Кралски Работи и Клюки - Ноември 2019

  • 131 123
  • 3 269
  •   1
Отговори
# 2 085
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Значи объркала съм. Преди ремонта Фрогмор Котидж е бил разделен на 5, а сега е цял дом. Може би на едното място пише 10, защото се има предвид всички стаи, а от тях 4 са спални? Или пък някои от служителите живеят в част от 10те спални, а пък 4 от тях + детската са за Съсекс? Доста неясно. И за апартамент 1А на Кеймбридж не намерих свястна информация.😅 На едно място пише, че стаите са 19, на друго - 22.😂

Арчи като се предвижи напред в линията един ден, ще трябва ли да иска разрешение за брак от монарха?

Според мен, Есме, засега, не можем точно да знаем, как стоят нещата.

Моите подозрения са, че едни медии са писали за планове, други за реализация, а адвокатите на Мегън пишат за в момента, какво е.


Значи 3 персони нон грата стават. Sunglasses
“It took the story away from the good work that was done in southern Africa to him, Meghan and their relationship with the media.
Това означава, че са о...ли Африканската мисия, нали?
Ех, не ни назначат нас за кр.експерти.Толкова сме далновидни Sunglasses

Африканската мисия беше по-маркъл-ната.

Последна редакция: нд, 17 ное 2019, 16:57 от Eleonora_27

# 2 086
  • Bristol
  • Мнения: 9 361
То какво ни пречи да се наречем БГ мамма кралски репортер/експерт 😁 Редовно ни се публикуват и четат мненията Wink а в туитър що последователи и лайкове ще съберем!

# 2 087
  • Мнения: 13 755
Значи объркала съм. Преди ремонта Фрогмор Котидж е бил разделен на 5, а сега е цял дом. Може би на едното място пише 10, защото се има предвид всички стаи, а от тях 4 са спални?
Защо мислиш, че служителите, живели там преди, са живеели в по една стаичка Simple Smile Имали са семейства, деца  и пр. Това са 5 слети къщи, типични за Англия (и не само) - всяка с всекидневна и кухня на първия и 2-3 спални на втория етаж съответно. А като им броя прозорците, поне по 2 спални е имало във всяка от тях. Отделно, че средната и крайната вдясно са доста по-големи, така че там пък въобще не се знае колко стаи и спални е имало преди и как са преустроени сега. Нищо невероятно няма в това да са 10 спални и поне 5-6 големи салони, библиотека, кабинет и пр..
И честно казано не разбирам какво толкова неприемливо или лошо виждате в това, майката на Меган да има заделена самостоятелна гарсониера или стая с кухня/бокс! Както и помещения за йога и спорт за тях двамата. Все пак къщата вероятно е на 300 квадрата терен, с разгърната над 500 кв. м площ.
Що се отнася да персонала в къщата, надали живеят в същата сграда. На снимките, които и аз снощи публикувах и днес няколко момичета повториха, се виждат и други малки сгради в съседство.
Въобще, не се четем. Затова и една и съща информация се публикува по няколко пъти. И то непосредствено една след друга. Поне седмица интервал да имаше Simple Smile

Последна редакция: нд, 17 ное 2019, 16:56 от птица

# 2 088
  • Мнения: 3 630
Бесиуолис да ви прилича на някого?

Скрит текст:

# 2 089
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Баба днес отива на църква. Непоклатима:



И честно казано не разбирам какво толкова неприемливо или лошо виждате в това, майката на Меган да има заделена самостоятелна гарсониера или стая с кухня/бокс! Както и помещения за йога и спорт за тях двамата.

Не мисля, че някой изобщо има проблем с това. Едва ли. Обсъжда се заради делото на Мегън.

# 2 090
  • Мнения: 8 578
Значи объркала съм. Преди ремонта Фрогмор Котидж е бил разделен на 5, а сега е цял дом. Може би на едното място пише 10, защото се има предвид всички стаи, а от тях 4 са спални?
Защо мислиш, че служителите, живели там преди, са живеели в по една стаичка Simple Smile Имали са семейства, деца  и пр. Това са 5 слети къщи, типични за Англия (и не само) - всяка с всекидневна и кухня на първия и 2-3 спални на втория етаж съответно. А като им броя прозорците, поне по 2 спални е имало във всяка от тях. Отделно, че средната и крайната вдясно са доста по-големи, така че там пък въобще не се знае колко стаи и спални е имало преди и как са преустроени сега. Нищо невероятно няма в това да са 10 спални и поне 5-6 големи салони, библиотека, кабинет и пр..
И честно казано не разбирам какво толкова неприемливо или лошо виждате в това, майката на Меган да има заделена самостоятелна гарсониера или стая с кухня/бокс! Както и помещения за йога и спорт за тях двамата. Все пак къщата вероятно е на 300 квадрата терен, с разгърната над 500 кв. м площ.
Напълно възможно е. Точно, защото няма много информация не ми е ясно с колко стаи е целият Котидж. Интересно е, британците като описват кралските имоти, пишат само bedrooms (спални) и reception rooms(гостни?)и не споменават бани, кухни и т.н. Например за Нотингам Котидж, предишният дом на Съсекс, пишеше, че има 2 спални и 2 reception rooms.
Аз лично нищо неприемливо не виждам в това да има помещения за Дория, йога студио и прочие, но адвокатите ги отричат тези неща.
А информация за площа не намерих никъде.

# 2 091
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Това с йога студиото е много йезуитско, обаче.

Ето, какво представлява едно йога студио:



Като махне човек чергите и сложи един диван и телевизор, става всекидневна Wink

# 2 092
  • Мнения: 7 006
E,то май е трябвало да живеят в друга колибка,ама в последствие нещо се е променило...Nottingham Cottage









Няма лошо в екстрите в Жабешката къща,даже Мегито е скромна..
Аз искам минимум киносалон,библиотека на два етажа,винарна,фитнес и басейн..И естествено,че и на майка си бих създала условияза гостуване..Не това е проблемът.
Проблемът е дали тези ремонти са за моя лична сметка,или за сметка на данъкоплатеца

Последна редакция: нд, 17 ное 2019, 17:24 от Какво?

# 2 093
  • Мнения: 8 578
Искали прайвъси, затова не останали в пределите на Кенсигтън.

# 2 094
  • Мнения: 12 662
За мен е наивна и неопитна, в това което и се случва. Да не е малка и има опит в много други неща, но специално за кралското семейство, как функционира, какво поведение предполага да имаш и къде ти е мястото във фирмата и е дошло като удар "с мокър парцал".

Тя наивна и неопитна не е. Просто личността й се е формирала в съвсем различна среда, която няма нищо общо с аристократичните кръгове. Тя се бута, не дава на хората да се доизкажат, държи все да каже нещо, все да е отпред.

За мен, поведението й е супер awkward / тромаво, непохватно, неловко. Сякаш има ADHD.

Ето тук може да се види много ясно поведението й:



Много по-добре ми изглежда преди. А не сегашната физиономия на Света Мегън.

# 2 095
  • Мнения: 13 755
Площта е мое предположение, познавайки английските къщи от този тип. 40-50 квадрата терен, по 2 етажа, по 5 броя къщи Simple Smile
Останалото са глупости и откровени заяжданици, манипулации и инсинуации на жълтурите. Да не би в апартаментите на Катрин и Уилям да няма стаи за гости и предвидени определени стаи за роднините на Кейт, Уилям да се къпе в душ кабина от Бриколаж или да нямат собствен гимн. салон Simple Smile
Манипулацията е в "стая/апартамент за Дориа" и "крило за Дориа", ако ме разбирате Wink
И за всичко останало е така - малко истина, смесена с доста лъжа, и вестникарски вой - "Ама вижте ги тези, харчат нашите пари..."
Като искат крале, дукеси и принцеси, ми да си им плащат пък Joy

ПП.
E,то май е трябвало да живеят в друга колибка,ама в последствие нещо се е променило...Nottingham Cottage
...
Проблемът е дали тези ремонти са за моя лична сметка,или за сметка на данъкоплатеца

Нотингам котидж е малка сграда, с 2 спални, както се писа вече по-горе. Не става за семейство, особено с деца. Там живеят бекярите от фамилията.
Апартаментите на Даяна никой не им е предлагал. Нито на друг. Те май се ползват за нещо друго сега. Имаше и за това писания, но не помня вече къде.
Никой от кралската фамилия не си прави ремонтите със собствени средства, хайде и вие сега! Има си бюджет за тази работа фемилито. Одобрен и изплащан от държавата.

Последна редакция: нд, 17 ное 2019, 17:29 от птица

# 2 096
  • Мнения: 7 006
Много грозни колене!!!
На видеото,както е седнала и кръстосала крака,ужас!

# 2 097
  • Мнения: 8 578
Апартамента на Кеймбридж също е ремонтиран с пари от данъкоплатците. И е на 4ри етажа с около 20 стаи, гаражи, помещения за служителите. Не знам дали преди години не са ги критикували в медиите. Може и да е имало статии.

# 2 098
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Апартамента на Кеймбридж също е ремонтиран с пари от данъкоплатците. И е на 4ри етажа с около 20 стаи, гаражи, помещения за служителите. Не знам дали преди години не са ги критикували в медиите. Може и да е имало статии.

Ще потърся статии за реновацията на Кенсингтън 1А.




Телеграф са написали следното за Жабешкото (Телеграф обикновено не пише завоелирано):
Цитат
The Duke and Duchess of Sussex’s new home of Frogmore Cottage has cost £2.4 million of public funds to renovate so far, according to this year’s Royal accounts.

The cottage has been remodelled from five separate living quarters into one large official residence for the couple and their son Archie, paid for largely by the Sovereign Grant.

# 2 099
  • София
  • Мнения: 9 950
За 158 път, ремонтът се плаща от тези пари, защото собствеността е такава.
Така че няма какво да завоАлират (от воАл идва).

Общи условия

Активация на акаунт