"Супер се получи!" - "Няма да повторя!" - изпитани ремонтни съвети

  • 46 774
  • 513
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 91
Момичета, събирам мнения за вградените хладилници. Аз много искам да е вграден, защото е много по-изчистено и красиво, обаче ММ казва, че те били по-тесни от нормалните и не събирали достатъчно продукти вътре.
Така е, по-малки са. Преди половин година бях пред същата питанка, обиколих и огледах една камара хладилници за вграждане - ами всичките ми се виждаха малки. Имаше само 1, който беше голям - Whirpool. Накрая него и взехме https://www.whirlpool.bg/r/produkti/ohlazhdane/kombiniran-hladil … 1-eu/859991536070
Никога не съм имала нищо на тази марка и подходих с недоверие, но размера при мен беше определящ.
6 месеца по-късно - нямам оплаквания. Вярно, че 6 месеца са малко и е рано да давам отзиви, но действително върши работата, за която е взет + побира всичко.

# 166
  • Варна
  • Мнения: 4 057
Като сме на тема хладилници - никога повече  nofrost, това нещо така изсушава, всичко ми е в торбички плътно опаковано, едно отворено кисело мляко не можеш да прибереш, да не говорим колбас или нещо друго само в хартия!
Спор няма, че е хубаво да не прави скреж или конденз, но това ежедневно слагане и махане на торбички много ме изнервя.

# 167
  • Мнения: 7 846
Потвърждавам за no frost. Имам чувството, че само докато отворя вратата и ми се спаружва лицето Joy

# 168
  • София
  • Мнения: 11 407
Никога повече душ кабина. То вече и няма къде и кога да повторя тази грешка де. В стария апартамент с паравана ми беше къде къде по-добре. Кабината ми е тясна, неудобна, абе направо я мразя.

# 169
  • Варна
  • Мнения: 4 057
Потвърждавам за no frost. Имам чувството, че само докато отворя вратата и ми се спаружва лицето Joy
Направо се чудя, дали да не суша суджук Simple Smile

# 170
  • Мнения: 40 263
Потвърждавам за no frost. Имам чувството, че само докато отворя вратата и ми се спаружва лицето Joy

 Shocked

 newsm78

Аз не забелязвам неудобства. А кефът да не трябва да размразявам хладилник е огромен.

# 171
  • Мнения: 7 846
Пошегувах се за бръчките Sunglasses
Но наистина е досадно всичко да опаковам, а децата понякога слагат храната неопакована и се спаружва и изсъхва - краставиците най-бързо, после кренвиршите и кашкавалът.

# 172
  • Мнения: 1 630
И аз не искам no  frost, мерси съм.Сиренето ако го пъхна в бързината незахлупено го изкарвам на чирус.Веднъж в камерата се скъсал плик в който бях сложила риба, като я изкарах беше като чирус изсушена.Спокойно можете да сушите пастърма вътре.
Сега търсим нов хладилник и гледаме да не е no frost, поне вътрешната част.Камерата ще я преживея, но хладилната част НЕ!

# 173
  • Мнения: 40 263

Но наистина е досадно всичко да опаковам, а децата понякога слагат храната неопакована и се спаружва и изсъхва - краставиците най-бързо, после кренвиршите и кашкавалът.

Ама то за тези неща си има чекмеджета - за сирена, меса риба и отделно за плодове и зеленчуци.

# 174
  • Мнения: 7 846
Този, който ползвам в момента, няма чекмеджета - може би са се счупили. Има само две за плодове и зеленчуци, но и в тях трябва да са в найлон. Както и да е, не е болка за умиране.

# 175
  • Мнения: 1 630
Да и нашия е без чекмеджета, по-стар е на около 7-8 години.Има само едно за зеленчуци и там става пак всичко спаружено.Най-ми е лесно със снежанката, правя я с кисело мляко, оставям я за една нощ и е готова. Но за всичко друго внимавам.

# 176
  • Мнения: 642
И аз не искам no  frost, мерси съм.Сиренето ако го пъхна в бързината незахлупено го изкарвам на чирус.Веднъж в камерата се скъсал плик в който бях сложила риба, като я изкарах беше като чирус изсушена.Спокойно можете да сушите пастърма вътре.
Сега търсим нов хладилник и гледаме да не е no frost, поне вътрешната част.Камерата ще я преживея, но хладилната част НЕ!
При Либхер е така. No frost е само фризерната част, хладилната е нормална и съм много съм доволна.

# 177
  • Варна
  • Мнения: 4 057
Като правя десерт същата работа, пудинг, мляко с ориз и други кремообразни, всяка чашка в свежо фолио.

Не мога да прибера торта, баклава, щрудел без да са опаковани подобавъчно също.

# 178
  • Sofia
  • Мнения: 26 185
Никога повече душ кабина. То вече и няма къде и кога да повторя тази грешка де. В стария апартамент с паравана ми беше къде къде по-добре. Кабината ми е тясна, неудобна, абе направо я мразя.
Аз съм много доволна,но нашата е голяма.Не харесвах предишната,която беше с много хлъзгав под.Тази е с изграден,с грапави плочки.Оплакване имам само от вратите,все на петна от водата...,но и не мога всеки ден да ги лъскам...

# 179
  • Мнения: 40 263
Никога повече душ кабина. То вече и няма къде и кога да повторя тази грешка де. В стария апартамент с паравана ми беше къде къде по-добре. Кабината ми е тясна, неудобна, абе направо я мразя.
Аз съм много доволна,но нашата е голяма.Не харесвах предишната,която беше с много хлъзгав под.Тази е с изграден,с грапави плочки.Оплакване имам само от вратите,все на петна от водата...,но и не мога всеки ден да ги лъскам...

Хубаво е да се уточнява кой какво разбира под "душ кабина", защото подозирам разминаване Wink

Общи условия

Активация на акаунт