Hercai/Вятърничав по ATV Тема 9

  • 93 631
  • 728
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 22 189
Здравейте, момичета Hug

Хаштагът на серията - #reyyanyoksamiranyok - Ако Рейян я няма, няма го и Миран

Приятно гледане на всички пожелавам Heart

Пътьом оставям тази красота Heart Eyes

# 376
  • Под звездите
  • Мнения: 905
Привет. За разбиращите руски, онлайн озвучка с добро качество.

https://vk.com/aveturk?z=video-91891564_456241740

Между другото да вметна, че Зехра направо ме вбесява напоследък. И Реян ме изненада. Нали никога нямаше да го оставаи?

# 377
  • Мнения: 1 497
Ето, че тези двамата пак са излъгали за "доброто" на детето  smile3515

# 378
  • Мнения: 4 369
"Гениалната" идея както предполагахме е на Зехра. Ще ги разведе и това си е!!!

"Голяма" защита на Рейян и Гюл от родителите им!!! Оф, Зехра, много си проста, а пък чехльото я послуша!!!

Шадоулу един вагон хора, пък няма никой пред вратата на Хазар и естествено бабата се възползва.
Елиф  и тя няма капка гордост, да си признае. Прав е Миран, че всичко прави за тях, а те как му се отплащат.

Шадоулу с всички сили и средства вредят на Рейян, а Асланбей правят същото на Миран. Ега ти и  "сплотените"семейства !!!

Изловиха го стареца, че беше поръчал да убие Рейян

Последна редакция: пт, 22 ное 2019, 20:48 от mery_poppins1

# 379
  • Мнения: 3 471
Мери, ами и двамата - свой сред чужди.. Wink

# 380
  • Мнения: 4 369
Кухата лейка Зехра продължава да дълбае!!!

# 381
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 855
В началото съжалявах Зехра, а сега ми идва да я гръмна.......А г-н Хазар е мухльо.....извинявам се, но се поведе по женски ум и сбърка....
Здравейте момичета

# 382
  • Мнения: 4 369
Гости, ама той цял живот се е водил по акъла й и затова Рейян не знае, че има др. биологичен баща.
Забелязала съм не само във филмите, но и в реалния живот, че колкото е по-тъп даден човек, толкова е по-напорист да ръси акъл и да управлява живота на другите!

Хайде нашия й прави номера, за да му обърне внимание:)

Последна редакция: пт, 22 ное 2019, 22:05 от mery_poppins1

# 383
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 855
Гости, ама той цял живот се е водил по акъла й и затова Рейян не знае, че има др. биологичен баща.
Забелязала съм не само във филмите, но и в реалния живот, че колкото е по-тъп даден човек, толкова е по-напорист да ръси акъл и да управлява живота на другите!
Хазар май беше готов да каже истината, че не Миран го е бутнал, но Зехра скумроса устни и той сведе очи.....Коя майка ще иска дъщеря е да стои до полата и нещастна, но хулена от всички роднини....Липсва ми картечницата от старата версия...

# 384
  • Мнения: 1 497
Зехра от проста та по-проста .. ако Рейян им обърне гръб, напълно ще е в правото си.   bash

# 385
  • Мнения: 4 369
Гости, ама той цял живот се е водил по акъла й и затова Рейян не знае, че има др. биологичен баща.
Забелязала съм не само във филмите, но и в реалния живот, че колкото е по-тъп даден човек, толкова е по-напорист да ръси акъл и да управлява живота на другите!
Хазар май беше готов да каже истината, че не Миран го е бутнал, но Зехра скумроса устни и той сведе очи.....Коя майка ще иска дъщеря е да стои до полата и нещастна, но хулена от всички роднини....Липсва ми картечницата от старата версия...

И мен ме дразни като непрекъснато свива тези посинели устни, ама твоето определение е много точно.
Пълен егоист е Зехра, на нея да й е добре, пък какво изпитва Рейян няма значение!!!

Значи Фърат ще е причината Есма да даде писмото.
На младите им омръзна тази омраза и това отмъщение, ама дъртите нямат умора, бе !!!!!!!!!!!!!!!!!

Елиф е като мишка! Как пък уста не й се отвори, да признае поне пред Миран, като го гледа как страда!?

Сега като му връчи документите ЗА РАЗВОД и ще го убие направо! Тъпи женуря!!!
Сега сигурно Азизе ще му спасява брака!

ПО-БЪР-КА-ХА ГО!!!

Има и фраг - Ярен май ще отнесе шамари от Насух, Зехра уж вади писмото от джоба си да го дава на Хазар, ама сигурно няма да го даде!

https://www.youtube.com/watch?v=_P70y1ckCLQ&feature=youtu.be … EocmrKkdBbtx5tY70

Последна редакция: пт, 22 ное 2019, 23:24 от mery_poppins1

# 386
  • Мнения: 1 497



Този път по-рано  Party

Значи противната Ярен е взела писмото - ама защо ли не се изненадвам.. трябва някой да я постави на мястото й тази руса гъска  Naughty

# 387
  • Мнения: 4 369
Как мислите - Миран ще подпише ли документите за развод?

# 388
  • Мнения: 1 130
Как мислите - Миран ще подпише ли документите за развод?
Мисля, че да, в този момент Рейян ще разбере, че не е виновен и ще започне едно лудо преследване от нейна страна. И все пак трябва да имат истнинска сватба с тържество.

Последна редакция: сб, 23 ное 2019, 08:14 от dessince

# 389
  • Мнения: 1 036
И аз искам младите да са заедно, но не трябва да забравяме, че Миран извърши голам грях. Явно не го е изкупил още. Спомнете си дядото от третата серия, който разказваше за двамата влюбени, които дълго се лутали и разминавали, докато намерят своя рай. Когато гледах 7- ма серия се сетих за разказа му и сега отново си припомних думите на добрия старец. Колкото и да ни е симпатичен Миран и колкото да го съжаляваме за жестоката съдба, която му е отредила Азизе, той постъпи много несправедливо с Рейян и сега му се връща.
А за Зехра и на мен не ми се коментира. И до този момент не я одобрявах, но с този ултиматум, който постави на Хазар, ме разочарова тотално. Не очаквах от нея такава грозна манипулация.

Рейтинга за 22-ра серия:

Total: 8.66% ⬆(+0,37)
AB: 4.86%⬇(-0,12)
ABС: 6,85%⬆(+0,43)

SOMERA: 25,75(-13,82)


Последна редакция: сб, 23 ное 2019, 10:17 от nedlen

Общи условия

Активация на акаунт