Фермата сезон 5 тема 3

  • 27 406
  • 981
  •   1
Отговори
# 525
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 204
ПаУлина е, така се е писала и във фейса.
Стана ми жал за Краси вчера - той се опитва да св измъкне от неловката ситуация, а тя вее гръд пред него и си настоява. Много унизително. 😝

# 526
  • Мнения: 6 271
Паулина като излезе от фермата със сигурност ще си намери не един ,а няколко обожателя  4470 ,тя вече направи огромно впечатление на мъжете отвън .Така че, Красимир ако иска секс  Joy,

# 527
  • London
  • Мнения: 6 732
Аз по принцип не виждам нищо кой знае колко странно в разговора им.... нормален за една двойка, мъжа уморен примерно, а жената нагорещена хаха и  не разбира че мъжа е изморен, болен и тн. Неприятното в случая е камерата, която ги следи.... Те вече правиха секс в обора, навярно Паулина се пита защо нещата не се случват редовно, а Краси е изморен очевидно, а и според мен го налегна грижата на това, че ги съединиха с предния му отбор, чувства се гузен и прецакан, че не е изтърпял сливането, отделно Станислав го би... за имунитета и може чисто и просто мислите му да са се върнали към играта. Мхм…. , а Паулина явно не мисли особено за играта.

# 528
  • USA
  • Мнения: 7 369
Ама Паулина и Краси вече бяха правили секс.... мисля, че доста странен прочит се прави на вчерашната им разправия от списващите..

И това според кой? Ако бяха правили нещо,мислиш ли,че нямаше да бъде излъчено в ефир,за да разбие рейтинг?Дори в разговора на оградата между тях с Веселка,тя му намеква,че има някакъв проблем(евентуално на ниво ерекция) и той й казва - Чакай да излезем от тук и ако те спипам,ще ти покажа...
Нищо не са правили,Краси е достатъчно умен,за да не изложи пред камерите,а на Поли или й е платено да му се натиска или просто си е такава - евтина и въобще не й дреме,че сина й я гледа.

# 529
  • Мнения: 14 840
Според мен Краси наистина е изморен. Работи здраво. Казаха че има и здравословен проблем, но въпреки това работи. Паулина пък нищо не работи. По цял ден се вее в еротични бодита, чекне се и се хили като... И сит гладен не вярва. Що да не иска сега или никога. Тя не е уморена. Абсолютен егоист е
И Краси май го усети
Ако пък на Паулина са и платили за да прави всичко това, още по зле за нея,че е приела. Абе явно си е такава

# 530
  • London
  • Мнения: 6 732
Ами от продукцията си казаха, че са спрели камерите, защото не излъчват такива сцени. Ако не беше станало нищо предполагам нямаше да се спомене това изобщо. Вижда ми се глупаво да си измислят….,  а и смятам, че поклащане под юргана наистина не са склонни да излъчват Иван и Андрешко, не виждам и с какво точно ще е интересно за зрителя точно това да види в два кадъра, достатъчно е да се каже, че е имало консумиране хах. Това, което е казала Паулина може да значи, че секса не е бил като секс досега....очевидно на Краси му спада ха....от работа ли, притеснение ли, кой знае, но аз нямам съмнение, че той я харесва, нито че му се иска да има секс, иначе за какво ще прескача? Не спечели нищо реално....

Аз мисля, че тя спомена, че е забранила на сина й да гледа шоуто. Може заради това да не се притеснява какво прави чак пък толкова...

Съгласна съм с Джолева и ние с мъжа сме имали такива вечери поради неговата умора хихи….. и не се смятам за евтина, че съм си потърсила нещичко, нормално е в една връзка. Жената не следва да е като монахиня, ляга там с нощницата и чака на мъжа да му се прище евентуално и не мърда сакън да не кажат, че е лека по време на секс. Имало е доста жени в миналото с подобни разбирания и дори не са експериментирали или радвали на секса както подобава за да не си помисли нещо мъжа за тях.....

# 531
  • София
  • Мнения: 6 002
Тази година във Фермата няма почти нищо фермерско. В предишните сезони май показаха почти всички занаяти, обичаи и дейности, които са били характерни за стопанствата от преди 100 години. И понеже трябва да започнат да ги повтарят, явно са решили да заложат на сеир. Интересно дали ще има следващ сезон и дали ще могат да измислят нещо свястно?

# 532
  • София
  • Мнения: 1 891
А,има нещо гнило тук.Нали Краси се оплакваше,че му липсва секс,как не можел и два дни без него,точеше шия от покрива да зяпа банята на момичетата.Аз пък тогава се сетих,как предните сезони всички до един се оплакваха,че имат проблем след влизането във фермата.Той близост не отказва,по цял ден се мляскат,после масажира и явно  чисто технически е проблемът.Това изобщо не ме интересува де,но явно след сливането в епизодите в четвъртък и петък няма да има гола игра и се налага да коментираме липсите на Пау.
Да стане Митко един фермер другата седмица и да ги прати тези жени малко на дуел,че им се наруши равновесието и бушуват разни хормони,на които никой от мъжете там не може да даде отговор. Simple Smile

# 533
  • Мнения: 487
Grinning

Последна редакция: пт, 18 окт 2019, 17:30 от Tahiti

# 534
  • София
  • Мнения: 6 002

Да стане Митко един фермер другата седмица и да ги прати тези жени малко на дуел,че им се наруши равновесието и бушуват разни хормони,на които никой от мъжете там не може да даде отговор. Simple Smile

Тъй, тъй, обаче неговата приятелка Бетката първа ще падне в боя  hahaha Според мен тя е най-слабата жена там в момента и дори и да реди битките, няма голям щанс за оцеляване. А пък той едва ли ще я прати ратай и първи дуелист, така че ...

# 535
  • Мнения: 14 840

Да стане Митко един фермер другата седмица и да ги прати тези жени малко на дуел,че им се наруши равновесието и бушуват разни хормони,на които никой от мъжете там не може да даде отговор. Simple Smile

Тъй, тъй, обаче неговата приятелка Бетката първа ще падне в боя  hahaha Според мен тя е най-слабата жена там в момента и дори и да реди битките, няма голям щанс за оцеляване. А пък той едва ли ще я прати ратай и първи дуелист, така че ...
Така че ще бъде втори дуелист.
Обаче си мисля, че и Паулина не е особено силна. Бета поне я дават, че работи. Докато Паулина..

# 536
  • София
  • Мнения: 1 891
Що,то даже е по-добре нея да я прати,че на този етап има коя да си посочи и да я победи-Пау,майката.че и Веси.

# 537
  • Мнения: 35 189

Да стане Митко един фермер другата седмица и да ги прати тези жени малко на дуел,че им се наруши равновесието и бушуват разни хормони,на които никой от мъжете там не може да даде отговор. Simple Smile

Тъй, тъй, обаче неговата приятелка Бетката първа ще падне в боя  hahaha Според мен тя е най-слабата жена там в момента и дори и да реди битките, няма голям щанс за оцеляване. А пък той едва ли ще я прати ратай и първи дуелист, така че ...
Бети свърши толкова много работа, а Паулина само се подпичва. И ако излезе Паулина на дуел в тотално чао!

# 538
  • София
  • Мнения: 11 725
И аз не мисля, че Бети е най-слабата жена вътре, според мен може да бие половината - майката, Веси, Паулина, Марияна. Някои от тях може и нея да я бият, де, но са й по силите, зависи от битките.

# 539
  • Мнения: 6 285
Предстоят 2-3 женски дуела ми се струва след съботния сблъсък на кочовете.
Очаквам Бета и Марияна да си ходят,може и Веселка да елеминират,Дана не ми се вярва да я пратят ратай.Ако Ивайло се върне Марияна е сигурна ратайка,а ако е Митака може би Веселка.

Общи условия

Активация на акаунт