да стане още по-заядлив и арогантен.
Не мога да го харесам този човек и това е. По нито един параграф.
Все ще е номиниран, и се надявам по-скоро и да е отстранен.

# 51
  • Мнения: 215
Искам прабългарите на плажа, иначе не е интересно...., ще де радвам ако траките спечелят, малко и те да се порадват. 🙂

# 52
  • Мнения: 11 566
Искам прабългарите на плажа, иначе не е интересно...., ще де радвам ако траките спечелят, малко и те да се порадват. 🙂
И аз така.
Ох, Насе, Насе- продължавам да съм за теб. И сам воинът е воин. Mr. Green

# 53
  • Мнения: 2 560
Аз също го харесвам Наско. Умно момче е и му отива да е арогантен😆

# 54
  • Другата България
  • Мнения: 37 280
Не харесвам арогантни хора, натрапчиво и осезаемо арогантни.
За сметка на това харесвам умните, да, но има много начини да си умен и да го покажеш, а най-вече да го докажеш без да демонстрираш въпросното качество. Както и доза простотия. Има умни хора, тихи, възпитани, сериозни, майтапчии когато се наложи, които знаят кое и как, и най-вече къде да го кажат. Затова не харесвам Атанас, натрапва ни всичко това, което не харесвам. Акълът, който има може да го покаже по много други и различни начини.
Юлиян също е арогантен. Показа, че е и умен, определено. Ама масово хейт против него. То затова и свят шарен, всеки има различни виждания за някои неща и предпочитания за среда и хора, с които общува.

# 55
  • Мнения: 2 560
Наско показва това, което средата, в която се намира, заслужава. Като се има предвид колко са противни Гастонови, даже е изключително любезен.

# 56
  • Другата България
  • Мнения: 37 280
За това съм съгласна, напълно.
Но първо-ние не сме там, пак казвам, че виждаме това, което ни показват от продукцията. Изобщо не изключвам поведението на Гастонови да е провокирано именно от поведението на Наско, тоест, първопричината да е той, а не те. Тоест, каквото повикало-такова се обадило.
И второ-нито един от Гастонови, най-вече Добрин, не чух /поне аз, а пропускам епизоди, така че може и да греша/ да обижда открито Атанас. Докато той си го позволява, "амеба" е доста грозно казано, използват го и близначките, уви. И не е само това. Може и интелигентно да отвърнеш на дразнител, обидите и грозните епитети са признак на всичко друго, но не и на възпитание и акъл.

# 57
  • Мнения: 3 295
Благодаря за темата. Simple Smile
Ако обединят племената, надявам се да махнат Резиденцията, да ги видим тогава.

# 58
  • Мнения: 2 560
Аз също не подкрепям обидите, но Добрин супер много ми лази по нервите и на мен с това намилане на едно и също- рибната популация, та рибната популация. Като запален еколог и екоактивист би следвало да знае, че опазването на природата не е само в рибните популации. Това, разбира се, те е причина да го обиждат, ама има хора с по- къс фитил. На мен пред тв- то ми писна да слушам за пустата риба, а не гледам толкова внимателно,  пък ако живея с него, сигурно и аз щях да съм препаткала вече.

# 59
  • Испания
  • Мнения: 37 503
E, и Георги го оправдават с номинацията за безобразното му поведение. Виковете му по време на битка с това, че той се раздава много и иска племето му да спечели. Но не сме съгласни с тези доводи, нали?

За мен у Атанас непрекъснато прозира нещо изключително просташко.

Общи условия

Активация на акаунт