Фермата сезон 5 тема 3

  • 27 234
  • 981
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 14 829
Абсолютно е за съд Шопски. Толкова обиди и подигравка. Митака да го съди.

# 571
  • София
  • Мнения: 5 952
_Норе_, обаче да знаеш колко хора му се кефят на Ивайло????!!!! Не е истина просто. След тази "поезия" сигурно са получили душевен оргазъм 😞
А пък имаше една дето наричаше Митко изедник, който изсмуква кръвта на народа (пляс по челото) 😲

За коментарите във ФБ става въпрос.

Последна редакция: пт, 18 окт 2019, 22:52 от Жълто Цвете

# 572
  • Мнения: 11 535
"Браво, браво, браво господине..."

# 573
  • ново
  • Мнения: 5 951
"Браво, браво, браво господине..."
Допълвам те
"Простотията ти нема да загине, но Фермата поне да си почине" 😁

# 574
  • Мнения: 11 535
"Браво, браво, браво господине..."
Допълвам те
"Простотията ти нема да загине, но Фермата поне да си почине" 😁
Амин! Hands Pray

# 575
  • гр.София
  • Мнения: 1 620
Аз така и не разбрах какъв му е проблема на този Шопски с Митко. Такава злоба, такава злъч... Отвратително поведение. И е много смешно как си мисли, че единствено той бил прозрял нещо си... В такъв филм се е вкарал този човек, а вчера на Митко каза, че е гледал много филми

# 576
  • Мнения: 14 829
Обаче да не стане утре всички от жал да се озоват на скамейката на Шопски. И ми е интересно дали ще признаят защо са седнали там

# 577
  • Мнения: 11 535
Аз така и не разбрах какъв му е проблема на този Шопски с Митко. Такава злоба, такава злъч... Отвратително поведение. И е много смешно как си мисли, че единствено той бил прозрял нещо си... В такъв филм се е вкарал този човек, а вчера на Митко каза, че е гледал много филми
Комплекси.

# 578
  • Мнения: 968
Подозирам Дана, че  хареса Шопски и се крие зад "Ама да не е сам". Точно в неговата таргет група е. На Поли и бил като баща. Сами си играе неговата игра , но и той се измъква с "Да не е сам". Венци и Стани също ме съмняват, не са имали с него конфликт, допадна им . Утре ще е Видов ден. Да не остане само Бетка зад Митака?

# 579
  • London
  • Мнения: 6 732
На Шопски профила. Чак и текстописец на народни песни се оказа, бая е деен, а автобуса не го кара само той та....това по повод някои спойлъри.
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000172892486

# 580
  • ново
  • Мнения: 5 951
Катрал, пак не си внимавала.

# 581
  • София
  • Мнения: 4 429






/2019/10/18/ Фермата

# 582
  • Мнения: 416
За мен Митко е човек, който е в мир и хармония със себе си А Ивайло е бъкан с комплекси, душевно смачкан и за това иска да доказва на другите и най вече на себе си, че винаги е прав. Колко трябва да си зле, че преди битката вместо да се успокоиш, концентрираш и настроиш ти хабиш толкова енергия, за да измислиш такова гнусно стихче, пълно с обиди. Увереният в себе си човек не обижда, той убеждава.
Има една максима, която ми е любима- "Един мъж струва толкова, колкото струва неговата дума". Видяхме колко струва Ивайло.

# 583
  • London
  • Мнения: 6 732
Катрал, пак не си внимавала.

Това с оглед на какво? Четох във Фейсбук разни неща по отношение, че видял един автобуса..... заради това го споделям. За който е срещнал същото да не си разваля вкуса от дуела мислейки, че е сигурен за развоя му. Интереса за мен остава, дано не е скучно. Аз и без двамата мога, не са ми приятни.

# 584
  • Мнения: 6 202
Ивайло продължава да се излага,тъкмо си мислех че под дъното няма накъде ама явно има 🤣
Мисля че говори за спойлера преди твоя Катрал,че има потвърдена информация.

Общи условия

Активация на акаунт