Отговори
# 45
  • Мнения: 678
Добро утро Hug
Ави мила честит рожден ден bdbaloni .Пожелавам ти много здраве,щастие и късмет и една безпроблемна бременност докрая.Бъди все така усмихната и настроена положително-просто си супер. baloni
Честито и на останалите рожденици nbirthday
Лек ден момичета и се пазете Hug

# 46
  • Мнения: 731
Здравейте, момичета!

Мила84, благодаря! Изпревари ме ти тази сутрин  Grinning. Въпреки, че станахме в 7 часа "едва" сега се включвам.

Бих искала да поздравя и Плами с днешния й празник!   bdbaloniПлами, пожелавам ти много щастие, любов и сладка здрава рожба през септември. Как ми се иска да видя и аз моренцето, но това ще сторим догодина с Бебчо!

А всички вас, мили приятелки, искам да почерпя с най-любимите ви неща! Тортата е задължителна     party023  Grinning.

# 47
  • Мнения: 407
Ави и  Плами честит ви празник!
 newsm59   bigdance2   Gift
Да сте живи и здрави.Много щастливи,обичани и уважавани.И най-прекрасните бебенца септемврийчета! newsm07 Весело изкарване на празника!
Ама колко много рачета сме се събрали тука!  Heart Eyes
Ави   каня те на нашето моренце да отпразнуваш рождения си ден!  Hug

# 48
  • Sofia
  • Мнения: 1 434
Честит рожден ден на Ави и Плами - пожелавам ви здрави и прекрасни малки септемврийчета   bouquet

И благодаря на  Иринии за красивата ни темичка и за положения труд Heart Eyes

За сутиена - аз си харесах един на Reflections за кърмачки, със същото капаче за което Афродита споменава...Около 38 лева е, има различни цветове, много мека материя и в същото време стагнат достатъчно.

За ластичния колан - предишният път ползвах, не видях особен ефект, освен че се чувствах по комфортно и не ме болеше толкова секциото. Сега мисля пак него да ползвам, той е на Триумф за корем и дупе Mr. Green Дано да се върна към форма по- бързо от предния път - тогава ми отне 1 година и 2 месеца.

За токсоплазмозата - не са ми правили, а и не са споменавали за такова newsm78 Следващият път ще питам...

# 49
  • Мнения: 140
Ави и Плами честит рожден ден newsm38  ura dazzler1!Желая ви много здраве щасти и усмивки.Бъдете много обичани и дочакайте с трепет и умиление вашите малки рожби smile3541.
 Много се радвам,че сме толкова много рачета.

# 50
  • Мнения: 2 123
АВИ И ПЛАМИ - ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!Пожелавам ви догодинапо това време празникът ви да бъде честитен първо от едни 10 месечни усмихнати пухкави ангелчета!   bouquet  bouquet  bouquet
СВЕТ, добре дошла. Ако обичаш сподели кое поред бебе очакваш и на колко години си.

Аз вече не знам какво да мисля. Извинете ме за натурализма, в който ще се потопя, но трябва да се оплача. Всеки път когато хапна нещо и до 30тина минути съм в тоалетната. В края на вечерта вече нищо не остава в червата ми и заспивам много мъчително с чувство, че много ми се ходи до тоалетната. Не знам на какво се дължи - все едно червата ми се раздразват от храна. И без това нямам апетит, а сега като знам всяко ядене какъв стрес ми причинява и съвсем не ми се яде  Sick Sad Sad
п.п. токущо си видях резултата от хемокултурата - кръвчицата ми е идеално чиста Simple Smile

Последна редакция: чт, 20 юли 2006, 10:29 от irinii

# 51
  • Мнения: 318
Irini с доктора не си ли говорила за това ти положение, какво казва? Не може ли да ти изпише нещо да пиеш? Опита ли с нишесте например, мисля че може, 1 лъжичка нишесте, такова за кремче например сухо го гълташ и после с малко вода. Или ако ще ти е по-лесно 1 лъжичка я разтваряш в чаша вода,запушваш носа и гълташ. Дано се оправи положението по-скоро Praynig

Честит празник на рожденниицте!! Бъдете живи и здрав и след малко повечко от месец най-щастливите мами на земята.  bouquet

# 52
  • Стара Загора/Бургас
  • Мнения: 77
здравейте момичета!!!
Прекрасна темичка Laughing
Ирини и от мен благодаря !!!

Ивелина и аз бях подучула нещо такова за ново родилно/ или пък беше за частна клиника?/ през септември , но не съм много сигурна... Thinking, но ще разпитам по-подробно и аз ..Дано намеря достоверен източник Praynig
Бих искала да те поканя на 27.07.2006г от 10.30 ч. в Столовата на Родилно отделение-АГ Комплекс при МБАЛ"Киркович"-Стара Загора на среща -разговор по случай СВЕТОВНАТА СЕДМИЦА НА КЪРМЕНЕТО
Ще се радвам ако се видим.

Афродита прочетох това, което си писала за сутиена за кърмачки.Бих искала да те попитам колко голям  като размер е този най-голям номер ,че и аз без да съм бременна едва си намирах хубави сутиени заради размера.. Blush пък сега направо е ад.Благодаря ти предварително....

Честити празници на всички момичета и на техните близки .
  bouquet
 Joy Joy JoyМного весел и радостен ден!!!

# 53
  • Мнения: 388
Честит празник на рожденичките,живи и здрави и много щастливи,а септември по едно хубаво бебче!  bigdance2 newsm59

# 54
  • Мнения: 872
АВИ и ПЛАМИ - Честит рожден ден, момичета, много здраве и щастие, а най-желания подарък ви очаква през септември  Tada

За токсоплазмозата -  правиха ми изследване началото на бременноста, нямам имунизация - но до тук. Нямам и контакт с котки, а за сурови меса не си и помислям, става ми лошо като видя накой да си яде пържолата цялата в 'собствен сос '  Sick
Мия плодовете и зеленчуците добре, но това съм го правила и преди, тъй че няма място за тревоги.

# 55
  • Мнения: 858
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН АВИ И ПЛАМИ  newsm67  Gift Желая ви весело изкарване на празника и най-прекрасните подаръци!А това ми попадна из форумчетата,но е много хубаво и е подарък за всички вас

Съобщението, което всеки възрастен трябва да прочете, защото децата наблюдават и правят това, което ти правиш, а не това, което казваш.


Когато мислеше, че не те гледам, аз видях, че закачи първата ми картина на хладилника и веднага поисках да нарисувам друга.

Когато мислеше, че не те гледам, аз видях как нахрани изгубено коте и научих, че е добре да си мил с животните.

Когато мислеше, че не те гледам, аз видях как направи любимата ми торта за мен и научих, че малките неща могат да бъдат най-специалните неща в живота.

Когато мислеше, че не те гледам, аз чух как каза една молитва и аз знаех, че някъде има Бог, с когото винаги мога да говоря и се научих да вярвам в Господ.

Когато мислеше, че не те гледам, аз видях как приготви храна и я занесе на приятел, който беше болен и научих, че ние всички трябва да помагаме грижейки се един за друг.

Когато мислеше, че не те гледам, аз видях как отдели от времето и парите си, за да помогнеш на хора, които нямат нищо и научих, че тези които имат нещо трябва да дават на тези, които нямат.

Когато мислеше, че не те гледам, аз видях как се грижиш за нашата къща и всеки в нея и научих, че трябва да се грижим за това, което ни е дадено.

Когато мислеше, че не те гледам, аз видях как се справяш с отговорностите си, дори когато не се чувстваш добре и научих, че би трябвало да бъда отговорен когато порастна.

Когато мислеше, че не те гледам, аз видях сълзите в очите ти и научих, че понякога биваш наранен, но няма нищо страшно в това да поплачеш дори.

Когато мислеше, че не те гледам, аз видях как се безпокоиш и исках да бъда всичко онова, което бих могъл да съм.

Когато мислеше, че не те гледам, аз научих най-много от уроците на живота, които трябва да знам, за да бъда един добър и творчески човек, когато порастна.

Когато мислеше, че не те гледам, аз те погледнах и исках да ти кажа “Благодаря!” за всички онези неща, които видях, когато ти си мислеше, че не те гледам. 
   bouquet

# 56
  • Мнения: 855
dennis , това писанийце е много готино  Hug
doni , частната клиника я правят в момента и трябваше наистина до септември да е готова, но естествено възникнал някакав проблем и най-вероятно за нас няма да е готова  #Cussing out
За 27.07. мисля че ще стане, тогава ще ходя за болничния. А къде е столовата  newsm78 Айде да се разберем допълнително и ако искаш направо да се чакаме някъде отвън  Peace За сутиена на Триумф големи размери имаше в един магазин срещу кафе "Европа", ако се сещаш. Има три вида за кърмачки, ако имаш път натам провери. Магазина е на 2 етажа.
Лек ден на всички сладурки и на бебчета в коремчета  Hug   bouquet

# 57
  • Мнения: 137
Здравейте момичета! Simple Smile
Ави и Плами, ЧЕСТИТ РОЖЕДЕН ДЕН! Tada newsm67 Да сте живи и здрави, много усмихнати днес, да получите много и хубави подаръци, а през септември да гушкате своите малки съкровища! baby
Ирини, поздравления за добрите резултати! Дано да са такива до края! newsm10
Либра, миличка, наистина не се засичаме напоследък в Кю-то, но иначе се радвам за по-положителната ти настройка. По-спокойна ми звучиш, само така!!! newsm10  love001
Да ви се оплача... и аз тази нощ я изкарах много неспокойно... зад блока бяха запалили някаква трева, която димеше ужасно, и се събудих в стрес, че някой се е подпалил....направо се чудя какви се тези хора и имат ли изобщо акъл в главите си!!! smile3515 smile3514В апартамента ни нямаше абсолютно никакъв въздух и на мен ми стана ужасно зле, бебетата така се разбунтуваха и заритаха, че помислих, че ще взема и да родя сега... абе кошмар #Cussing outЗаспах чак сутринта и затова си поспах до 11 часа.
Надявам се денят да е по-хубав от нощта Simple Smile Днес съм на фетална морфология, така че ми стискайте палци. Дано всичко ни е наред Praynig Днес от ЖК ще ми дадат и обменната карта и болничния, а това вече ми звучи сериозно... минава си времето Wink
Приятен и много усмихнат ден на всички!!!  bouquet Heart Eyes

# 58
  • Мнения: 140
irinii първо честито за хубавите резултати.Много ми е мъчно за преживяванията ти,незнам дали ще съм много полезна,но защо не пробваш днес да ядеш например попара от препечени филийки смного сирене и полята с чай,на мен много ми помага и ми успокоява червата,яж основно по сухи храни и кисело мляко,а и можеш да изпиеш сока на 1-2 лимона . Ако няма подобрения,най-добре консултация с лекар за да си по-спокойна.Това което Доника ти е казала също съм го пробвала и помага.Дано имаш подобрение.
dennis страхотно е, много ме разчуства-благодаря  bouquet
 Mertzy двете с беба стискаме палци,всичко ще е наред.Днес си почивай повече за да релаксираш след тежката вечер.
 Моята беба май вече е застанала напречно и така ми разтяга и опъва корема и все се шашкам че получавам контракция и като го пипна ми става ясно че малката душичка си се протяга вътре,много странно и леко болезнено чуство,но ха дано вече се обърне за стартова позиция.
 Целувки!

# 59
  • sofia
  • Мнения: 562
Честит Рожден ден Плами и Ави!
Да сте живи и здрави, да си износите безпроблемно бебчетата.Нека винаги сте обичани и желани жени. Пожелавам ви  здрави, спокойни и усмихнати бебчета, които да изпълнят домовете ви с много радост   bouquet
Честит празник на патерици и на тези, които съм пропуснала през последните дни   bouquet да не се отървете от здраве много разбирателство с половинките и живи и здрави бебоци през септември
Ирини, миличка, какви са тези работи направо ме разби с тези стомашни проблеми. Какво казва доки по въпроса?
Мерци и Либра, браво на вас мамчета справяте се чудесно и докарахте бременността си до чудесен стадий   newsm51, дано да издържите още малко за да пораснат бебковците още мъничко.
Момичета, неправилно беше обвинението към лабораторията, което отправих, току що се връщам от консултация с нефролог-имам остър пиело нефрит, продължавам с друг антибиотик, за сега през устата, дано не се наложи да вляза в болница. Най-вероятно след раждането и двете с бебето ще бъдем поставени на антибиотик за 2-3 дни, дано всичко да е наред и да мога да кърмя после  Praynig
проблема с лекаря за сега е решен, каза ми че уговорката ни остава, дали в МД дали ще бъде в новата болница ако е отворила врати той ще бъде с мен  Hug
Всичко най-хубаво ви пожелавам   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт