Фермата сезон 5 тема 3

  • 27 238
  • 981
  •   1
Отговори
# 915
  • София
  • Мнения: 4 429








/2019/10/19/ Фермата

# 916
  • София
  • Мнения: 3 948
Аз пък се чудя защо скачате така на Бети... И вие да сте на нейно място и да целунете потния си приятел, ще реагирате  така. Нормална човешка реакция.

# 917
  • Варна
  • Мнения: 10 525
Е,предполага се, че няма да е напудрен и парфюмиран след такава битка. Ми да не го целува.

# 918
  • Мнения: 8 518
Ивайло може да е кофти човек,но Митко не е по-добър от него и сега се видя.Уж е спокоен и балансиран,а всъщност е ехиден  и умишлено провокира. Сигурно е имало доста такива моменти,които не сме видели и заради това се породи такава омраза между тях.
Човек с такива свинки очички като Митьо е много лукав, двуличен и винаги ще забие нож в гърба

Не мога да повярвам, че по физически дадености се съди за такива на характера. 🙄
Аз не мога да повярвам,че не си чула,че баш по физическите дадености  може да се съди по характера ти-
Има такава наука ,казва се Физиогномиката

Последна редакция: нд, 20 окт 2019, 00:13 от MG18

# 919
  • Мнения: 8 518

Абсолютно.Дано да отпадне на следващият дуел “мултимилионера” от Димитровград😂


И кое му е толкова смешното да си милионер от Димитровград? Може би успелите хора са само от София нагоре. Доста ограничено мислене... Не съм изненадана, че сте такъв върл фен на Ивайло.
Въобще не съм фен на Ивайло, но този ако има мултимилионен бизнес ,то аз съм трамвай
Тепърва ще гледаме колко неприятен е този “богаташ”
Няма нищо смешно да си от провинцията, просто този клоун въобще не управлява такъв бизнес,доста са по засилили и излъгали.Мисля ,че и този от Благоевград е също набеден , че управлява мащабен бизнес😂
В този дуел бях с/у Митьо, но не и за Ивайло.За мен има нещо което не разбрахме ,нещо се скри и скандалът между двамата не ни беше представен коректно.

# 920
  • Мнения: 4 204
И&А не можаха да скрият предпочитанията си към Ивайло. Как пък нито веднъж не извикаха както правят винаги в дуел например :"9.5 на 0.5 за Митко." или:"победител е Димитър Караиванов". Не, напротив, замлъкнаха и не успяха да се държат професионално.
Честито на Митака! 👏👏👏

# 921
  • Мнения: 9

Абсолютно.Дано да отпадне на следващият дуел “мултимилионера” от Димитровград😂


И кое му е толкова смешното да си милионер от Димитровград? Може би успелите хора са само от София нагоре. Доста ограничено мислене... Не съм изненадана, че сте такъв върл фен на Ивайло.
Въобще не съм фен на Ивайло, но този ако има мултимилионен бизнес ,то аз съм трамвай
Тепърва ще гледаме колко неприятен е този “богаташ”
Няма нищо смешно да си от провинцията, просто този клоун въобще не управлява такъв бизнес,доста са по засилили и излъгали.Мисля ,че и този от Благоевград е също набеден , че управлява мащабен бизнес😂
В този дуел бях с/у Митьо, но не и за Ивайло.За мен има нещо което не разбрахме ,нещо се скри и скандалът между двамата не ни беше представен коректно.

Ту-туууу... Нали знаеш поговорката за залъка, би било хубаво да я преговаряш редовно..

http://different.capital/category/startypi/view/naj-uspjavashti- … lgarija-kanbanize

# 922
  • Мнения: 2 560
🤘Браво на нашето момче🤘!
Независимо дали ще спечели фермата, или ще излезне другата седмица, най- важното е, че накърти кофата на тоя палячо😈😈😈!
А, относно свинските очички- Митака е най- хубавият мъж във фермата, Ивко само може да си мечтае за неговата физика, па и акъл, че и психика.
Айде, чао, патриоте, няма да ни липсваш🤘😆

# 923
  • Sofia
  • Мнения: 1 934
Страхотен дуел тази вечер.Браво на Митко!
Отдавна не е било толкова вълнуващо.Уникална емоционална публика.И тук народа се алкохолизирал от зор,гледам. Laughing

Аз изпуснах известно време епизодите и чак днес наваксах и с четене,и с гледане.Но тази вечер започнах да гледам по-късно съвсем умишлено.Нямаше да мога да издържа,ако не бях хвърлила едно око първо тук,да видя какво се случва.
Митко определено победи и с акъл.А Ивайло,очаквано,продължи да се излага и след финала.Ама...,всеки според възможностите си,дет се вика. Wink
Чудесно се получиха нещата,доволна съм. Laughing

Ха-ха. Фермерът на седмицата си замина на дуел. Ивайло е най-големият идиот от всички 5 сезона досега.
Joy
Поне ще има в какво да е единствен.


от къв зор се пали огъня в каруцата? тъпо е.
А ей този въпрос го задавам вече пети сезон.Не мога да схвана каква е разликата дали каруцата ще е горяща или не.И да вземат наистина да я махнат накрая тази битка,че е повече от отвратителна.Ама,пуст сеир... ooooh!

# 924
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 064
Митко не е мой тип изобщо, но свински очи категорично няма, много са му хубави очите, даже. Не знам къде ги видяха. И какво ще рече свински очи? Хммм.. 🙄
Колко ли го боли Ивайло, колко ли мъка има в това са бъдеш пребит 9,5:0,5 от мовек, който ненавиждаш? 😁
Хак да му е! 😘

# 925
  • Мнения: 617
Помните ли в началото как си беше нарочил Саня, не я оставяше на мира.

# 926
  • Калгари, Канада
  • Мнения: 1 384
Нямам думи да изкажа радостта си от победата на Митко! 🍾🍾🍾 Дуелът беше "един път" както казваше дядо ми (бог да го прости).

Гледам тука пиене, ядене, валидол, само танци и секс не е имало 🤣🤣🤣

Значи, предлагам ново стихотворение за Митака:
"Една му крачката нежно разтърка, друга водица в уста му налива, трета потта му целуне бърже." 🤣🤣🤣 Бета от кога чака да го целуне, намери си повод, а то .... неправилен момент се оказа.

Сега сериозно, ето това е истинската победата:

"Никой не може да ти я вземе, обичта, обичта на хората..." Такава подкрепа никога не е имало във фермата.

Любимецът на И&А (като победи преди) получи за награда управлението на цялата ферма, а сега да видим какво са подготвили на Митака - местене на гола поляна?! 🤔

# 927
  • USA
  • Мнения: 7 281
Много равностойно представяне и на двамата,но Ивайло с тази безгранична злоба никога няма да накара хората да му симпатизират истински.Очаквам Станислав да бъде определен от него за втори претендент,за да има Митко истински конкурент на фермерския дуел.

И аз много харесвам Митко чисто физически,след това Митко2 и Сами.Другите за нищо не стават.

Фермерът на седмицата отпадна на дуел.Верно си е виц Joy

# 928
  • Мнения: 14 829
Помните ли в началото как си беше нарочил Саня, не я оставяше на мира.
Гонеше я като куче. А как караше Стани да извика Митака на дуел и да го махне. През прозорчета дуднеше"той е слаб, лесно ще го биеш, той е въздух под налягане, ще ти е лесно с него"

# 929
  • Мнения: 2 220
Йес, много съм доволна, доброто победи!
Митака на финал, а защо не и да спечели, много ще се радвам. Ако болшинството българи са като него, нямаше да сме на този хал.
До последно не разбрах Поля откога и защо му стана фенка на Шопски, но отдавна й е време да си ходи. Агитката на Шопски бяха само от отбора на сиромасите(изключая Поля), отиде той за 2 дни там, та им е приказкал захаросани простотии и са се подлъгали, докато другите са прекарали достатъчно време с него, за да го разберат какъв е, това е моето мнение.

Общи условия

Активация на акаунт