Обсъждане на имотни обяви-13

  • 34 428
  • 764
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 19 482
От Герман до метро за три минути е градска легенда. За три минути най-много да успееш да стигнеш до Околовръстното от Герман.

# 76
  • Мнения: 18 497
Редовно пътувам до Лозен и обратно, имам известна представа за пътя Grinning Така че Герман-центъра, ако ще на Коледа в неделя да е, няма как да е съвсем за няколко минути.

# 77
  • София
  • Мнения: 1 902
Точно така е Ема

# 78
  • Мнения: 40 847
Никакво значение няма колко е пътя в "не час пик". Единствено е важно колко е, когато е час пик.

Ми и в час пик от Бизнеспарка до центъра е повече, отколкото от Герман до центъра. Тогава?

От Герман до метро за три минути е градска легенда. За три минути най-много да успееш да стигнеш до Околовръстното от Герман.

Ама той Герман започва на практика на околовръстното. За да се стигне от Герман до околовръстното време не е нужно.

https://www.google.com/maps/place/1186+%D0%93%D0%B5%D1%80%D0%BC% … 4051919,15z/data=!4m5!3m4!1s0x40aa874dd955761b:0xa00a014cd0f9080!8m2!3d42.612022!4d23.4136048

# 79
  • Мнения: 19 482
Зная много добре къде започва Герман, на Околовръстното има една улица с няколко къщи и  бивша кръчма. Сега ако визираме конкретен имот, добре. Но от там до метрото е много тегаво и съвсем не е две или три минути.

# 80
  • София
  • Мнения: 1 902
Естествено,че не е!
Черна станция,май нямаш идея до къде е задръстването сутрин около 8,30ч.посока център..

# 81
  • Мнения: 40 847
Като цитирах време направих уговорката, че не става дума за час пик, нали? А ако е през час пик само казах, че е по-близо от Бизнеспарка.
А по случай задръстването също казах, че най-после почва строежа на разширението на околовръстното и до две - три години ще е факт.

# 82
  • София
  • Мнения: 1 902
Само дето това така чакано околовръстно няма нищо общо със сутрешното (и не само)задръстване което е на входа на София.

# 83
  • sofia
  • Мнения: 8 936
Естествено,че не е!
Черна станция,май нямаш идея до къде е задръстването сутрин около 8,30ч.посока център..
Като се кара в нарушение в аварийната лента рядко се чака повече от един светофар, защото повечето в тази лента завиват през бензиностанцията за Дружба.

Последните седмици стана нещо страшно....толкова коли по Цариградско в посока център в 7:10 сутринта не съм виждала никога, а карам ученици вече 10 години
Интересното е, че към 8 ч. колоната е плътна още от Орлов мост в посока Окръжна, а към центъра е съвсем нормално.
В 7.09 тръгнахме от Герман, в 7.16 стоварих големия на метростанцията на Цариградско (хванаха ме и трите светофара), а дребното в 7.25 пред училището му в Гео Милев. Паркирах в локалното на Плиска и с градския транспорт в 8.10 бях на Физическия факултет на Баучер.

# 84
  • София
  • Мнения: 1 902
В 7,09ч. нямам идея какво се случва,говоря за 8,30ч.задръстването е плътно от Гурубляне до Околовръстното.Следобяд около 5ч. не е така,тогава е в обратна посока.

# 85
  • Мнения: 2 313
Никакво значение няма колко е пътя в "не час пик". Единствено е важно колко е, когато е час пик.

Ми и в час пик от Бизнеспарка до центъра е повече, отколкото от Герман до центъра. Тогава?

Ми тогава - и БП и Герман са трагедия като локация и придвижване. Като разширят околовръстното само ще се увеличи трафика и ще стане по-задръстено. А тогава?

# 86
  • София
  • Мнения: 14 667
Това в Иваняне май е комплекса, който рекламират Благо и Злата. Хубаво е там, открито и слънчево. Метрото не е далече, но и входовете на Люлин сутрин и вечер са ад от пернишки коли.

# 87
  • sofia
  • Мнения: 8 936
В 7,09ч. нямам идея какво се случва,говоря за 8,30ч.задръстването е плътно от Гурубляне до Околовръстното.Следобяд около 5ч. не е така,тогава е в обратна посока.

Аз казах как го минавам, когато се налага да изляза по-късно. И пак гледам да е около 8 или след 9 излизането.
Този срок "съм" първа смяна.
Дали една локация е добра е относително спрямо това къде се намират другите ти ежедневни локации. Това е.

# 88
  • Мнения: 9 774
Аз не съм ходила в Герман, но очевидно и ЧС не е минавала покрай Иваняне. Освен с кола, има и рейс до метро, има и влак. Едва ли, по обясними причини, пътят до Банкя, е толкова лош. Всеки може да хване за ушите някое близко до София село и да каже - Това е по-хубаво.

Ходих 3-4 пъти до разклона за Лозен, около Метро е невероятна цигания, по мое лично субективно мнение, не знам какво толкова му харесвате на това Метро. И да не би цяла София да работи в този бизнеспарк, че само той се споменава като точка?

А кой беше казал, че по Сливница се пътува много по-добре, отколкото по прословутата България?

# 89
  • Мнения: 2 313
В 7,09ч. нямам идея какво се случва,говоря за 8,30ч.задръстването е плътно от Гурубляне до Околовръстното.Следобяд около 5ч. не е така,тогава е в обратна посока.


Дали една локация е добра е относително спрямо това къде се намират другите ти ежедневни локации. Това е.*

* Според теб

Общи условия

Активация на акаунт