Мъжете в женски форуми

  • 8 930
  • 230
  •   1
Отговори
# 210
  • София
  • Мнения: 6 309
То вдигането ясно, ама после пускаш ли я обратно? Grinning
Бе, имам желание, но забравям понякога. Признавам си без бой и порицаване. Simple Smile
С дребосъка се подсещаме взаимно. Simple Smile

То тъкмо човек да си помисли, че някой, обиждащ го на провинция, е жълтопаветник, и се оказва, че е с доста селски бекграунд - баби, доящи кози и "пастьоризиращи" мляко на огнището,
Мче кво лошо има? Simple Smile Ако докопам подобна храна, се тая как.

# 211
  • Мнения: 8 009
Така и така темата се обърна на публичен линч..Да гласуват с лайк (опс, тук беше с "полезно") всички, които гледат турски сериали, биг брадъри или ходят да разпускат на чалга Joy

# 212
  • Мнения: X
Темата си беше за мъжете в женски форуми - общ типаж или пък не? Такъв тип теми предполагат към широки обобщения, по същия начин, по който както може да се говори за хората от гетата, процент престъпления, извършени от мигранти сравнено с местни, или нещо в този дух. Като статистики.

Да, никога не можем да говорим за 100%. Но тенденции има. И това че за някого не са приятни не ги прави по-малко истина. Нали, говорим за наблюдаеми явления.. Joy

Аз лично дотам съм стигала, че като видя мнение на конкретен потребител от мъжки пол, директно да го прескачам, толкова са били тенденциозни и инцелски нещата, че "не ми се е вЕрвало" . Ама както и да е. Simple Smile
А и по принцип мъже-философи аз не харесвам особено, да развиват дълги, досадни теории, все да се обясняват нещо и да пресмятат... но това си е личен вкус.

# 213
  • Мнения: 19 181

А, нашите баби са модерни и веган, суровоядки. Как ми се иска да имам баба на село да ми праща козя пастърма и сурово мляко, ама няма! А за огнище си мечтая отдавна. Усещането за суха горещина е неописуемо и никой климатик не може да го пресъздаде  Сега е модерно да се живее в провинцията и особено на село.

А жълтите павета. Ах, как сладко се пързаляхме на тях. Поне 5-10 пъти така съм се хлъзгала, че щях да падна.

Какъв лош късмет имаш. От толкова баби и дядовци ни един да не е със селски произход.

Иначе аз проблем с провинцията и доящите кози нямам. Да му мислят хората, измъчвани от антагонизма в душата им между аграрното им наследство и стремежът към градския имидж

# 214
  • София
  • Мнения: 17 869
Някой назад питаше- аз списвам в един мъжки, ама рядко. Като ми трябва някаква информация общо взето. Е, помагала съм три+ четири пъти.

Куку, точно за такива от последния ти ред ставаше дума.
Скрит текст:
Чух, че си родила. Честито!

# 215
  • Мнения: 19 181
Благодаря за поздравите, преди 6 месеца родих Simple Smile))

# 216
  • София
  • Мнения: 17 869
О, отдавна, не съм разбрала. Чудех се защо липсваш.

# 217
  • Мнения: X
Мъжете във форума са като жените.
Шарени и с различни мотиви са тук.

# 218
  • Мнения: 2 478
Мъжете във форума са като жените.
Шарени и с различни мотиви са тук.
Мотив/и нямам, влизам в част от свободното време да разнообразя, да хвърля поглед на това-онова, да разменя дума с този-онзи, да се позабавлявам, да видя това-онова, и кой откъде е.

# 219
  • Мнения: 22
И аз нямам мотиви да пиша тук. Писал съм в 2-3 теми, но съм изчел доста.

Навремето имах нужда от жена която да се грижи за чистотата на едно жилище и я открих тук. Това беше причината да си направя акаунт.

Добавих и този форум към софтуера които ползвам за да следя новините и когато нещо ми хване окото го чета. Рядко пиша.

Има потребители на които ми е интересно да чета мненията, защото имат различен поглед върху нещата, има и такива които просто ги подминавам. И в двата случая не ме интересува дали са жени или мъже.
Не се старая да запомням имената им, просто някой ги различавам по аватарите им. 
Но в никакъв случай не бих си позволил да кажа че всички жени са еднакви, просто защото не са.
Също така не смятам и че всички мъже са еднакви, но това не пречи на никой да мисли точно по този начин.

# 220
  • Мнения: X
Нали това, което изброявате са мотиви?

# 221
  • Мнения: 2 478
И аз нямам мотиви да пиша тук. Писал съм в 2-3 теми, но съм изчел доста.

Навремето имах нужда от жена която да се грижи за чистотата на едно жилище и я открих тук. Това беше причината да си направя акаунт.

Добавих и този форум към софтуера които ползвам за да следя новините и когато нещо ми хване окото го чета. Рядко пиша.

Има потребители на които ми е интересно да чета мненията, защото имат различен поглед върху нещата, има и такива които просто ги подминавам. И в двата случая не ме интересува дали са жени или мъже.
Не се старая да запомням имената им, просто някой ги различавам по аватарите им.  
Но в никакъв случай не бих си позволил да кажа че всички жени са еднакви, просто защото не са
.
Също така не смятам и че всички мъже са еднакви, но това не пречи на никой да мисли точно по този начин.
Същото е и при мен. Hands Thumbsup
С тази разлика, че има хора си менят аватарите.

Нали това, което изброявате са мотиви?
Ммм, не съвсем. Мотивът за мен е мисловният процес, вътрешното желание за нещо преди целта, след което имаш ясна цел, и докато не я постигнеш, предприемаш едни и същи действия таргетирано и целево. Примерно, както Iann търсел чистачка, но това е минало. Също казва, че автоматично форумът му е в браузъра, но това не значи, че чете постоянно и следи. Същото е и при мен. Това, че може да излиза, че съм "активен", или не, еди си кога, не значи, че чета. Някои хора това забравят.

# 222
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Форума се оказа, че не е само клюкарник, а
има достатъчно много хора, с които, можеш
да се поговориш за смислени неща. А може
и да откриеш дори това което не си търсил.
Изненада си беше.

# 223
  • София
  • Мнения: 17 869
Така и така темата се обърна на публичен линч..Да гласуват с лайк (опс, тук беше с "полезно") всички, които гледат турски сериали, биг брадъри или ходят да разпускат на чалга Joy
Да, нещо такова. Всъщност, в една друга тема (май заключената за свестния Човек) Гугъл беше пуснала тема за ССФ, на която се смяхме доста, от там изплагиатствах лекинко. Жалко, че не се получи. Самоиронията куца.

Но има и silver lining, никой не ти е лайкнал, значи всички са/сме интелигентни, не разпускат на чалга и не гледат турски сериалки. Joy

# 224
  • Мнения: 19 181
Ох, аз Бих Брадър го гледах някои сезони. Пропуснала съм да лайкна.

Общи условия

Активация на акаунт