Копнеж за бебе тук събра ни, споделяме си радости и драми. - Бебеправене - Тема 362

  • 21 382
  • 735
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 514
Присъединявам се към момичета, Кейли. Не мисля, че има от какво да се притесняваш. Пак ти казвам. Физиологичният разтвор много помага при запушен нос наистина. Вземи си от бомбичките. Другото което много горещо ще те посъветвам е да си направиш един по-концентриран фреш от портокал, лимон, грейпфрут и мед! При мене работи безотказно.
Лилакче, съжалявам, миличка. Така добре знаем гадното усещане, което се изпитва след поредната дошла лелка... толкова надежди и накрая БАМ! Момичета не знам как да се справя с това и аз. А така искам да спра да го мисля. Всички имаме този проблем, знам. Единственото решение е да забременеем и ще спрем да го мислим 😁

Едно допълнение за Борн - абе, Борн като ти прочетох поста ме обсе някакво усщеане, че нещата при тебе може да са станали. Гъбичните инфекции са много характерни за ранна бременност. Айде дано да е на бебе! 🙏🏻 Един -два опита, няма значение. Сама виждаш, че повечето момичета тук само от толкова са забременели. То повече и не трябва. Колко време след О ти се появиха гъбичките?

Последна редакция: ср, 23 окт 2019, 19:48 от Calinista

# 466
  • Мнения: 2 516
Скрит текст:
Присъединявам се към, момичета, Кейли. Не мисля, че има от какво да се притесняваш. Пак ти казвам. Физиологичният разтвор много помага при запушен нос наистина. Вземи си от бомбичките. Другото което много горещо ще те посъветвам е да си направиш един по-концентриран фреш от портокал, лимон, грейпфрут и мед! При мене работи безотказно.
Лилакче, съжалявам, миличка. Така добре знаем гадното усещане, което се изпитва след поредната дошла лелка... толкова надежди и накрая БАМ! Момичета не знам как да се справя с това и аз. А така искам да спра да го мисля. Всички имаме този проблем, знам. Единственото решение е да забременеем и ще спрем да го мислим 😁

Едно допълнение за Борн - абе, Борн като ти прочетох поста ме обсе някакво усщеане, че нещата при тебе може да са станали. Гъбичните инфекции са много характерни за ранна бременност. Айде дано да е на бебе! 🙏🏻 Един -два опита, няма значение. Сама виждаш, че повечето момичета тук само от толкова са забременели. То повече и не трябва.
Колко време след О ти се появиха гъбичките?
Малко преди О., ама и не знам дали е имало. Нямах никакви по-специални усещания. Ни ЦС, ни тестове, ни нищо.

# 467
  • Мнения: 1 996
Ели, стискам палци да идва по-бързо и да можеш да започнеш.

Аз досега се стресирах, като четох за ановулационни цикли и причините им...И днес супер негативен тест за О, досега не ме е предавало така тялото ми, когато съм тествала. Зачудих се за следващия месец дали да не взема тестове за О с чувствителност 10, моите са 20, досега бяха уж надеждни. Вие какви ползвате?

Зачетох се на стари години и за меренето на БТ, и разглеждах разни модерни термометри с блутуут и директно прехвърлят температурите в приложението.

# 468
  • Мнения: 514
Сън9051, това е много странно! Какво значение има дали е ин витро бебе или не е - тромбофилията си тромбофилия. Това е възмутително! Добре, че си взела мерки и ти е била назначена терапия. Ох, човек не знае кой път хване в такива моменти, на кой да се довери. Иначе за аспирина мисля, че се взима наистина при състояние на тромбофилия и бременност, но е някакъв в малки дози. Твоят стандартен ли беше или беше от тези по-малките? А аз си пих от този стандартния в аптеката като за настинка. Абе така или иначе идеята беше, че е много трудно да се довериш на 100% особено когато сме толкова информирани и виждаме, че лекарите допускат някои пропуски.
Борн, при всички положения дано да е на бебе. Аз преди да забремнея все си имах някакви течения и гъбички (оказа се от хормонален дисбаланс), та дни преди да разбера, че съм бременна пак нещо такова ми се завъди и едно течение също. Бях си решила, че си е обичайното за мене, а то се оказа Б. Ще ни държиш в течение. А ти не искаш да се тестваш за О умишлено ли?

Последна редакция: чт, 24 окт 2019, 02:02 от Calinista

# 469
  • Мнения: 198
Няма как да не се мисли за съжаление, каквото и да опитвах не става, шопинг, езици, работа и имам две деца, но кучешки. Няма да го мисля, като стане и минат първите 3 месеца. И на мен ми е най- трудно с това да се справя в цялото това нещо.🧚‍♀️🧚‍♀️

# 470
  • Мнения: 442
Ели, много съжалявам за самотната чертичка ! Много харесвам положителната ти нагласа !

Марголота, и аз съм се зачела надълбоко с тея анаовулации и колкото повече чета, толкова повече се чудя задпаратното устройство дето ме гледа дали вижда !

Джули, тук съм си аз ! Правя инвестигейшън на овулационни снимки в интернет цял ден и търся прилики с моите ПКЯ щото не съм сигурна в докторските твърдения....

# 471
  • Мнения: X
Локо, внимавай да не напишеш някой овулационен докторат накрая, стига си се взирала, ще ти излезнат бръчки!

Ели, да се маха тогава тоя пуст ПМС и да избива мръсната гад, та поне да ти мине и да си правиш ЗЕТ-чето. Вярвам ти за нервичките, ние сами не можем да се търпим в тези периоди.

И при мен ПМС-ът този месец беше към 25-30 дни, абе от М до М. Вие сте го усетили в темата най-вероятно, ще ме извинявате.Laughing

Калиниста, абе в кой град си ти, ако е ок да питам? Хамериката ми е слабост, с удоволствие бих се върнала да живея там. Само да ми предложат- ставам, събирам багажа и хващам чартера за Денвър.

Марго, недей да ги гледаш тези, няма смисъл. Купувай си обикновените уринарни и си мери базалната, ако ти се занимава. Всичко друго е ала-бала.

# 472
  • Мнения: 2 516
Калиниста, имам си хормонален дисбаланс. Не съм извън нормата, ама трябва коригиране, което ще обсъдим в петък. Чакам си часа за АГто, за да ми препоръча ендокринолог, че в моя град нямаме читав.

Джулка, и на мен ми е слабост Хамериката, ама ей, на...чакам на лотарията за зелена карта вече 7 години.

# 473
  • Мнения: 257
От вчера следобед не бях влизала и 100 и няколко коментара...
Кайлин много се радвам за теб!!! Не се притеснявай всичко ще е наред!
Лилаче дано другия месец да е твоя!
Аз днес съм в О. Естествено последните дни нищо не направихме. Довечера ММ ще закъснява има ангажимент и ако се върне и отново е уморен... Момичета писна ми, уморих се незнам дали ме разбирате. Когато няма шанс страхотен секс, довеждаме и нещата докрай. Важните дни ли са... НИЩО. По чий ..... закон е това??? Стискайте ми палци да се случи довечера. Disappointed

# 474
  • Мнения: 2 516
anetoo, остави го да ди спи, ти си върши работата 😂
Разбираме те, иначе...

# 475
  • Мнения: 257
anetoo, остави го да ди спи, ти си върши работата 😂
Разбираме те, иначе...

Ам чи Joy

# 476
  • Мнения: 2 138
Локо, прочетох ти коментара в групата за СПКЯ. По усещанията ти може да се заключи, че си имаш овулация. Търси още мнения. Междувременно нека да се окажеш бременна 💞
Лилак, не се отчайвай! Ще дойде моментът скоро! 💞
Джули, не се включвам често, понеже имам адски много работа. Но гледам да влизам 2-3 пъти в седмицата. При мен нищо ново... Нещо съм се отплеснала и днеска на календара гледам, че е трябвало да ми дойде в понеделник. Това ми беше втори месец на ОК Диане 35. Уж трябва да стане редовен цикълът с такъв тип хапчета.. надали съм от онзи 1 % изключения. 😀 То има си хас и вече официално ще трябва да кръстим групата "Непорочното зачатие"

# 477
  • Мнения: 424
Джулка,  до тук общо 10 кг надолу , спазвам го стриктно, голяма дисциплина ей 😁 КЗ в момента 5.3  от 15, инсулин - 20 от 200. Чувствам се добре , но док каза до декември. Тези дни започвам последната опаковка от ОК и щи видим какво ще измъдри доки. Правихме нова СГ , урологът каза че има много  подобрение в показателите , но е изписъл нова терапия и е назначил нови изследвания на ММ. Чакам го всеки момент с нетърпение да разшифровам писанията му.

# 478
  • Мнения: 81
Нее, отделно изследване е, не се хваща от обикновенната МБ. Мъжът ри също може да пусне на еякулат мб. Разрови се из нета за плазмите, хламидия също мисля, че може да причини цистит Thinking пупу де. Не че искам да те плаша, ама явно доста те е изтормозил този цистит, разрови се хубаво да го изкорениш.

Ivied , благодарение на твоят коментар по въпроса ми с честите цистити си направих днес препоръчаните от теб изследвания, за които не бях чувала никога! Прочетох в интернет и във форума информация за ДНК микроплазма и уреаплазма , и разбрах, че са супер важни, ако една жена има чести цистити, също са важни и за забременяване и износване на плода! Тъй като в тази тема обсъждаме бебе правене, приветствам всички дами като мен (неинформирани 😁 за тези изследвания) да си ги направят час по-скоро, дори и да нямат никакви симптоми (защото е възможно да няма)  , за да са спокойни,че нямат някакъв проблем и не би възникнал и по време на бременост ( за жалост,четох доста истории на дами,които са абортирали заради такива бактерии, и за такива,които не са забременява ли доста време заради това) . Общо взето на всякъде при ще,че при плануване на бременост трябва да се изследват. Надявам се да съм полезна  Simple Smile целувки 💋

# 479
  • Мнения: 189
Джули,благодаря ,че попита. При нас сега настъпва процес на адаптация. Малкия тръгна на градина,след 10тина дни започвам нова работа. Нови неща ни се случват и някак съм загърбила нещата които преживяхме на морето. Остават още няколко месеца преди да започнем с опитите. Не мислех че скоро ще се престраша,обаче на..нямам търпение да щракаме с цел бебе. 🤣 Всеки ден следя темата и влизам по няколко пъти. Чакам ви плюсчета на всички. Не се включвам често,защото не съм осведомена по много теми,но понякога се разписвам. 😁

Общи условия

Активация на акаунт