Фермата сезон 5 тема 3

  • 27 332
  • 981
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 14 830
Няма значение, че битката е била срещу Сашо. Ивайло игра силно, не е да е спрял. Плюс това самите битки са тежки сами по себе си. Ако наистина той се откаже от имунитета си това ще е изключително глупава постъпка от негова страна. Слага се на пангара само и само да нахрани егото на Митко и да направи кеф на продуцентите и предаването. Митко за мен трябва да си мине по правилния път за избор на дуалист и само тогава победата или отпадането му ще е достойно.
И сега ще е достойно. Още повече че дава шанс на Иво да реди битките/огромно предимство/И  ще изпълни своето желание, а и желанието на Иво също. Защото като гледаме Иво май няма да го направи.
Така че браво на Митко ако го направи. Ще има да се овърта Шопски.

# 196
  • Мнения: 11
Ивайло не беше за чорбаджийския отбор и то се видя като трябваше да спи при сиромасите една вечер. Сякаш си падна на мястото.

Извинявам се, ама човекът не може да пребори един говорен дефект, за какви успехи си говорим.

# 197
  • INFJ
  • Мнения: 9 380
Защо трябва да преборва говорни дефекти? Някои хора ги намират за чаровни.

# 198
  • London
  • Мнения: 6 732
Много се дразня някой като се подиграва на недъзи.... ми представи си не е лесно или възможно за преборване!

# 199
  • Мнения: 3 453

Извинявам се, ама човекът не може да пребори един говорен дефект, за какви успехи си говорим.
Flushed Три пъти го четох, докато се уверя, че правилно съм разбрала.
Говорният "дефект" не определя човека. Допускате ли изобщо, че има хора, на които не им пречи и въобще не целят да преборват нещо си, определяно като "дефект"? 
Много мога да напиша за едни други, невидими на първо четене дефекти, но тази вечер ще го играя възпитана и ще се въздържа.

# 200
  • София
  • Мнения: 20 115
Ами да откаже Шопски. Да се възползва от факта че е фермер и има имунитет. Не е нужно да се прави на голям мъж, всички видяхме че в мишок.
Гледайки поведението на Ивайло до момента, съм на мнение, че ще откаже, криейки се зад някоя тъпа причина.

# 201
  • Мнения: 14 830
Ами да откаже Шопски. Да се възползва от факта че е фермер и има имунитет. Не е нужно да се прави на голям мъж, всички видяхме че в мишок.
Гледайки поведението на Ивайло до момента, съм на мнение, че ще откаже, криейки се зад някоя тъпа причина.
Аз пък мисля че точно сега ще реши отново да се прави на велик и мъжествен. Типично за да се покаже колко е голям.
Ивайло не беше за чорбаджийския отбор и то се видя като трябваше да спи при сиромасите една вечер. Сякаш си падна на мястото.

Извинявам се, ама човекът не може да пребори един говорен дефект, за какви успехи си говорим.
Това за говореният му дефект е грозно. Има разкошни хора с недъзи и дефекти. Не го понасям Иво, но никога не бих се подиграла на човек за недъг. Грозно е

# 202
  • Мнения: 523

Извинявам се, ама човекът не може да пребори един говорен дефект, за какви успехи си говорим.
Каква е тази глупост?? Това ти е критерий за успех ли? Доста срамно.

# 203
  • Мнения: 4 749
Проблемът е, че е журналист и затова не е ок да е с говорен дефект. На някой хора им е чаровен , но неговият конкретно не е от тях.

# 204
  • София
  • Мнения: 20 115
Аз пък мисля че точно сега ще реши отново да се прави на велик и мъжествен. Типично за да се покаже колко е голям.
Досега не е имал смелостта да застане зад думите си, не виждам защо тепърва ще започва. Така или иначе вече е късно, либе, за китка - всички го видяхме що за стока е и колко точно е.... голям.  Mr. Green

# 205
  • USA
  • Мнения: 7 316
Говорните дефекти не ми пречат,но определено не ми галят ухото.
Днешният епизод ще е много интересен.И аз го очаквам с нетърпение и се надявам Мари_Мар да е бърза с линка.
Ако тезата ви,че Mитко ще предложи на Иво дуел,и Иво откаже,ще е поредният пример за това,че Ивайло е един страхливец.

Последна редакция: ср, 16 окт 2019, 21:31 от Adoralova

# 206
  • Мнения: 14 830
Продължавам да мисля че при Иво ще се обади огромното му его и ще приеме дуела. Още повече не знаем как Митко ще отправи предложението си. Може Иво да се надява че продукцията няма да позволи и да бъде изненадан от тях. И притиснат в ъгъла и няма на къде да приеме

# 207
  • Мнения: 353
Аз никак не вярвам Иво да се откаже от имунитета си и да се прави на як. 100% го е шубе и ще се надява Митко да си ходи т.е да падне на битката в събота. В предишната тема бях чела един отговор, че Иво само с Митко е имал конфликт - ама това хич не е така. Някъде в началото беше вбесила и Бети, с Митко 2 се разправяха нещо, че не бил работил, с Марияна... със Саня... Почти със всички.
Иво няма да излезе на дуел с Митко. Той заяви, че ще прати Митко на дуел, за да имат и двамата еднаква психологическа нагласа и дуела да е равностоен.

# 208
  • Мнения: 3 453
Шопски ще каже, че не е справедливо сега да излиза на дуел с Митко, защото Шопски има психологическо предимство на минал през арената, а Митко няма и...не е справедливо.😁😏

# 209
  • Мнения: 353
..по скоро Митко може да го покани и да каже, че няма нужда от психо нагласа..

Общи условия

Активация на акаунт