Всички тук за бебенце мечтаем, с новината чакана ще засияем! - Бебеправене 363

  • 22 414
  • 721
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 592
Момичета, и на мен ми тежи четенето , но не мога да се спра. Такава съм , искам да си контролирам нещата. Обаче какво се получава -следя, питам , проучвам и после пак 0.
Ще пробвам като с отказването на сладкото. С малки стъпки към целта.
Ето пример днес -първи преглед за поредната ми инсеминация. Не питах колко ф.има, какво се случва и защо и как. всичко било наред , ще има процедура , записах си следващ час и толкова . Мисленето оставям на доктора. И с инвитрото смятам така да направя. Побърквам се иначе от притеснения и обвинения кое и как е можело по-добре да се получи.

# 691
  • Мнения: 1 041
Кийп, стискам ти палци!
Иначе, ти ако знаеше кое и как може по-добре да се получи, нямаше да си х’адвокат, а лекар и да седиш на неговото място Simple Smile

# 692
  • Мнения: 311
Ако има проблем, ще е дупка ... Ако няма проблем, ще е дупка пак, че тогава  защо не става.  Аз си признавам, че напоследък се чувствам много странно. Не знам как да обясня, все едно нещо не ми е наред... все едно ми е недъг това. Като недъгава да си го кажа

# 693
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 017
Заглавието, предоложено от Одри преди няколко поста ,и на мен ми харесва-много описателно за повечето,които сме тук.
Кийп, с теб съм, ще станат нещата.
Рейв, винаги съм си мечтала за голямо семейство,поне с три деца, е сега съм склонна и на две,но няма да се откажа.Преди време гледах по ТВ пациентка на моя доктор,която е успяла след 10 години-имаше момиченце и веднага след него и близнаци.

# 694
  • Мнения: 1 781


И аз си имам подаръци от бъдеща МАМА!
Момичето с нарастващ балон голямо МЕРСИ за орисаните тестове за О! И за целия жест! Heart
Надявам се скоро да мога да предам нататък!

# 695
  • Мнения: X
И аз гласувам за заглавието на Одри, грабна ме още първия път като го прочетох!

# 696
  • Варна
  • Мнения: 2 704
Ето ме и мен след дългото пътуване вчера. Беше много тегаво за един ден да отидем до София, да мина преглед и после обратно към Варна, но не веднъж сме го правили, явно за това вече започва да ни тежи с ММ.
Хистероскопията ще бъде Януари месец при д-р Калчев. Трябва на 10.12 да се обадя, за да ми назначат точна дата, предвид дните от цикъла ми. Изненадващото ( много приятно за мен) е, че няма да пия противозачатъчни преди хистероскопията, поне за сега Simple Smile Много надъхващо ми подейства срещата ни с док.! Пуснах някои изследвания, докато бяхме в София и ще ги чакам около 2-3 седмици резултатите, че се работят в Германия, и така, това е. Ааа и забравих да кажа, имам едно успокоение поне, видяха се задоволително количество антрални фоликули, предвид рязаният ми яйчник Simple Smile Продължавам си с чакането да се случи, каквото трябва. Да мине добре операцията, пък после ще се надявам на забременяване, дотогава ще се радвам на успяващите момичета тук и ще подкрепям всички, кой с каквото има нужда. Човек не бива да се отказва от мечтите си!
Одри, страхотно заглавие си предложила! Точно така се чувствам!
Джулка, много неприятно положението с хиперстимулацията. Вече по-добре ли си?
Радвам се, че се разписаха всички, които привиках! Идвайте по-често!
Борн, сигурна ли си, че овулацията е изчислена правилно? СГ по Крюгер ли пусна ТМ?
Сиси, ако знаеш само кооолко пъти съм се чувствала така? СГ направи ли твоят мъж? Извини ме, ако си споменала, но четох набързо и не запомних.
Успех на всички! Тези, които не споменавам и тях чета, да си знаят, просто не мога да запомня всичко, но не е защото съм ви подминала поста, или защото сте нови.

# 697
  • Мнения: 311
Arven вчера бяхме в адела за СГ, ей сега звънях , казаха ми в Понеделник да се обадя за резултати.... Звучиш положително настроена ! Дано всичко е наред с операцията и след това 🌸 Ще стане , ще стане точно когато си трябва.  Когато физически и емоционално сме готови

# 698
  • София
  • Мнения: 2 087
Браво бе Kissing Face.
Много започна да ми харесва това вече бременни момичета да изпращат нещо орисано на все още борещите се.
Може би трябва да го превърнем в традиция.
Вече имаше резултат, така чееее,
успех, Ivied !

jullliana, как си днес ?

Arven_89, браво за хубавите новиниии Flowers Four Leaf Clover

Момичетата със СГ - чакаме добри резултати !

Последна редакция: пт, 08 ное 2019, 15:57 от rave

# 699
  • Мнения: 480
Ще се радвам още повече, ако по някакъв начин помогна с нещо на някоя от вас и да затрупате темата  с плюс тестовете. Просто не е истина колко много усилия и пари хвърляте по доктори и лекарства, за да се случи мечтата, да си гушкате бебче. А и чисто и просто няма какво да ги правя, грехота е да ги изхвърля като просто мога да помогна, макар и минималистично на някоя. 💜💙 А и смятам, че бременността и нагласата за нея е малко заразна, поне на мен така ми действа.. Simple Smile

# 700
  • Мнения: 164
А на колко години сте  и колко време правите опити,че сте стигнали до инвитро

# 701
  • Мнения: 1 889
С две ръце гласувам за предложението на Одри !!!

# 702
  • Мнения: 1 132
Аз съм готова със списъка за новата тема, но напомянм ако някой иска да се включи Simple Smile
п.с. кийп да не ми бяга и да си каже новите дати Grinning

# 703
  • Мнения: 2 515
С Астенотератозооспермия сме. Обикновена СГ, не е по Крюгер. Според вас кога да пунем нова и къде? Искам 2 различни, че тази хич не ми харесва. Другата седмица ще обсъждаме тази. Тъпо ми стана. Това ми дава още повече яснота и за миседа, най-вероятно.
П.П. 2 пъти редактирам тая „.....зооспермия” 😁

Последна редакция: пт, 08 ное 2019, 14:36 от Re-Born

# 704
  • Варна
  • Мнения: 2 704
Борн пуснете в София, в репродуктивна клиника и нека да е с морфология по Крюгер, като ТМ спази всички условия и да я даде на място най-добре. Не откачай още от резултатът, може да не е реален. Гуш!

Общи условия

Активация на акаунт