Фермата сезон 5 тема 3

  • 27 265
  • 981
  •   1
Отговори
# 870
  • София
  • Мнения: 20 071
Не мога да повярвам, че по физически дадености се съди за такива на характера. 🙄
Е нали знаеш как е - кой колкото капацитет има.

# 871
  • Мнения: 1 861
Ивайло може да е кофти човек,но Митко не е по-добър от него и сега се видя.Уж е спокоен и балансиран,а всъщност е ехиден  и умишлено провокира. Сигурно е имало доста такива моменти,които не сме видели и заради това се породи такава омраза между тях.
Човек с такива свинки очички като Митьо е много лукав, двуличен и винаги ще забие нож в гърба

Адски съгласен. Подмолно същество.

# 872
  • София
  • Мнения: 5 712
Ивайло падна 0, 5 на 9,5 . И щото е мъж нарече Митко "мухльо".
До края си е дребна душица. Ако беше мъж щеше да стисне ръката за Митко. Продължава с оправданията.
Един човек личи какъв е и колко струва в критични ситуации и когато губи!
Ивайло е нагъл и в наглостта си - жалък!
Пълна излагация!
И то не защото загуби, а по начина по който коментира загубата си и победителя.

# 873
  • Пловдив
  • Мнения: 1 742
Ивайло може да е кофти човек,но Митко не е по-добър от него и сега се видя.Уж е спокоен и балансиран,а всъщност е ехиден  и умишлено провокира. Сигурно е имало доста такива моменти,които не сме видели и заради това се породи такава омраза между тях.

А как трябва да постъпи? Да си мълчи, докато големият човек рецитира стихове за него?! Интересно как не се вижда подлоста на Ивайло, която се прикрива зад велики думи за велики уж дела.
Ивайло рецитираше стиховете в отговор на песен,която Митко изпя за него.

# 874
  • Мнения: 14 830
Кой искате да победи на дуела в събота.

РезултатиГласували: 247
194 / (77.9%)Митко Караиванов
55 / (22.1%)Ивайло Шопски

Резултата от анкетата

# 875
  • ново
  • Мнения: 5 961
А, Жижи кажи за тухлите? Питах няколко пъти, ама нищо не каза.

# 876
  • Мнения: 968
До последно Шопски плямпа патриотични клишета. От неговата уста всичко се омърсява. Довижданееее..... и дано никога не те срещна , неприятно,мизерно човече!                 
Жижи, май си пропуснала,че първо  Иво написа гнусното , обидно стихотворение за Митко.

# 877
  • Мнения: 34
Обаче каква е кармата... Ивайло победи Александър с 10:0, а сега падна с 9,5:0

# 878
  • Мнения: 14 830
Ивайло може да е кофти човек,но Митко не е по-добър от него и сега се видя.Уж е спокоен и балансиран,а всъщност е ехиден  и умишлено провокира. Сигурно е имало доста такива моменти,които не сме видели и заради това се породи такава омраза между тях.

А как трябва да постъпи? Да си мълчи, докато големият човек рецитира стихове за него?! Интересно как не се вижда подлоста на Ивайло, която се прикрива зад велики думи за велики уж дела.
Ивайло рецитираше стиховете в отговор на песен,която Митко изпя за него.
В грешка си. Стиховете ги чухме още снощи.

# 879
  • Мнения: 219

Абсолютно.Дано да отпадне на следващият дуел “мултимилионера” от Димитровград😂


И кое му е толкова смешното да си милионер от Димитровград? Може би успелите хора са само от София нагоре. Доста ограничено мислене... Не съм изненадана, че сте такъв върл фен на Ивайло.

# 880
  • гр.София
  • Мнения: 1 628
Аз пък не виждам нищо подмолно в Митко. Каза си всичко в очите на Ивайло

# 881
  • Пловдив
  • Мнения: 1 742
А, Жижи кажи за тухлите? Питах няколко пъти, ама нищо не каза.
Нищо повече не знам за тухлите.Имам познат,който е от Димитровград и той ми каза за фабриката на баща му.Като го питах дали майка му и баща му на Митко работят в БДЖ се засмя и каза,че може и да са работили някога там.

# 882
  • Варна
  • Мнения: 10 546
Ама всички вие, фенове на Митко, върнете се и си прочете коментарите, само обиди. Също като този, за който бяхте, малко лицемерно държание. Обвинявате, че е ниско да се сеят обиди.
Честита победа, аз съм разочарована, дано отпадне по-скоро Митко 1.

# 883
  • Мнения: 416
А, той падна щото игрите бяха "женски". ако бяха има дали някоя мъжка игра знаеш ли как щеше да глътне Митака. Барабар  с опашчицата, дето му вади очите на плешивия.

# 884
  • Пловдив
  • Мнения: 1 742
До последно Шопски плямпа патриотични клишета. От неговата уста всичко се омърсява. Довижданееее..... и дано никога не те срещна , неприятно,мизерно човече!                 
Жижи, май си пропуснала,че първо  Иво написа гнусното , обидно стихотворение за Митко.
А,нещо не съм разбрала явно.

Общи условия

Активация на акаунт