Фермата сезон 5 тема 3

  • 27 337
  • 981
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 10 849
Преместиха се лицемерите. Пфф, жалкари. Не гоможе разбирам това. Хем за единия, хем за другия.

# 706
  • България
  • Мнения: 1 205
Павлине, страхотно стихотворение!
Сами и Станислав се изместиха след висшата проява на творчество от страна на Ивайло.
Стискам палци за Митака, каквото и да стане!!!

# 707
  • Мнения: 416
Пък тази Паулина със зле скалъпената физиономия как не я понасям...Едно хубаво нещо не виждам в нея.
А Ивайло е пътник, времето му е зле,

# 708
  • Мнения: 14 830
Според мен за сега Ивайло е по бавен ама да видим
Не знам обаче на каруцата как ще са. Там може и да бие Иво

# 709
  • Мнения: 10 849
Голямо грешка направи с първите дъски. Ако беше гледал стари предавания, щеше да знае, че конструкцията ще „играе”

# 710
  • Мнения: 95
Андрей ужасно грозно подсказва през цялото време...
Иво многооо противен! Смешник арогантен!

# 711
  • Мнения: X
що не показват времето тия?

# 712
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 103
И на мен ми направи впечатление пидсказките - и двамата играчи се опитали това, опитали онова, демек не работи тая стратегия, смени я. 🙄

# 713
  • Мнения: 968
Българския патриот заигра казачок!!!!  Фермерите здравата се вълнуват и те, досега не е било така при дуелите.

# 714
  • Мнения: 1 471
Не спря да крещи тая Паулина. Така подкрепяше и Милин...

# 715
  • София
  • Мнения: 3 951
Ивайло като започна в малката брадва, беше на почти 10мин., а Митко приключи за по-малко от 12 цялото трасе.

# 716
  • Варна
  • Мнения: 6 878
Потресаващо плоски и глупави  коментари от ФБ страницата, направо не мога да си представя що за хора ги пишат.
Искрено се надявам Митко да победи и да продължи напред, защото ако Ивайло бие, ще спра да гледам предаването и ще следя вашите коментари до момента, в който Ивайло излезе, не мога да го гледам/слушам, по някакви необясними  причини ми влия на нервите и ме напряга много.
Иван и Андрей, ако четете, малко по--обективно и безпристрастно моля! Престанете да подсказвате и подкрпяте личния си фаворит! Прави лошо впечатление! (Едва ли ви пука, де)
И аз така съм решила.
Радвам се, че в живота човек има повече инструменти с които да се справя с мизерници като Ивайло.

# 717
  • Мнения: 34
Ивайло като започна в малката брадва, беше на почти 10мин., а Митко приключи за по-малко от 12 цялото трасе.

Да, мисля че на Митака времето беше 11.52.30

# 718
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 246
правилно Митака избра да е първи на третата игра за да може да отпочине повече за четвъртата. там ще е важна само силата.

# 719
  • София
  • Мнения: 20 116
Значи Ивайло ако бие на този дуел, няма да може да се трае още повече, то ще бъде надуване, то ще бъдат самохвалство, оди и дитирамби от сутрин до вечер...  Confused

Общи условия

Активация на акаунт