За бебета и деца от 0+ месеца: Бързи въпроси и отговори, съвети - 80

  • 32 412
  • 762
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 686
На доктор сме в четвъртък до тогава да попитам на какво може да се дължи  слуз с червени нишки в акото не е на всяко ако а един път дневно втори път вече на кърма е само на 3 м.

# 706
  • Мнения: 844
Променила ли си нещо в твоето хранене? Да си яла нещо различно? (Особено млечни)

# 707
  • Мнения: 16 871
Да беше сложила някоя запетая, защото не разбрах, един път е акало слуз, втори път е на кърма, два пъти е акало слуз или?

Може да е реакция към нещо, което си яла. Моят син направи за първи път такава реакция мин.седмица, на 1г11м. Пробвай да изключиш от менюто си основните дразнители- например ако ядеш марули, или други подобни бъкани с нитрати. Ако ядеш млечни пробвай да изключиш и тях. На метода на изключването и ще намериш кое предизвиква такава реакция.

# 708
  • Мнения: 686
Извинявам се за правописа, но се притисних. Ядох мусака и риба предните 2 дни. До сега не ми е правил реакция към млечни, но ще ги огранича

# 709
  • Мнения: 4 041
Момичета, педиатъра ми каза да почиствам под кожата на пишлето, да я дърпам докъдето мога и да почиствам с вода... аз съм чувала, че само отвън е по-добре

# 710
  • Мнения: 1 212
С две момчета съм, и при двамата започнах да забелвам от бебе, по време на баня.
Прави, каквото ти е казал педиатъра, няма страшно.

# 711
  • Мнения: 16 871
Moonlight,  спокойно. Ограничи се и ще се наредят нещата.

Забелвах пишлето от раждането, така ми показаха в болницата. Аз не постигнах ефект за 6м, но мм оправи нещата за още толкова. За мен си трябва поддръжка ежедневно, дори е след отваряне, защото се възпалява или сраства отново.

# 712
  • Мнения: X
Благодаря! Лале, твоята дъщеря май е по-малка от моя. Той е на 1г 11м.

Да, по-малка е с месец и половина Grinning и все пак свикна. Друг е въпроса, че постоянно боледува и отвикваше, след като си седеше по седмица-две вкъщи и накрая я спряхме от ясла. Та сега пак само с човек до нея спи.

# 713
  • Мнения: 2 405
А за тази учебна година 2020г кога се кандидатства в системата, кога излизат резултатите?
За ясли и детска градина питам. Щерката е на 2 г и 1м и се надявам да я приемат и от септември да започне да посещава градина.
Имаше тема в Бг мама, ама не я намирам..

# 714
  • Мнения: 16 871
Ех, тези болести. Няма отърване. Моат е на държавна ясла. Трябва ми точката за градината после. Ако изтърва сега, чак когато стане задължителен приема за предучилищна ще тръгне.

Спешъл - май месец са класиранията. Влез в единната система за кандидатстване,  там имаподпобен график и новите критерии.

# 715
  • София
  • Мнения: 18 699
Какво да изтървеш,те си отиват в градина директно,няма да кандидатдтва отново.

# 716
  • Мнения: X
Препоръчайте ми шампоан за малката. Доскоро ползвахме 2в1-то на Бочко, но нещо започна да й се омазнява косата, като че ли не мие хубаво. Купих на Лупило - пълен боклук, чак нещо като пърхот й излезе от него.. Коя марка ползвате вие?

# 717
  • Мнения: 3 942
Въпрос към тези, които използват стерилизатора на Cangaroo 3в1 - как приготвяте зеленчуци на пара?

Изхвърлила съм книжката, а до момента съм го използвала само като стерилизатор и се чудя колко вода и зеленчуци се слагат и за колко време стават готови?

# 718
  • Мнения: 844
Препоръчайте ми шампоан за малката. Доскоро ползвахме 2в1-то на Бочко, но нещо започна да й се омазнява косата, като че ли не мие хубаво. Купих на Лупило - пълен боклук, чак нещо като пърхот й излезе от него.. Коя марка ползвате вие?
Откакто се е родил ползвам серията на юриаж 1-st. Много съм доволна, лесно се отмива и измива хубаво. За тяло и коса е, не люти на очичките. За малко го смених с биодерма и на второто къпане се отказах, много мазна серия с твърде силен аромат.

# 719
  • Пловдив
  • Мнения: 1 361
Въпрос към тези, които използват стерилизатора на Cangaroo 3в1 - как приготвяте зеленчуци на пара?

Изхвърлила съм книжката, а до момента съм го използвала само като стерилизатор и се чудя колко вода и зеленчуци се слагат и за колко време стават готови?
180 мл се слагат.
Ако напишете в гугъл стерилизатор cangaroo ръководство, още на първия резултат излиза ръководството в pdf формат.

Общи условия

Активация на акаунт