Фермата сезон 5 тема 3

  • 27 373
  • 981
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 416
Предпочитам един спокоен и премерен човек, с който мога да си говоря лежерно и да науча нещо ново пред някой, който подскача наоколо, размахва пръст и заплашва всеки, който има различно мнение от неговото. Това за реалният живот. А ако съм затворена в ограниченото пространство на фермата сигурно отдавна да ме е обзело яростно желание да го хвана за всезнаещата глава и да го блъскам в стената. А не съм много агресивен човек.

# 511
  • Мнения: 968
Е, мен пък ме интересува кой-как се е реализирал в живота, което е свързано и с професията. Не ме интересува бизнеса на Мариана, нито професионалните успехи на Поли, но всеки знае с какво се занимават и това влияе на мнението им.
Не съм чула Митака 1 да рекламира бизнеса си, може би защото непрекъснато се чуваше Ивайло какво направил, как се грижили за паметници, как  пътувал с читалището.... Ще кажеш, че само той е родолюбец в тая "Клета Майка България ".

# 512
  • Мнения: 14 837
Абе какъв патриот е Ивайло. Купил рейс на старо накичил го с портрети, облякъл носия и тръгнал по градове и села да разкара българската история, но и да продава разни нещица от автобуса.
Много пъти съм казвала, че патриотизма не е да развееш флага на греда висока два метра, да наметнеш ямурлука, да разкажеш една две истории и да се биеш в гърдите. Не е нужно да намилаш по 100 пъти какво си направил. И това е реклама, налиА какъв човек си няма значение. Ивайло е помолен самохвалко страхлив на дела, силен на думи и хвалби. Точно такива патриоти като него навремето са ставали предатели.

# 513
  • Асеновград
  • Мнения: 1 552
Тази , Паолина не е понасям , със супер тъпият си смях и мисли само с ,,Фанито,, между краката и.То бива искане , бива намеци ....страшна работа.Не е нормално жена с дете , да се държи така , да не говорим в реалити което се дава по тв. Краси супер много се прецака с тази му забежка....
Бети -,,Фанито,, и тя голям лигоч , с този английски език се насра. Време и тя да си ходи.
Венци само мрънка и нищо друго.
За сега харесвам : Сами , Красимира , Краси , и май започвам и Силвия.

# 514
  • Мнения: 11 556
Не мисля, че Митко IT е допрял до Фермата за реклама. Даже като виц ми звучи. Joy

# 515
  • Мнения: 10 911
А Силвия какво работи, знае ли се? Разнищихме основните персонажи, но Дана и Силвия не знам с какво се занимават. Може да са казали, но не следя на 100% предаването.

# 516
  • ново
  • Мнения: 6 019
За Силвия казваха, че е маникюристка. Дана е филолог по професия, но в Германия работи като чистачка. Заминала е, заради Вили, която е била забъркана с алкохол и наркотици.

# 517
  • Мнения: 6 253
Силвия е маникюристка,има студио в един от големите хотели в Несебър.
Дана е чистачка в Германия,а дъщеря и тренира футбол професионално.

Последна редакция: пт, 18 окт 2019, 14:51 от лещичка

# 518
  • London
  • Мнения: 6 732
Е за какво е влязъл, а да бе... забравих от визитката си спомням, че спомена, че за да покаже на българина, че можело да успее сам и без гръб в България. Засега не разбирам как с участие във Фермата може да ни покаже тези неща. Звучи ми тъпо.... просто няма това нещо как изобщо да ни го покаже.

# 519
  • Варна
  • Мнения: 1 685
Мен пък слабо ме интересува на Митко Айти бизнеса, това е Фермата все пак. Ако иска реклама, да иде да си плати като хората. Така малко отишло дето се работи с кирката да ми обяснява за ноу хау и не знам си какво още примерно.

Мен пък осезаемо ме интересува на Митко Айти МИСЛЕНЕТО. Не му броя и аз милиончетата, най-дразнещо, гнусно и пораженчески за мен лично е било да надничаш в чуждата паничка и само доводи безпочвени да си измисляш, че по нечестен някъв начин си бил спечелил милионите. Заговаряме за някакви си МИЛИОНИ и уаууууууу ефекта сред тия и предвидимата реакция сред тия, които на камара такава сума не са виждали освен ако не са спечелили били 6-ца от тото-то... Митко Айти НЕ харчи, НЕ разполага с така жадуваните от вас милиончета, той просто ЖУНГЛИРА с тях - предприемач е, стратег, а не просто прахосник. Що наистина така се излагате... и доброволно си признавате, че сте просяци разни, които завиждат на чуждите успехи!?

# 520
  • Мнения: 408
За мен пухкавия Митко е изключително дразнещ флегматик. Най-неприятно е, когато се притесни и изкара фалцетното гласче.

# 521
  • London
  • Мнения: 6 732
Това е Фермата... пак казвам, на мен ми се гледа фермерство и хора занимаващи се с фермерство или имащи желание за в бъдеще да се развиват натам. Това, че формата пуска някакви хора далеч от това и Фермата се превръща в един Биг Брадър е друго на ръка. Нито ме вълнуват милионите на Митко, нито имам желание да ми разказва за тях или работата си....ако исках да слушам за тези неща щях да си пусна специализирано предаване. Ако има желание да покаже повечко откъм фермерство.....или е влязъл да се научи ОК, но с приказките за новите хора, технологиите и тн сякаш няма такова намерение. Проблема си е негов разбира се, ще го изтърпя и него и други, които са там за всичко друго, но не и за да усетят действително формата.

Абе аз не знам дали съм просяк, даже нямам особени претенции за грамотност, но ти с това жУнглира ме уби, честно...

# 522
  • Варна
  • Мнения: 1 685
Все гледам да се въздържам от коментар понеже ми е ясно как някои хорица гешно ще ме разберат и само два пъти за всичките изминали сезони съм се обаждала по тази тема КОНКРЕТНО.... Е сега ще е ТРЕТИЯТ път, в който ще се обадя.

Дядо ми (лека му пръст) си беше фермер та дрънка от всякъде имайки подкрепата на Баба ми. Първият копаше, втората месеше и всички доволни бяхме и нахранени - и хора, и пилци, и блеещи там разни, и прасенца, че даже и за лястовичките място за подслон и храна оставаше. Инж, иновативни, гениални решения бих нарекла дори дядо ми прилагаше, НО си постигаше неговите цели. Първата поливна станция в някакво си село там негово изобретение. Пуска се помпата и реколтата си се полива, а ти през това време докато помпата там си смуче и полива си даваш почивка, останалите въртоглави се бъхтят като грешни дяволи за тоя дето духа и мъкнат кофи с вода щото акъл за две стотинки нямат по един по-лесен начин нужното да си изобретят. Амиииииииии.... хич не им се сърдете на такива като Митака, че знаят как като ги накараш на труд, те на акъл да те научат... Сърдете се на други рогати, мятащи се с рогата напред, немислещи, ирационално мислещи, похабяващи иначе една много ценна енергия ей тъй на вятъра....

# 523
  • Мнения: 408
Митака обаче досега не е блеснал ни с ум, ни със сръчност. Обикновено е полегнал и слуша Лудото Бети.

# 524
  • Мнения: 35 148
Сега гледам снощното предаване. Тая бива ли така да се предлага??? Може ли да е толкова лека? Не, че не беше яно от визитката ѝ ама вече става даже противна. А постоянното ѝ пипане между краката го забелязах отдавна, още когато той беше от другата страна на оградата.

Общи условия

Активация на акаунт