Фермата сезон 5 тема 3

  • 27 256
  • 981
  •   1
Отговори
# 405
  • София
  • Мнения: 1 891
Хубава работа,в темата за другата игра вече има спойлер с тримата финалисти,а тук си коментирате кротко новите любовни трели.Като си имам фаворит и здраво се филмирам.Искам Иво да си наметне ямурлука и да хваща пътя!Снощи ми наду главата,буквално.А по-грозно дело от това да отправи запитване дали ратаите ще заколят пуйката едва ли има някой друг да сътвори.Отвратителен беше и нагъл.
Хареса ми битката за имунитет-какви фермери само,ех! Харесах почти и Митко2
Тази година само мъжки дуели,май-май ще може да имаме жена-победител.

# 406
  • Мнения: 3 865
И двамата са зодия Дева,което значи ред и дисциплина.Той е 93 набор,тя е 88.
Също смятам,че на Митко2 му трябва точно една силна жена с характер,която да го командори и вкарва в правия път.Дали Краси е точно този тип,не мога да коментирам,защото не я познавам толкова добре.


Митко 2 не е ли лъв? На дева определено не ми прилича по нищо - девата не се излежава демонстративно, нито пък ще сваля жени така грубовато.
Иначе Иван каза, че тази седмица е последната на снимки.

 Ивайло все на дева ми клони, ама ако не е скоро ще се разбере. Близнак не вярвам да е - те знаят как да правят добро впечатление. Майка ми е овен и много прилича на него, но не мисля че той е това - лош стратег е

Последна редакция: чт, 17 окт 2019, 18:27 от Skrekkelig

# 407
  • Мнения: 2 220
Ивайло, според мен, е Овен, някоя лидерска зодия е. Близнаци също може, те все плямпат.

# 408
  • Мнения: 487
Залагам на Козирог.

# 409
  • Мнения: 1 471
Точно вчера се чудех каква зодия е тоя човечец . Търсих до сега, но не намерих кога е роден. Мислех си за скорпион... 🤔

# 410
  • България
  • Мнения: 1 205
Опосумите четат бг мама, 100%

# 411
  • София
  • Мнения: 5 959
Опосумите четат бг мама, 100%

Защо? Пропуснах началото.

# 412
  • Мнения: X
Опосумите четат бг мама, 100%

мда, четат със сигурност.....

# 413
  • Мнения: 11 543
Хм, Митко 2 вече е заел поза "нивелир". Trollface

# 414
  • България
  • Мнения: 1 205
Скрит текст:
Опосумите четат бг мама, 100%

Защо? Пропуснах началото.
Почнаха с приказки за пуйката и веганите. После Андрей намекна, че Митко щял да си тръгне, един вид контрапункт на изпускането на Иван, че Ивайло ще си ходи, все едно ни пързалят.
Може да ми се е сторило, знам ли.
Краси директно му каза, че не иска Митко в леглото, браво.
Ивайло пак почна с изкривеното прочитане на чужди мисли и тактики.

# 415
  • Мнения: 3 865
А Караивановия коя зодия е? На близнак или рак ми навява.

# 416
  • Мнения: 10 795
А защо им казват опосуми?  Съвсем съм забравила, въпреки че винаги като чуя опосум все за тях се сещам Grinning

# 417
  • Мнения: X
Окей, не разбирам защо трябва да се нападат. Единия историк, ама не помни кога е паднало Велико Търново под османска власт и нарича другия компютърджия, а другия смята, че трябва да даваме на държавата пари, за да краде държавата все повече от нас. Абсурдна ситуация. Тотално абсурдна.
Толкова ми е тъпо, че искам и двамата вече да отпаднат. Стига сте си блъскали рогата, задръстеняциии!!!

# 418
  • Мнения: 14 830
Обаче всички които заявяват че ще седнат на пейката на Иво го правят за да не е празна, а не защото го харесват и подкрепят. От съжаление един вид.

# 419
  • България
  • Мнения: 1 205
Не съм съгласна за даването на парите на държавата, имам по-либертариански виждания, но подкрепям Митко за останалите приказки.
Сега си отиде конфликта Шопски -Митко, ще гледаме невъзпитанието на Татиното.
Татиното копае ново дъно.
Бетиту пак се изживява като актриса. Съвсем изтрещя това момиче. Забавна е.

Общи условия

Активация на акаунт